انگلستان PM جانسون بستری در بیمارستان به علت ‘مداوم نشانه ای از coronavirus

صادر شده در: Modified:

نخست وزیر بوریس جانسون در بیمارستان بستری شد برای آزمون روز یکشنبه در چه خیابان داونینگ گفته بود “گام احتیاطی” از آنجا که او نشان مداوم علائم کروناویروس ده روز پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

تبلیغات

“در مشاوره از دکتر خود را نخست وزیر کرده است امشب شده بستری در بیمارستان برای آزمایش” خیابان داونینگ گفت.

“این یک گام احتیاطی به عنوان نخست وزیر در ادامه به علائم مداوم coronavirus ده روز پس از آزمایش مثبت برای ویروس” خیابان داونینگ گفت.

Johnson, 55, on مارس 27 شد اولین رهبر یک قدرت بزرگ اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت است. او رفت و به انزوا در یک آپارتمان در خیابان داونینگ و گفت: در روز جمعه او اقامت وجود دارد به عنوان او هنوز هم تا به حال یک درجه حرارت بالا است.

جانسون در ادامه به درجه حرارت بالا و خیابان داونینگ تأکید کرد که این یک اورژانس بستری است. نخست وزیر پزشکان در نظر گرفته آن را معقول برای او به در فرد دیده می شود.

جانسون همچنان در اتهام از دولت, خیابان داونینگ گفت.

“نخست وزیر با تشکر از کارکنان بیمه خدمات درمانی برای همه باور نکردنی خود را کار سخت و انگیزش عمومی برای ادامه به دنبال دولت را توصیه به ماندن در خانه محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی” خیابان داونینگ گفت.

کری Symonds جانسون 32 ساله باردار نامزد روز شنبه گفت که او تا به حال صرف هفته گذشته با علائم رمان coronavirus اما پس از هفت روز از بقیه احساس قوی تر بود و در ترمیم.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>