بریتانیا را تهدید می کند حکومت محدودیت در سفر به عنوان رهبران جهانی تشدید اقدامات علیه ویروس

صادر شده در: اصلاح:

بریتانیا ممکن است نیاز به اعمال حکومت و محدودیت های مسافرتی برای توقف گسترش coronavirus اگر مردم توجه نیست دولت مشاوره در اجتماعی, فاصله, نخست وزیر بوریس جانسون هشدار داد در روز یکشنبه.

تبلیغات

PM به اطلاع از پتانسیل سخت تر اقدام به عنوان آخرین بخش بهداشت و درمان آمار و ارقام نشان داد که 281 نفر در حال حاضر از درگذشت COVID-19 در انگلستان افزایش تقریبا 50 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته و با وجود 5,683 موارد تایید شده.

“لطفا دنبال مشاوره و فکر نمی کنم که هوای تازه به شما می دهد برخی از ایمنی” او گفت: Downing Street نشست خبری. “شما باید به ماندن دو متر از یکدیگر است.”

دولت را به “اقدامات بیشتری” اگر مردم همچنان قادر به تطابق و وزرای شد نگه داشتن گزینه های تحت بررسی ،

“اگر مردم آن را انجام نمی, ما را در اقدامات سخت تر.”

قبلا به او هشدار داده که بریتانیا شد “شتاب” در امتداد همان coronavirus مسیر به عنوان یکی از ویرانگر ایتالیا. بریتانیا تلفات آینه شکل که رم اعلام کرد بیش از دو هفته پیش در مارس 7, قبل از ایتالیا شد و جهان را تحت تاثیر قرار کشور است.

“ما تنها یک ماده از هفته — دو یا سه — در پشت ایتالیا. ایتالیایی ها باید فوق العاده سیستم مراقبت های بهداشتی. و در عین حال خود را از پزشکان و پرستاران را به طور کامل غرق تقاضا گفت:” جانسون.

در یکشنبه, ایتالیا گفت که 4,825 مردم مرده بود از این ویروس وجود دارد یک سوم از کل جهان به.

دیگر بریتانیا رهبران سیاسی در روز یکشنبه همچنین خواستار اقدام شدیدتر.

در لندن بدترین آسیب دیده UK, شهر, شهردار, صادق خان به بی بی سی گفت که پلیس ممکن است به مرحله به اجرا اجتماعی فاصله.

“اگر در این مورد است که مردم همچنان به عمل در راه است که منجر به این بیماری و گسترش آن نوع از چیزهایی که باید در نظر گرفته شود.”

اسکاتلند و وزیر اول نیکولا ماهیان خاویاری در یکشنبه نشست خبری با انتقاد از میخانه که باز بیش از آخر هفته با وجود اینکه هشدار داد به ادعا آنها “قرار دادن زندگی در خطر است”.

“در حال حاضر نزدیک. ما باید قدرت اضطراری در روز به زور شما را به نزدیک و ما را از استفاده از این قدرت اگر ما به” او هشدار داد.

روز جمعه جانسون اعلام کرد آنچه که او به نام “سخت گیرانه” اقدامات برای مبارزه با گسترش از جمله بسته شدن بارها و رستوران ها. تقریبا تمام مدارس بسته خواهد شد از دوشنبه.

وزیران نیز مشخص شده در قوانین اضطراری به پلیس بهداشت عمومی و ماموران اداره مهاجرت قدرت های اضافی انتظار می رود برای به اجرا در آمده در این هفته.

بیشتر در معرض خطر

نصب نگرانی در مورد گسترش ویروس و تاثیر آن بر بیمه خدمات درمانی خدمات آمد و به عنوان مقامات در بریتانیا گفت: 1.5 میلیون نفر در معرض بیشترین خطر به ماندن در خانه به مدت 12 هفته.

دولت توصیه می شود افراد آسیب پذیر مانند کسانی که با استخوان یا سرطان خون, به سپر خود را از این ویروس را با محدود کردن خود در خانه.

“مردم باید در خانه بماند, محافظت, ما بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی” گفت: مسکن وزیر رابرت Jenrick.

او گفت که دولت را دریافت دنده محافظ برای کارکنان بیمه خدمات درمانی در خط مقدم “در اسرع وقت” در میان ترس این ویروس می تواند گسترش به دلیل کمبود تجهیزات برای پزشکان.

در بیشتر نشانه ای از نگرانی رو به رشد محیط زیست و میراث فرهنگی, موسسه خیریه اعتماد ملی گفت: این امر همه از آن پارک ها و باغ ها.

خیابان داونینگ در ضمن محروم “بسیار توهین آمیز” ساندی تایمز روزنامه داستان که جانسون مشاور ارشد دومینیک کامینگز بود در ابتدا استدلال در برابر اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از ویروس در یک بحث به اختصار به عنوان “اگر این بدان معناست که برخی از بازنشستگان مرگ خیلی بد”.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>