انگلستان رول 2 جدید سریع Covid-19 آزمون برای افزایش تست ظرفیت

دو آزمون جدید هم قادر به تشخیص این رمان coronavirus فقط در 90 دقیقه خواهد بود و نورد به بیمارستان و مراقبت از خانه ها و آزمایشگاه ها در سراسر انگلستان برای افزایش تست ظرفیت و تمایز بین Covid-19 و زمستان آنفولانزا در ماه های آینده دولت بریتانیا روز دوشنبه گفت:.

یکی از آزمایشات 90 دقیقه LamPORE سواب آزمون عرضه خواهد شد توسط Oxford Nanopore یک دانشگاه آکسفورد اسپین آف شرکت تاسیس شده توسط هند-منبع مدیر عامل گوردون Sanghera که معتقد به آن را نیز ارائه می دهد یک “دسترسی جهانی تست راه حل”.

ما مفتخر به بازی بخشی در مبارزه با Covid-19 در انگلستان و آماده شدن این کشور برای زمستان ویروس های نجومی. از آنجایی که ما تاسیس Oxford Nanopore ماموریت ما این است برای ایجاد مخل عملکرد بالا فن آوری است که عمیق و تاثیر مثبت در جامعه Sanghera گفت.

Oxford Nanopore خواهد ساخت 450,000 90 دقیقه LamPORE تست های گرد موجود در سراسر مراقبت از بزرگسالان و تنظیمات labs در بریتانیا از هفته آینده. این آزمون قادر خواهد بود به روند گرد و خاک و نمونه های بزاق برای تشخیص حضور Covid-19 در 60 تا 90 دقیقه است.

LamPORE پتانسیل برای ارائه بسیار موثر و حیاتی در دسترس جهانی تست راه حل نه تنها برای Covid-19 اما برای طیف وسیعی از عوامل بیماری زا است. ما خوشحال به کار با دولت انگلستان به حمایت و توانمند سازی جوامع ما به طور موثر مدیریت تست های ملی و محلی در سطح اضافه شده Sanghera.

انگلستان وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی (DHSC) گفت: آزمون جدید همان حساسیت را به عنوان به طور گسترده ای مورد استفاده در PCR سواب آزمون, اما می تواند مورد استفاده برای پردازش سواب در آزمایشگاه و همچنین در محل از طریق پاپ آپ labs.

دسکتاپ GridION ماشین می روند تا 15000 آزمون در روز و یا خرما به اندازه شخص یا جانور سوگلی می روند تا 2000 آزمون در روز برای استقرار در نزدیکی-جامعه pop-up آزمایشگاه.

دیگر جدید تست سریع که با استفاده از DNA برای تشخیص ویروس ها خواهد شد نورد از سراسر بیمه خدمات درمانی بیمارستان ها از سپتامبر 5000 DNA ماشین های عرضه شده توسط DnaNudge به ارائه 5.8 میلیون آزمون در ماه های آینده.

DNA Nudgebox ماشین آلات خواهد شد نورد از سراسر بیمه خدمات درمانی بیمارستان ها در انگلستان به تجزیه و تحلیل DNA در بینی سواب ارائه یک نتیجه مثبت یا منفی برای Covid-19 در 90 دقیقه در نقطه ای از مراقبت. ماشین آلات فرایند تا 15 آزمون در نقطه هر روز بدون نیاز به یک آزمایشگاه است.

همچنین بخوانید: Coronavirus زندگی: هند موارد پرش به 1,808,128; نرخ بهبود در 65.8%

این DnaNudge تیم کار کرده و با سرعت باور نکردنی و مهارت در اوج این بیماری همه گیر به تحویل این بسیار دقیق و سریع Covid-19 آزمون که در آن نیاز به مطلقا هیچ آزمایشگاه و یا پیپت و می تواند مستقر در هر نقطه با لينک مستقيم نمونه-به-در نتیجه حدود بیش از یک ساعت گفت رگیوس پروفسور کریس Toumazou FRS مدیر عامل و بنیانگذاران DnaNudge و بنیانگذار موسسه مهندسی پزشکی در امپریال کالج لندن است.

هر دو آزمایش قادر به تشخیص هر دو Covid-19 و زمستانی دیگر ویروس ها مانند آنفولانزا و respiratory syncytial virus (RSV). این DHSC گفت: انجام آزمایش نیاز به روت بهداشت حرفه ای به آنها عمل می کنند بدین معنی که می توان از نورد در بیشتر غیر بالینی تنظیمات.

واقعیت این آزمون می تواند تشخیص آنفولانزا و همچنین Covid-19 خواهد بود بسیار مفید است که ما را در زمستان, بنابراین بیماران می توانند دنبال حق مشاوره برای محافظت از خود و دیگران گفت: انگلستان وزیر بهداشت مت Hancock.

ما با استفاده از فن آوری های نوآورانه ترین در دسترس برای مقابله با کروناویروس. میلیون ها نفر از جدید سریع coronavirus آزمون ارائه خواهد شد در نقطه نتایج در کمتر از 90 دقیقه به ما کمک به شکستن زنجیره انتقال به سرعت او گفت:.

جزئیات آزمايش مثبت خواهد بود به اشتراک گذاشته شده با بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی, ردیابی گسترش coronavirus به انگلستان تلاش می کند تا از ظهور مستند به طوری که تماس می توانید خود را منزوی در خط با دولت هدایت.

وزارت بهداشت می گوید هر دو آزمون کمک خواهد کرد که به تقویت بیشتر coronavirus پاسخ بعد از این سال در ماه های زمستان مسلح کردن هر دو پزشکان و بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی با توانایی تشخیص بین Covid-19 مواردی که خاص خود انزوا الزامات و زمستانی دیگر ویروس ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>