صادر شده در: بروز رسانی:

بریتانیا Covid-19 کشته و نزدیک 10,000 روز شنبه پس از مقامات بهداشتی گزارش دیگری 917 بیمارستان, مرگ و میر, در حالی که نخست وزیر بوریس جانسون ادامه داد: به را “بسیار خوب پیشرفت” در بهبودی خود را از ویروس.

تبلیغات

بریتانیا در حال حاضر گزارش 9,875 از coronavirus همه گیر بالاترین پنجم شماره ملی در سطح جهانی و شنبه افزایش روز دوم در حال اجرا است که تعدادی به مرگ کرده بود افزایش بیش از 900.

تقریبا از 80 ، 000 نفر در بریتانیا باید آزمایش مثبت برای این ویروس در میان آنها جانسون است که در مراحل اولیه بهبودی در یک بیمارستان پس از گذراندن سه شب در بخش مراقبت های ویژه.

“نخست وزیر همچنان به بسیار خوب پیشرفت” یک خیابان داونینگ سخنگوی گفت.

روز جمعه در دفتر خود گفت: جانسون بود که روی پای خود را در حالی که انگلیسی روزنامه او به تماشای فیلم و خواندن نامه های فرستاده شده به او را باردار نامزد کری Symonds که خودش دچار Covid-19 علائم.

بریتانیا تحمیل مستند سه هفته پیش در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش ویروس و وزرای شده اند شفاعت با انگلیسی ها به رعایت ممنوعیت گردهمایی های اجتماعی بیش از آخر هفته عید پاک که خیلی از کشور شده است غرق در آفتاب بهار آب و هوا.

“ماندن در خانه”

“مردم باید به ماندن در خانه مگر در مواردی وجود دارد یک دلیل بسیار خوب نه به” وزیر بهداشت مت Hancock گفت.

این پیام می آید هر چند که دولت این افزایش فشار به جزئیات چقدر سخت محدودیت در حرکت خواهد گذشته با خاموش کردن معنی بسیاری از کسب و کار قادر به کار گیرند.

وزیران باید گفت: انگلیس نیاز به تصویب اوج شیوع قبل از تغییرات می تواند ساخته شده و هنکاک گفت: اگر چه تعداد بستری شدن در بیمارستان در حال شروع به صاف کردن وجود دارد نه به اندازه کافی شواهد و مدارک هنوز به اعتماد به نفس آنها گذشته بدترین.

“قضاوت ما این است که ما هنوز وجود دارد. ما دیده نمی مسطح به اندازه کافی قادر به می گویند که ما رسیده ایم به اوج گفت:” رادیو بی بی سی.

تصمیم گیری در این مستند را ساخته نمی شود تا هفته آینده به دولت گفته و برخی از دانشمندان پیشنهاد کرده اند که اوج هنوز هم ممکن است برخی از زمان. هنکاک گفت: “هیچ کس نمی داند” هنگامی که از آن خواهد بود.

“وجود دارد تمام انواع پیشنهادات. کار خود را به بهترین خود را برآورد و به ما توصیه می کنند و ما باید یک بار کامل از قطعات مختلف از مشاوره های متفاوت از, دانشمندان,” او گفت:.

میزان مرگ و میر نیز انتظار می رود به افزایش بیش از چند روز آینده مقامات بهداشت هشدار داده اند, اما آنها می گویند که امیدوار است که مستند به این معنی که به طور کلی تعداد مرگ و میر خواهد شد در زیر 20,000.

عدم وجود تجهیزات حفاظتی

در ابتدا جانسون در زمان متوسط پاسخ به شیوع بیماری از دیگر رهبران اروپایی اما تغییر رویه که پیش بینی ها نشان می دهد یک چهارم از یک میلیون نفر می میرند در بریتانیا است.

دولت به آن پاسخ اولیه و عدم آمادگی و وجود انتقاد در روز شنبه از پزشکان و پرستاران که گفت: آنها نیاز به درمان بیماران مناسب و بدون تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مانند ماسک و دستکش.

در میان کسانی که فوت کرده اند پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 19 کارکنان مراقبت های بهداشتی از جمله 11 پزشکان.

انجمن پزشکی بریتانیا که نشان دهنده پزشکان گفت: پزشکان در مواجهه با یک “دل شکستن” تصمیم بر سر اینکه آیا برای درمان بیماران بدون حفاظت مناسب و پس از قرار دادن خود در معرض خطر است.

کالج سلطنتی پرستاری گفت: آن بود تماس گرفتن در مورد کمبود گفته برخی از کارکنان شد “سنگ”.

هنکاک گفت: 761 میلیون آیتم از PPE تحویل داده شده بود به 1.4 میلیون کارکنان که کار را برای خدمات بهداشت ملی اما وجود مسائل در حصول اطمینان از آن را به خط مقدم.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de