انگلستان PM بوریس جانسون نقل مکان کرد و از ICU; بسیار خوب و روحیه می گوید دولت

نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شده است از مراقبت های ویژه به عنوان وضعیت خود را بهبود خیابان داونینگ گفت: روز پنج شنبه.

“نخست وزیر منتقل شده است در این شب از مراقبت های ویژه به بخش که در آن او خواهد شد دریافت نظارت نزدیک در فاز اولیه خود را بازیابی. او بسیار خوب ارواح” سخنگوی دولت گفت.

انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab که deputising برای جانسون در حالی که او در بیمارستان بود به خبرنگاران گفت: در جلسه توجیهی روزانه که نخست وزیر در ادامه به گام های مثبت به جلو است و در ارواح خوب است.

در اوایل روز پنج شنبه در خیابان داونینگ تایید کرده بود که جانسون همچنان به بهبود او پس از صرف یک سوم شب را در واحد مراقبت های ویژه (ICU) از یک بیمارستان لندن با کوروناویروس.

55 ساله منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه “سنت توماس” بیمارستانی در لندن در روز دوشنبه شب به عنوان وضعیت خود را بدتر شده بیش از 10 روز پس از او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و رفت و به خود انزوا. او پس از دریافت “استاندارد اکسیژن درمان” اما نشده است مبتلا به ذات الریه و یا نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی برای کمک به تنفس خود را.

“نخست وزیر تا به حال یک شب خوب و همچنان به بهبود در بخش مراقبت های ویژه در سنت توماس” در بیمارستان. او در ارواح خوب” سخنگوی دولت گفت: تامین سلامت به روز رسانی در انگلستان هستم.

او را با ثبات بهبود نشسته و مشغول پزشکی کارکنان. من شناخته شده نخست وزیر و من آرزو می کنم او به خوبی در این زمان دشوار است و من فکر می کنم همه چیز بهتر است برای او” انگلستان وزیر فرهنگ الیور Dowden گفت در روز پنج شنبه.

انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab که deputising برای انگلستان PM در حالی که او همچنان برای درمان Covid-19 خواهد صندلی مجازی کبرا جلسه اضطراری روز پنجشنبه برای بحث در مورد یک نقد و بررسی از انگلستان coronavirus مستند را در نظر بگیرید که آیا سخت اجتماعی فاصله اقدامات باید تمدید فراتر از 21 روز دوره در ابتدا اعلام شده توسط جانسون در مارس 23.
 

این اقدامات به پایان دوشنبه آینده اما نشانه این است که آنها را مجبور به تمدید شود.

ویلز وزیر بهداشت وان Gething خواهد شد که در کبرا جلسه وجود دارد گفت: “تقریبا صفر چشم انداز” از کارشناسان دولت مشاوره است که آن را امن برای بلند مستند با اضافه کردن این اقدامات ادامه خواهد داد برای “یک شماره از هفته”.

“من فکر می کنم به جای حدس و گمان در مورد آینده من فکر می کنم ما باید تمرکز بسیار جدی در اینجا و در حال حاضر و در حال حاضر” گفت: Rishi Sunak بریتانیا صدراعظم از خزانه که led های روزانه در خیابان داونینگ جلسه در شب چهارشنبه.

ارشد هندی-منشاء وزیر کابینه که اعلام کرد 750 میلیون پوند به صندوق حمایت از خط مقدم سازمان های خیریه در سراسر انگلستان از طریق pandemic, تاکید, اهمیت, سکس در ادامه به دنبال دولت stay-at-home ارشاد به خصوص در آنچه که معمول تعطیلات سفر دوره بیش از یک آخر هفته عید پاک.
 

Sunak که در خط بعدی در دولت های زنجیره ای از فرمان پس از انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab نیز به خود به روز رسانی در انگلستان PM سلامت به تایید می کنند که او و درگیر شدن با تیم بالینی.

“آخرین از بیمارستان نخست وزیر همچنان در بخش مراقبت های ویژه که در آن وضعیت او رو به بهبود است,” او گفت:.

نخست وزیر نه تنها من همکار و رئیس من بلکه دوست من و افکار من با او و خانواده اش,” او گفت:, و اضافه کرد که انگلستان PM بیماری است یک یادآوری چگونه بی رویه این بیماری است.

Coronavirus مرگ و میر در انگلستان ثبت یک رکورد دیگر روزانه پرش از 881 مرگ و میر در روز پنج شنبه به آمار 7,978.

معاون علمی و مشاور خانم آنجلا مک لین گفته بود COVID-19 موارد نمی شد “شتاب خارج از کنترل” در کشور و هشدار داد در برابر خوشنودی و شکستن قفل هنجارهای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر