بریتانیا ‘گذشته اوج’ از Covid-19 مورد می گوید PM جانسون

صادر شده در: Modified:

بریتانیا “گذشته اوج” از آن coronavirus شیوع نخست وزیر بوریس جانسون گفت: با وجود ضبط یکی دیگر از 674 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته.

تبلیغات

Coronavirus مرگ و میر در حال حاضر 26,711 جهان سوم کمترین پشت سر ایالات متحده و ایتالیا پس از تغییر آن گزارش شامل جامعه و همچنین مرگ و میر بیمارستان در روز چهارشنبه.

بریتانیا تعداد موارد تایید شده توسط 6,032 به 171,253 در روز پنج شنبه.

اما جانسون, ساخت اولین حضور خود را در روزانه دولت جلسه پس از نبرد خود را با COVID-19 گفت: وجود دلایلی برای خوشبینی است.

“برای اولین بار ما از گذشته اوج این بیماری… و ما در شیب رو به پایین,” او گفت.

“ما در آینده از طریق پیک و یا به جای ما در آینده بیش از آنچه که می توانست گسترده ای اوج, به عنوان اینکه ما شده است رفتن را از طریق برخی از آلپ تونل.

“و اکنون ما می توانیم نور خورشید و مراتع جلوتر از ما. پس از آن حیاتی است که ما در حال حاضر نیست از دست دادن کنترل و اجرای کف دست زدن به یک دوم و حتی بزرگتر کوه.”

فشار به سهولت مستند

دولت مشاور ارشد علمی پاتریک blue palace hotel گفت: نرخ انتقال شد در حال حاضر زیر یک, با کمتر از بستری شدن در بیمارستان و مردم در بخش مراقبت های ویژه.

که با داشتن یک اثر در مرگ و میر کلی ،

“R (نرخ انتقال) است که در زیر 1.0. ما فکر می کنیم آن بین 0.6 و 0.9 در سراسر کشور. شاید کمی پایین تر در بعضی از نقاط کمی بالاتر از دیگران است, اما آن را در زیر 1.0 سراسر کشور” وی افزود: با اشاره به تعداد افراد آلوده توسط یک فرد با COVID-19.

جانسون بازگشت به کار است و همزمان با افزایش فشار به آسانسور یک مستند که تحمیل شد در اواخر ماه مارس برای قطع تماس نزدیک انتقال ویروس است.

یک بررسی است که با توجه on May 7 و او گفت: “نقشه راه” خواهد بود منتشر شده هفته آینده در مورد طرح دولت برای کاهش محدودیت های پس از نگرانی در مورد اثرات اقتصادی اجتماعی فاصله گرفته است.

دولت نیز انتقاد شده است برای تحمیل یک مستند بعد از بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی است.

یک نظرسنجی توسط ایپسوس موری متوجه شد که 66 درصد از پاسخدهندگان معتقد بودند دولت بود خیلی آهسته به شما معرفی محدودیت.

Keir Starmer جدید رهبر مخالفان حزب کارگر گفت: آسمان, اخبار او می ترسید انگلستان بود در مسیر به یکی از بدترین نرخ مرگ و میر در اروپا است.

موسسه خیریه قهرمان تبدیل 100

“چه شما در حال رفتن به هفته آینده است که واقعا یک راه منو از گزینه های تاریخ و زمان هر فرد اندازه گیری خواهد شد بسیار رانده شده توسط که در آن ما هستند در این بیماری همه گیر” جانسون گفت.

“ما باید به کسب و کار خود و رفتن دوباره,” او اضافه شده است.

“اما آن را در واقع حیاتی اگر ما به گزاف گویی به شدت به عنوان من فکر می کنم ما می توانیم که ما لازم نیست که دومین جلسه از این… زیرا که واقعا آسیب های اقتصادی.”

کارشناسان به دنبال توسعه “راه هنرمند” از سرکوب بیماری که به حساب شرایط محلی, او گفت:, و اضافه کرد که ماسک می تواند بخشی از راه حل است.

“من فکر می کنم که پوشش صورت مفید خواهد بود برای هر دو اپیدمیولوژیک دلایل, بلکه برای مردم با دادن اعتماد به نفس است که آنها می تواند بازگشت به کار” او گفت:.

بریتانیا شاهد یک افزایش شدید در آن مرگ و میر در چهار شنبه بعد از جمله خارج-از-مرگ و میر بیمارستان برای اولین بار هر چند افسر ارشد پزشکی کریس Ersin توصیه در برابر نقشه کشی بین المللی مقایسه تا همه گیر شد.

جانسون صرف سه روز در بخش مراقبت های ویژه با این ویروس گفت: وضعیت او می تواند رفته اند “در هر صورت”.

“بیایید بود فرانک, غم انگیز, هزاران نفر از مردم شده اند کمتر خوش شانس تر از من بود,” او گفت:.

او گفت که او تا به حال یک “بسیار خوشحال” بیمارستان بازدید در Wedneday برای تولد نوزاد او پسر بچه با شریک کری Symonds.

Blue palace hotel گفت که نتایج حاصل از آزمایش دارو remdesivir بودند “امیدوار کننده گام اول” گرچه هشدار داد, آن را نمی خواهد یک “گلوله جادویی” در درمان این بیماری است.

پیش از آن در روز بریتانیا جشن تولد 100 از جنگ جهانی دوم کهنه که سرسام آور اعانه الهام گرفته اند این کشور در اعماق شیوع.

“کاپیتان تام” مور که مطرح شده بیش از £30 میلیون ($37 میلیون دلار) برای خدمات سلامت سازمان های خیریه با انجام دور باغ خود مفتخر شد با یک نیروی هوایی سلطنتی flypast و 140,000 کارت تولد.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>