انگلستان تعطیل زندگی اجتماعی به عنوان coronavirus گسترش

نخست وزیر بوریس جانسون در روز دوشنبه تعطیل کردن زندگی اجتماعی در بریتانیا و دستور داد که بیشتر در معرض جدا برای 12 هفته ramping تا نبرد در برابر شیوع کروناویروس فقط آن را به عنوان شتاب به سمت آن قله.

تبلیغات

نخست وزیر بوریس جانسون در روز دوشنبه تعطیل کردن زندگی اجتماعی در بریتانیا و دستور داد که بیشتر در معرض جدا برای 12 هفته ramping تا نبرد در برابر شیوع کروناویروس فقط آن را به عنوان شتاب به سمت آن قله.

جانسون در مواجه با واکنش شدید پس از دولت او در زمان کمتر سختگیرانه رویکرد برای مقابله با این ویروس از کشورهایی مانند ایتالیا و فرانسه و اسپانیا که به طور موثر قفل شده است و بسیاری از اروپا.

در یک سفت بریتانیا رویکرد به شیوع جانسون بسته کردن هر گونه باقی مانده زندگی اجتماعی در جهان پنجمین اقتصاد و دستور داد کسانی که بیش از 70 با مشکلات اساسی برای منزوی کردن برای 12 هفته از این تعطیلات آخر هفته.

“آنچه ما اعلام امروز بسیار تغییر قابل توجهی در راه است که ما می خواهیم مردم را به زندگی می کنند زندگی خود را, و من نمی توانم به یاد داشته باشید هر چیزی مانند آن را در زمان زندگی من” جانسون, 55, گفت: در یک کنفرانس خبری در شماره 10 خیابان داونینگ ، flanked توسط دولت بالا دانشمند و بالا ،

جانسون وزیر جدید اقتصاد و دارایی, Rishi Sunak شد با توجه به اعلام حمایت بیشتر برای کسب و کار روز سه شنبه یک وزارت مالیه منبع گفت: به عنوان بسیاری از شرکت ها در صورت های مالی بزرگ ضربه از گسترش coronavirus.

Sunak اعلام کرد بزرگترین هزینه های بودجه ریزی در نزدیک به 30 سال در هفته گذشته از جمله اقدامات برای جبران تاثیر این ویروس و وعده کمک های بیشتر در صورت نیاز.

مردم باید به جلوگیری از بارها باشگاه رستوران و سینما و تئاتر از دولت گفت: هر چند جانسون متوقف کوتاه سفارش آنها را به نزدیک است. او گفت که امیدوار است این سالن را یک رویکرد مسئول. مردم نیز باید جلوگیری از سفر غیر ضروری و کار از خانه که در آن ممکن است, او گفت:.

او گفت: این مهم بود در لندن به عنوان آن به نظر می رسد “چند هفته آینده” از بقیه کشور است.

صنعت مهمان نوازی انتقاد حرکت کرد و گفت که از آنجایی که آنها نمی شد که مجبور به بستن کسب و کار خواهد بود و نه قادر به ادعا در بیمه خود را.

“این خبر را به هزاران نفر از کسب و کار بسته شدن درهای خود را برای خوب و صدها نفر از هزاران نفر از شغل زیان” UKHospitality اجرایی کیت نیکولز گفت.

جامعه تئاتر لندن گفت: عضو آن سالن که شامل لندن عمده West End تئاتر خواهد دید از دوشنبه شب تا اطلاع ثانوی.

محدودیت در تماس های اجتماعی می تواند برای ماه گذشته و یا حداقل هفته انگلستان افسر ارشد پزشکی کریس Ersin و افزود: در چند هفته آینده و ماه خواهد بود “فوق العاده دشوار” برای سرویس های بهداشتی.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: مجلس که در غیر زمان حساس عمل جراحی انتخابی خواهد بود لغو و یا به تعویق افتاد.

جانسون گفت: هر کسی که با علائم کروناویروس باید منزوی همراه با کل خانواده برای 14 روز.

استرلینگ کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در برابر دلار آمریکا از ماه اکتبر در حالی که جانسون بود صحبت کردن دو سوم از یک درصد در روز است. این بحران اقتصادی و مالی نیست مانند بحران مالی 2008 و جانسون گفت.

“این است که بر خلاف سال 2008 وجود ندارد یک مشکل سیستمیک در اقتصاد” جانسون گفت. “اگر ما می توانیم این بیماری را تحت کنترل … پس از آن کاملا وجود دارد هیچ دلیلی که چرا اقتصاد در سراسر جهان باید خروش آمده است.”

گسترش سریع ویروس

دولت بریتانیا مواجه انتقاد دیگر تست تمام موارد مشکوک از coronavirus و Ersin گفت: آزمون حیاتی بود و بریتانیا را در مقیاس آن است. پیشتر در روز دوشنبه سازمان بهداشت جهانی به نام در همه کشورها به سطح شیب دار تا خود را تست برنامه.

تعداد تایید coronavirus موارد در بریتانیا افزایش یافته است به 1,543 از 1,372 روز قبل وزارت بهداشت گفت: در روز دوشنبه. انگلستان مرگ و میر افزایش به 55.

“به نظر می رسد به عنوان اینکه ما در حال حاضر با نزدیک شدن به رشد سریع بخشی از منحنی به سمت بالا و بدون اقدام جدی موارد می تواند دو برابر هر 5 یا 6 روز” جانسون گفت.

او گفت: آن را ضروری است برای اطمینان از “کسانی که با جدی ترین شرایط بهداشتی تا حد زیادی محافظت از تماس های اجتماعی برای حدود 12 هفته است.”

وقتی پرسیده شد که در مورد نیاز به یک در سطح جهانی هماهنگ پاسخ جانسون گفت: وجود گسترده توافق در G7 است که اقدامات مورد نیاز خواهد بود.

“ما در حال رفتن به نیاز به مطمئن شوید که همه دسترسی به نقدینگی,” او گفت:. “اگر ما همه چیز را به طور مشترک پس از آن من فکر می کنم که بازارهای جهانی را درک خواهد کرد که همه ما عامل در مرتب کردن بر اساس همان چارچوب مالی و من فکر می کنم ما می تواند بسیار موفق تر که در راه است.”

جانسون در مواجه با واکنش شدید روز دوشنبه تصمیم خود را به نگه داشتن مدارس باز با پدر و مادر عصبانی نگه داشتن کودکان خود را در خانه و شکایت که کشورهای دیگر انجام شد بیشتر برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

بریتانیا ممکن است نیاز به بستن مدارس به سرعت گسترش coronavirus اما در حال حاضر زمان برای این دولت مشاور ارشد علمی پاتریک blue palace hotel گفت.

“در برخی از نقطه ما گفت: ممکن است لازم باشد به فکر کردن در مورد چیزهایی مانند تعطیلی مدارس. اما کسانی که همه چیز دوباره باید انجام شود در زمان مناسب در راه حق در مرحله وقوع,” او گفت:.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>