انگلستان گزارش روزانه مرگ و میر 563 در بدترین حالت بعد از coronavirus بحران

صادر شده در: ویرایش:

بریتانیا گزارش 563 روزانه coronavirus مرگ و میر در چهارشنبه اولین بار در ملی تلفات بیش از 500 آوردن مجموع تلفات به 2,352 با توجه به آمار رسمی.

تبلیغات

“از 5pm (1600 به وقت تهران) در 31 مارس از کسانی که در بیمارستان بستری در انگلستان که تست مثبت برای coronavirus 2,352 اند متاسفانه درگذشت” وزارت بهداشت و درمان گفت: در آن صفحه توئیتر رسمی.

برخی از 29,474 مردم در حال حاضر آزمایش مثبت افزایش 4,324 بیش از روز قبل از آن اضافه شده است.

بریتانیا قفل شده است و در هفته گذشته در تلاش برای مبارزه با ویروس اما نخست وزیر بوریس جانسون که خود دارای آزمایش مثبت هشدار داد که آن را “بدتر قبل از آن بهتر می شود”.

این ویروس همچنین آمار خانواده سلطنتی با شاهزاده چارلز تنها بیرون آمدن از انزوا در روز سه شنبه پس از نمایش علائم خفیف این بیماری است.

روز پنج شنبه منتشر شد در یک پیام تصویری ستایش “قابل توجه” دولت-اجرای خدمات بهداشت ملی. “هیچ یک از ما می توانید می گویند که این به پایان خواهد رسید اما پایان آن را,” او گفت:.

“تا زمانی که آن را ندارد, اجازه دهید ما تمام سعی و زندگی با امید و با ایمان به خود و به یکدیگر نگاه به جلو به بهتر بار آمده است.”

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>