انگلستان PM بوریس جانسون تایید به بازگشت به کار مارس 27th,

صادر شده در: Modified:

نخست وزیر بوریس جانسون خواهد بود در محل کار در روز دوشنبه یک خیابان داونینگ سخنگوی تایید شده در شنبه پس از بهبود از یک مورد از کروناویروس که فرستاده او را به مراقبت های ویژه به صورت سه شب در اوایل ماه آوریل.

تبلیغات

Johnson, 55 را به کنترل یک دولت تحت فشار اقتصادی خرید اینترنتی از خاموش شدن ناگهانی با هدف مهار گسترش بسیار عفونی ویروس و همچنین افزایش مرگ و میر.

همانطور که از شنبه, بریتانیا, ثبت بیش از 20 ، 000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

انتقاد این است که رشد بیش از دولت در پاسخ به همه گیری محدود و تست و کمبود تجهیزات حفاظتی برای کارگران پزشکی و سرپرستان.

جانسون ایستاده رهبر Dominic Raab مواجه شده است و سوالات بیش از چگونه انگلیس را به سهولت این مستند بدون مرگبار موج دوم از عفونت.

بریتانیا, وزیر کشور خواست انگلیسی ها به چوب به مستند قوانین قبلی در روز شنبه. اما بسیاری از قانونگذاران می خواهند محدودیت به توان کاسته به تقویت اقتصاد است که بودجه پیش بینی می گویند می تواند به عنوان عمیق ترین رکود اقتصادی در بیش از 300 سال است.

جانسون در نظر گرفته شد به سنت توماس بیمارستان در مرکز لندن مبتلا به COVID-19 علائم در مارس 5 و صرف مارس 6-9 در بخش مراقبت های ویژه.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>