انگلستان دوم-بالاترین Covid-19 مرگ و میر در اروپا, آمار و ارقام جدید نشان می دهد

صادر شده در: بروز رسانی:

بریتانیا در حال حاضر در اروپا دوم-بالاترین رسمی مرگ و میر از این رمان coronavirus گیر با توجه به آمار و ارقام جدید در روز شنبه در پوشش مرگ و میر در تمام تنظیمات از جمله در خانه های سالمندان.

تبلیغات

برخی از 26,097 نفر پس از آزمایش مثبت برای رمان coronavirus به عنوان از آوریل 28 در 1600 GMT بهداشت عمومی انگلستان (PHE) گفت. این بدان معناست که انگلستان تا به حال بیشتر COVID-19 مرگ و میر ناشی از فرانسه و اسپانیا گزارش کرده اند.

“این بیشتر اطلاعات کامل را در اختیار ما کاملتر و بیشتر به تاریخ تصویر از مرگ و میر در انگلستان و اطلاع رسانی خواهد شد دولت رویکرد به عنوان ما همچنان به محافظت از مردم” ایوان دویل مدیر پزشکی در PHE گفت.

اگر چه بین المللی و مقایسه آنها دشوار است به آمار و ارقام جدید تایید بریتانیا جایی در میان کشورهای اروپایی بدترین سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

ایتالیا گفت: 27,682 مردم مرده بود پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس. مانند انگلیس, آمار و ارقام خود را بر روی مرگ و میر زیر مثبت coronavirus آزمون در تمام تنظیمات.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>