سالانه شرق دور جشنواره در اودینه ایتالیا است برای اضافه کردن یک کار در حال پیشرفت بخش به آن تمرکز آسیا صنعت خدمات برای اولین بار در این سال است.

بخش خواهد بود curated by Marie-Pierre Valle اجرایی با نمایندگی فروش وایلد بانچ. آن را بر روی فیلم در پست-تولید و کسانی که به دنبال انتخاب در تابستان و پاییز جشنواره از جمله لوکارنو ونیز و تورنتو و پوسان و توکیو.

این جشنواره است که به طور گسترده ای در نظر گرفته اند که یکی از قوی ترین آسیایی انتخاب در هر نقطه در جهان است. آن صنعت بخش در سال چهارم آن و در حال حاضر شامل تمام ژانرهای پروژه بازار و آماده شدن برای جشنواره کن یک نمایش است که اجازه می دهد تا عوامل فروش به ارائه پیش نمایش جدید خود را در خط یو پی اس. همانطور که از نام آن پیداست این پروژه بازار از محدوده شدید نوع سینما به مولف پروژه ها.

“یک رویداد مانند این ده روز قبل از افتتاح جشنواره کن نشان دهنده بسیار اشتها آور فرصت برای هر نماینده فروش و همچنین به عنوان برجسته اودینه را افزایش مرکزیت در سینمای اروپا پانوراما” گفت: Udine جمهور سابرینا Baracetti. این جشنواره است که برگزار می شود در این سال مارس 24 – آوریل 2 سال 2020 است.

تمرکز آسیا صنعت بخش نیز آن تجدید همکاری با اروپا سمعی و بصری کارآفرینان (EAVE) و فیلم اروپایی ارتقاء.

محبوب ترین ها در انواع

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su