انگلستان PM بوریس جانسون دوره نقاهت خوبی از COVID-19 و ‘باور نکردنی شکل

صادر شده در: Modified:

نخست وزیر بوریس جانسون چهره بزرگترین معمای از نخست وزیری خود را به عنوان او recuperates از COVID-19: چگونه به لغو یک مستند است که از بین بردن swathes از اقتصاد بدون تحریک مرگبار موج دوم شیوع.

تبلیغات

Johnson, 55, است و در بهبود خود را در کشور محل اقامت پس از گذراندن سه شب در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان لندن در اوایل این ماه با COVID-19 عوارض. او بعدها گفت که او بدهکار زندگی خود را به کارکنان بیمارستان.

اما به عنوان حدس و گمان مانت است که نخست وزیر در حال آماده سازی برای بازگشت به کار, جانسون تحت فشار است تا توضیح دهد که چگونه و چه زمانی در جهان پنجم بزرگترین اقتصاد خارج خواهد شد فلج کننده مستند.

“او صدا باور نکردنی” رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چگونه جانسون صدا در تماس بودند دو روز قبل از آن. “او آماده بود برای رفتن.”

“آن را مانند بوریس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “او انجام بزرگ.”

جانسون دولت بود که آهسته تر از اروپا هم به تحمیل یک مستند آمده است در زیر آتش خود را برای محدود تست ظرفیت و برای عدم تحویل به اندازه کافی تجهیزات حفاظت فردی به خط مقدم سلامت کارگران است.

دیلی تلگراف روزنامه گزارش داد که جانسون در حال برنامه ریزی برای بازگشت به کار به عنوان روز دوشنبه و خود وزیر بهداشت, مت, Hancock, توصیف نخست وزیر به عنوان شاد جوشان و گرفتن بسیار بهتر است.

“است که تصمیم گیری برای نخست وزیر در مشاوره با پزشکان خود را,” هنکاک گفت. “من به او صحبت کرد و دیروز او در فرم بسیار خوب است و به وضوح در حال بهبود است.”

مستند

دولت هنوز منتشر نشده استراتژی برای انهدام مستند خواهد بود که به شدت مورد بررسی قرار به عنوان سرمایه گذاران سعی کنید به کار کردن که عمده اقتصاد خواهد بود بدترین ضربه شدید ترین بحران بهداشت عمومی از سال 1918 شیوع آنفولانزای.

پادشاهی متحده پنجم بدترین رسمی مرگ و میر در جهان پس از ایالات متحده و ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و دولت دانشمندان گفته اند که مرگ و میر تنها شروع به کاهش سرعت در یکی دو هفته.

هنکاک گفت: در روز جمعه که آن را خیلی زود به بلند مستند هر چند داده های اقتصادی نشان می دهد اقتصاد بریتانیا در حال فرو ریختن تحت فشار مستند.

با توجه به بودجه کشور پیش بینی اقتصاد می تواند به عنوان عمیق ترین رکود اقتصادی در بیش از 300 سال حتی پس از وزارت مالیه و بانک مرکزی انگلستان با عجله یک رشته از اورژانس اقدامات محرک اقتصادی.

انگلیسی خرده فروشی کاهش یافت که بیشترین رکورد در ماه مارس را به عنوان یک موج در مواد غذایی خرید برای coronavirus مستند بود به مراتب بیشتر غوطه در فروش لباس و بسیاری محصولات دیگر آمار و ارقام رسمی نشان داد در روز جمعه.

حجم فروش فرو 5.1% در ماه مارس از ماه فوریه بیشترین افت دفتر ملی آمار پرونده آغاز شد و در سال 1996. آن را نیز یک بزرگتر سقوط از ميانه پیش بینی یک قطره از 4.0% در یک نظرسنجی رویترز از اقتصاددانان.

“به وضوح وجود دارد بزرگ است عدم قطعیت به عنوان عمق رکود نشان میدهد و چقدر محدودیت باقی می ماند در محل سقوط در منطقه از 25 درصد در تولید ناخالص داخلی بیش از چند ماه آینده به نظر می رسد به احتمال زیاد گفت:” توماس Pugh یک اقتصاددان با اقتصاد سرمایه.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>