خانه انگلستان نقد و تمدید ویزا برای خارجی ها ضربه COVID-19 ممنوعیت سفر

بریتانیا هند-منبع دبیر خانه Priti پاتل صادر کرده است که بیش از دو ماه دیگر تمدید در ویزا به اتباع خارجی بودند که رشته در انگلستان به دلیل COVID-19 مربوط به ممنوعیت سفر اعمال شده توسط کشورهای مختلف از جمله هند است.

اعلام شده در جمعه آمد و به عنوان یک تسکین برای اتباع هند از جمله گردشگران حرفه ای و دانش آموزان بودند که inundating کانال های رسانه های اجتماعی از کمیسیون عالی در لندن با نمایش داده شد خود را در مورد منقضی شده و یا به زودی به انقضای ویزا.

مانند بسیاری از اتباع خارجی که شهروندان نیز خود را قادر به بازگشت به خانه در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به لغو پرواز و مرز محدودیت.

به آنها مهلت تا 31 مه پاتل گفت: او می خواست به مردم صلح از ذهن است که بدون اجرای اقدام خواهد شد در برابر هر کسی گرفتار با توجه به زمان دقیق سفر محدودیت.

“بریتانیا همچنان به قرار دادن سلامت و رفاه مردم اولین و هیچ کس را برای شرایط خارج از کنترل خود. با گسترش مردم ویزای ما مردم صلح از ذهن و همچنین حصول اطمینان از که کسانی که در خدمات حیاتی می تواند در ادامه کار خود” ارشد انگلستان وزیر کابینه گفت.

گسترش اعمال خواهد شد به هر کسی که ترک تمام شده پس از 24 ژانویه و کسانی که نمی توانند کشور را ترک کنند به دلیل محدودیت های مسافرتی و یا خود انزوا. از آن گذشته تا 31 مه در وهله اول اما نگه داشته خواهد شد به طور منظم تحت بررسی در مورد پسوند بیشتر مورد نیاز دفتر خانه گفت.
 

“کسانی که تماس با دفتر خانه برای این تمدید خواهد شد انتظار می رود به بازگشت به کشورهای خود را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است یک بار پرواز و مرز محدودیت ها برداشته. بدون اجرای مهاجرت اقدام انجام خواهد شد در این زمان برای کسانی که ایمیل دفتر خانه به عنوان ذکر شده در بالا” آن اشاره کرد.

برای کمک به کسانی که می خواهید به درخواست برای ویزای اقامت در انگلستان در دراز مدت به دفتر خانه گفت آن است که به طور موقت در حال گسترش در کشور تعویض مقررات که بدان معنی است که مردم می توانند درخواست برای تغییر مسیر مانند از Tier 4 (دانشجو) به Tier 2 (کلی کارگر) در حالی که باقی مانده در انگلستان است.

“فرمت قرار داده شده است در جای خود به این افراد صلح از ذهن است که آنها نمی خواهد penalised برای overstaying ویزا خود را هنگامی که وضعیت خارج از کنترل خود را با توجه به COVID-19” خانه کرد.

یکی دیگر از امداد رسانی برای دانش آموزان و حرفه ای خواهد بود که دفتر خانه تایید است که در زمان مشاوره خود در انزوا و اجتماعی فاصله یک چشم پوشی از تعداد مورد نیاز ویزا حامیان اجازه می دهد در غیر اتباع اتحادیه اروپا تحت کار و یا راه های مطالعه برای انجام کار خود و یا مطالعه از صفحه اصلی.

انگلستان, ویزا و مهاجرت (UKVI) بخش گفت: آن را ادامه خواهد داد به روند برنامه های کاربردی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است با این حال برخی از برنامه های کاربردی ممکن است طولانی تر از حد معمول با توجه به COVID-19 مربوط به فشارهای موجود می باشد.

اختصاصی COVID-19 مهاجرت تیم راه اندازی شده است در UKVI به این فرایند را به عنوان “ساده” که ممکن است آن گفت: هر کسی در این وضعیت به آدرس ایمیل [email protected]ce.gov.uk به اجازه دهید آنها را می دانم که خود ویزا تمام شده است و آنها صادر خواهد شد با یک فرمت.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>