لندن: نخست وزیر بوریس جانسون بحث برانگیز رئیس مشاور غالب در مبارزه قدرت است که باعث شده این بمب استعفای بریتانیا صدراعظم.

تحول داده است خیابان داونینگ بی سابقه ای جدید کنترل بر دولت و اقتصادی آن در دستور کار است اما خطرات تصویر جدید صدراعظم 39 ساله rising star Rishi Sunak به عنوان یک عروسک خیمه شب بازی.

Sajid Javid resigned as chancellor amid the cabinet reshuffle.

ساجد جاوید استعفا داد و به عنوان صدراعظم در میان ترمیم کابینه. اعتبار:AP

ساجد جاوید استعفا داد و طی روز پنج شنبه در این ترمیم کابینه پس از جانسون دستور داد او را به آتش خود مشاوران و ثبت نام به یک سیستم جدید را کاهش دهد که استقلال از خزانه و به تعداد 10 بیشتر نفوذ بیش از نیروی انسانی و سیاست.

جانسون دعوت کرده بود جاوید به خیابان داونینگ و از او خواست به ماندن به عنوان صدراعظم اما نسبت به پایان جلسه کاهش یافته است این خبر که او را مجبور به پاکسازی کل تیم خود را. یک ردیف فوران و دیگر وزرا که تا به حال تبدیل به کشف سرنوشت خود را ساخته شده بودند و منتظر حداقل یک ساعت.

تبلیغات

استعفای – برای اولین بار یک رییس دانشگاه از سال 1989 – رخ داده است کمتر از یک ماه قبل از حزب محافظه کار دست پایین آن برای اولین بار بودجه سال گذشته thumping انتخابات عمومی برنده شوید.

جانسون با نفوذ رئیس مشاور Dominic کامینگز نداشت جاوید یا تمایل خود را برای محدودیت بودجه بوده و لابی نخست وزیر به رها کردن او. صدراعظم استعفای لرزاند تجدید سازمان است اما نتیجه شماره 10 را خوشحال خواهد بود.

Prime Minister Boris Johnson's controversial advisor Dominic Cummings.

نخست وزیر بوریس جانسون بحث برانگیز مشاور Dominic Cummings. اعتبار:بلومبرگ

گاوین Barwell, یکی-زمان رئیس-از-کارکنان نخست وزیر سابق ترزا ممکن است گفت: یک تیم مشترک بود “ایده خوب”

پوند شروع به پریدن کرد به دنبال اخبار در میان انتظارات از سرمایه گذاران است که این تغییر منجر به افزایش در هزینه های دولت در ماه آینده را بسیار مهم بودجه است.

پس Brexit رایگان ایران در استرالیا و بریتانیا همچنان در مسیر پس از مقام موریسون دولت صرف ماه مذاکره با تجارت بین المللی, منشی, لیز خرپا جان سالم به جمع اوری کردن. تجارت خواهد بود یک مسئله کلیدی برای دولت به عنوان آثار آن را به مهر و موم محصولات جدید و خدمات موافقت نامه با استرالیا و ژاپن و ایالات متحده و اتحادیه اروپا است.

پنج شنبه مدتها در انتظار تجدید سازمان پاداش جانسون وفادار ترین وزیران و کنار دیگران که بودند یا عملکرد ضعیفی یا نه به طور کامل حمایت از نخست وزیر قانونی در دستور کار است.

از مهاجران هندی Sunak یک بار کار کرده و گلدمن ساکس و تنها وارد مجلس در 2015. او لذت می برد یک افزایش ناگهانی در سال های پس از. پدر او در قانون Narayana Murthy, میلیاردر هندی از بنیانگذاران این شرکت Infosys.

Rishi Sunak has been promoted to chancellor but only entered Parliament in 2015.

Rishi Sunak ترویج شده است به صدراعظم اما تنها وارد مجلس در 2015.اعتبار:بلومبرگ

39 ساله یک بازیگر در طول سال گذشته انتخابات است و دیده می شود به عنوان یک پتانسیل آینده حزب محافظه رهبر.

معادل استرالیا خزانه دار صدراعظم مهم ترین موقعیت در دولت بریتانیا پس از نخست وزیر.

کسب و کار, منشی, Andrea Leadsom وکیل-ژنرال جفری کاکس ایرلند شمالی وزیر جولیان اسمیت و محیط زیست, وزیر ترزا ویللیرس تمام شد اخراج از کابینه.

Villiers تا به حال نگذاشته اجازه می دهد هورمون-درمان گوشت گاو به وارداتی از آمریکا و استرالیا تحت تجارت جدید می پردازد اما او جایگزینی نیست علنا بیان یک موقعیت. این موریسون دولت می خواهد به طور چشمگیری بالابر حجم صادرات گوشت گاو به انگلستان اما برآوردها نشان می دهد هورمون استفاده می شود در حدود 40 درصد از استرالیا beef cattle.

جانسون است که انتظار می رود برای تکمیل کابینه خود را تجدید سازمان روز جمعه صبح به وقت استرالیا.

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su