بریتانیا را تهدید می کند به راه رفتن به دور از تجارت اتحادیه اروپا مذاکرات اگر هیچ پیشرفت در عرض چهار ماه

صادر شده در: ویرایش:

بریتانیا گذاشته افتتاح آن خواسته برای آینده تجارت ایران با اتحادیه اروپا در روز پنج شنبه از جمله بلانت تهدید به پیاده روی به دور از میز مذاکره اگر هیچ پیشرفت در عرض چهار ماه.

تبلیغات

دو طرف به نظر می رسد رهبری برای یک سنگی اولین دور از مذاکرات به عنوان آنها سعی کنید به ایجاد یک رابطه جدید پس از انگلستان خروج از در حال حاضر 27 کشور بلوک.

بریتانیا و اتحادیه اروپا هر دو می گویند که آنها می خواهند برای رسیدن به یک توافقنامه تجارت آزاد اما کاملا متفاوت نمایش ها چگونه باید آن را نظارت و آنچه به منزله رقابت عادلانه بین دو اقتصاد.

اتحادیه اروپا می گوید بریتانیا باید به توافق برسند به دنبال بلوک قوانین در مناطق اعم از کمک های دولت به محیط زیست حمایت و اروپایی قایق دسترسی به انگلستان ماهیگیری در آبهای اگر دو طرف به اعتصاب یک معامله خوب است.

اما انگلستان خواستار حق انشعاب از بلوک قوانین به منظور اعتصاب جدید موافقت نامه های تجاری در سراسر جهان است که به آن فکر می کند را تقویت اقتصاد بریتانیا.

“در تعقیب یک معامله ما نمی خواهد تجارت دور ما حاکمیت” مایکل گوو وزیر مسئول مبارزه با تروریسم در اروپا آماده سازی گفت: قانونگذاران در مجلس عوام.

“ما نمی خواهد به دنبال پویا چین با اتحادیه اروپا قوانین در اتحادیه اروپا شرایط توسط اداره قوانین اتحادیه اروپا و نهادهای اتحادیه اروپا.”

بریتانیا دستور مذاکره اصرار دارد که “ما نمی خواهد توافق به هر گونه تعهدات به صورت قوانین ما به تراز وسط قرار دارد با اتحادیه اروپا یا اتحادیه اروپا موسسات از جمله دیوان عدالت به هر حوزه قضایی در انگلستان”

که در تضاد خواهد بود یکی از موانع بزرگ در ایران هستند که با توجه به شروع دوشنبه در بروکسل. ماهیگیری است که به احتمال زیاد یکی دیگر از flashpoint. اتحادیه اروپا و سازمان ملل – به خصوص فرانسه – می خواهید انگلیس به اعطای اروپایی قایق های ماهیگیری در دراز مدت دسترسی به انگلستان بود ، بریتانیا می خواهد به مذاکره ماهیگیری سهمیه سالانه است.

ادامه مطلب: >> انگلیسی, ماهیگیران نبرد ‘codfathers’, سهمیه و Brexit تاخیر

بریتانیا چپ اتحادیه اروپا در ژانویه. 31 اما همچنان محدود بلوک قوانین تا زمانی که یک پست-Brexit دوره گذار در دسامبر به پایان می رسد. 31. طلاق توافق بین دو طرف اجازه می دهد تا برای انتقال به تمدید برای دو سال دیگر, اما, انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون اصرار دارد او نمی خواهد به آن به توافق برسند.

جانسون دولت محافظه کار می گوید انگلستان خواهد شد از خروج از بلوک سازه ها – از جمله خود بازار واحد برای تجارت کالا و خدمات – به عنوان Jan. 1, 2021.

بریتانیا امیدوار است پس از آن به یک موافقتنامه تجارت آزاد با بلوک شبیه به یکی زده بین اتحادیه اروپا و کانادا. چنین معامله خواهد حذف تعرفه ها و سهمیه بندی در تجارت و کالا, اما آن را کمتر روشن آنچه در آن به معنی برای بخش خدمات است که باعث می شود تا چهار پنجم از اقتصاد بریتانیا. انگلستان نیز مشتاق به اعتصاب طرف موافقت نامه در مناطق از جمله شیلات اجرای قانون و همکاری های قضایی است.

دولت بریتانیا هشدار داده است کسب و کار است که بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد وجود خواهد داشت موانع تجارت بین بریتانیا و اتحادیه اروپا که در حال حاضر حساب برای تقریبا نیمی از انگلستان تجارت است. حتی با یک تفاهم وجود خواهد داشت جدید مرز چک و آداب و رسوم فرم را پر کنید.

اتحادیه اروپا و کانادا معامله نیز در زمان سال به اعتصاب – در حال حاضر دو طرف باید فقط ماه.

بریتانیا مذاکره دستورالعمل اصرار دارد که “محدود اما زمان کافی” برای رسیدن به توافق. این سند می گوید: “گسترده طرح” توافق باید انجام شود در ماه ژوئن. آن را هشدار می دهد که اگر وجود ندارد کافی پیشرفت سپس انگلستان می تواند از راه دور و تمرکز بر “آماده سازی داخلی برای خروج از دوره گذار در مد منظم است.”

بریتانیا را به سختی صحبت بعید است که برای تحت تاثیر قرار دادن اتحادیه اروپا مذاکره کنندگان که در حال حاضر متهم جانسون در تلاش برای آب کردن تعهدات بریتانیا ساخته شده در طلاق معامله است که هموار راه را برای این کشور بدون درز خروج on Jan. 31. که توافق های خروج از برخورد با سه گروه گسترده مسائل – حقوق شهروندان پس از مبارزه با تروریسم در اروپا و بریتانیا بدهی پس از 47 سال از عضویت و نیاز به نگه داشتن مردم و کالا در جریان آزادانه در سراسر مرز بین عضو اتحادیه اروپا ایرلند و ایرلند شمالی است که بخشی از انگلستان

دو طرف توافق کرده اند که برای حفظ مرز باز با نگه داشتن ایرلند شمالی تراز وسط قرار دارد به اتحادیه اروپا قوانین حتی اگر بقیه انگلستان واگرا. اما نظرات اخیر توسط جانسون دولت ظاهری به تطهیر اهمیت است که توافق باید تنظیم کردن زنگ هشدار میان رهبران اتحادیه اروپا.

پشت سخت شعارهای دو طرف فراموش اتاق را برای توافق. بریتانیا وعده داده است آن را نمی تضعیف اتحادیه اروپا با کاهش استانداردهای حفاظت از محیط زیست بهداشت مواد غذایی و یا حقوق کارگران.

اما آن را نمی خواهد به توافق برسند به اجازه اتحادیه اروپا بود که قاضی از آن است که آیا زندگی کردن به تعهدات. چالش برای مذاکره کنندگان خواهد بود برای پیدا کردن یک راه را که تعهد الزام آور است که هر دو طرف می توانند به توافق برسند.

“ما در حال رفتن به شرکت در برخی از مسابقه به پایین” جانسون گفت. “همه ما می خواهیم این است که به رسمیت شناختن متقابل از یکدیگر استانداردهای بالا و دسترسی به هر یک از دیگر بازارها است.”

در بروکسل, اتحادیه اروپا, سخنگوی دانا Spinant او گفت: “نمی خواهم به پرش به نتیجه گیری در مورد نتیجه” مذاکرات.

“کمیسیون حفظ ظرفیت خود را به آماده شدن برای هیچ-معامله (u. k. خروج)” حتی آن را به عنوان آماده برای “یک نتیجه مثبت از این مذاکرات” او گفت:.

(AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>