روحانی در کوره جانسون دولت در اولین جلسه پارلمان تحت مستند

صادر شده در: Modified:

دولت بریتانیا تحت فشار پایدار بیش از همه جنبه های آن coronavirus پاسخ در روز چهارشنبه به عنوان اعضای پارلمان خود را برای اولین بار عمده فرصت در یک ماه به برگزاری آن به حساب آورد.

تبلیغات

با آخرین بیمارستان مرگ و میر از این ویروس افزایش به 16,272 در انگلستان به تنهایی و مداوم گزارش از عدم وجود تجهیزات حفاظتی برای کارکنان در بیمارستان ها و خانه های مراقبت ایستادگی در رهبر Dominic Raab در مواجهه با یک مجموعه از پرسش های دشوار.

“چیزی اشتباه رفتن,” رهبر مخالفان Keir Starmer گفت: در طول این هفته نخست وزیر سوالات جلسه که در آن Raab شد deputising برای بوریس جانسون که دوره نقاهت بعد از Covid-19 در کشور خود اقامت.

“و وجود یک الگوی نوظهور در اینجا. ما آهسته به مستند آهسته در تست آهسته در تجهیزات حفاظتی و آهسته به این ارائه می دهد (به تامین تجهیزات از شرکت های بریتانیا” گفت: Starmer جدید رهبر حزب کارگر.

جانسون در ابتدا متوقف کوتاه از اعمال سختگیرانه کنترل دیده می شود در جای دیگر در اروپا به عنوان coronavirus گسترش اما او بعد از تعطیل کشور در زمانی که پیش بینی ها حاکی از یک چهارم از یک میلیون نفر می میرند در بریتانیا است.

او در مواجهه با یک تماس برای تحقیقات مستقل به خود و دولت را از دست داده و شیوع این بیماری پس از وزرا تلاش برای توضیح تکان دهنده نرخ مرگ و محدود تست و گزارش کمبود محافظ کیت در مکان هایی که آنها بیشتر مورد نیاز است.

“به دولت تعهد خود را در حال حاضر برای آینده به مستقل قاضی-led تحقیق چگونه این بحران شده است به کار گرفته شود ؟” گفت: اد دیوی, رهبر لیبرال دموکرات ها کوچکتر حزب مخالف.

Raab رد تماس خود را.

“باید بگویم من را نمی خواهد تا او را از ارتکاب به یک پرسش عمومی. من فکر می کنم که وجود دارد قطعا درس های آموخته می شود و هنگامی که ما از طریق این بحران از آن مهم خواهد بود که ما سهام را,” او گفت:.

در یک رمان رویکرد ترکیبی که شکست با 700 سال از مجلس پروتکل برخی از اعضای مجلس حاضر بودند در مجلسی در امن فاصله از یک دیگر در حالی که دیگران شرکت از طریق لینک ویدئو.

در موضوع گزارش کمبود تجهیزات حفاظتی موجود Raab ساخته شده محدود امتیازی که بیشتر مورد نیاز برای انجام شود.

“ما تحویل 1 میلیارد موارد از تجهیزات حفاظت شخصی و ده ها میلیون نفر توزیع شده از طریق تفویض دولت (اسکاتلند ولز و ایرلند شمالی),” او گفت:.

“ما می دانیم هر چند که ما باید به تلاش سخت تر در این فوق العاده دشوار و رقابتی بین المللی محیط زیست به منبع این تجهیزات است.”

Raab همچنین گفت: دولت با اعتماد به نفس آن را ملاقات آن هدف از انجام 100,000 آزمون در روز به کروناویروس در پایان ماه. ظرفیت فعلی می ایستد در 40,000 یک روز او گفت: اما واقعی تعداد آزمایشات انجام شده روزانه است hovered در اطراف 20,000.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>