بریتانیا ‘کافی coronavirus پاسخ این است که “خطر زندگی’

صادر شده در: بروز رسانی:

در حالی که بسیاری از کشورهای اروپایی گرفته اند گام های جدی برای جلوگیری از شیوع کروناویروس انگلستان هنوز معرفی نشده “اجتماعی فاصله” اقداماتی مانند ممنوعیت در مجامع عمومی با وجود آن مرگ و میر نزدیک به دو برابر در روز شنبه – کارشناسان برجسته برای بیان انتقاد و نگرانی است.

تبلیغات

انگلستان coronavirus مرگ و میر تقریبا دو برابر شده در شنبه – از 11 تا 21 – در حالی که تعداد موارد تایید شده صعود به 1,140. مدت کوتاهی قبل از این آمار و ارقام منتشر شد فرانسه و اسپانیا اعلام کردند که با رفتن به مستند.

دولت فرانسه بسته همه “غیر ضروری” کسب و کار از جمله کافه ها, رستوران ها, سینما و اکثر مغازه ها. اسپانیا ممنوع هر کس از ترک خانه های خود را به جز برای خرید لوازم ضروری و یا رفتن به محل کار. دانمارک و لهستان در حال بسته شدن مرزهای خود را در حالی که در اروپا بدترین آسیب دیده کشور ایتالیا شده است در مستند از فوریه 10.

در مقابل نخست وزیر بوریس جانسون را به دولت تحمیل نمی هر گونه اقدامات محدود روزانه زندگی در انگلستان – به جای صرفا اصرار, بریتیش, افراد برای شستن دست های خود را به طور منظم و به خود قرنطینه به مدت یک هفته در صورتی که سرفه مداوم یا تب.

اگر چه برخی از بزرگترین رویدادهای ورزشی از جمله لیگ برتر مسابقات فوتبال – لغو شده اند وجود دارد هیچ مقام رسمی محدودیت های جلوگیری از بزرگ کرد. برای مثال حمام نیمه ماراتن را هنوز در محل در روز یکشنبه با وجود اعتراض از محلی و MP و هزاران نفر از کاربران رسانه های اجتماعی.

‘ملی اضطراری’

روز جمعه بیش از 60 ، 000 نفر با حضور در چلتنهام جشنواره معروف جهان اسب-مسابقات – پنج روز پس از فرانسه ممنوع مجامع عمومی از بیش از 1 ، 000 مردم است.

همان روز دولت بریتانیا مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel دقیق یک استراتژی مبتنی بر این فرض است که اکثر مردم خواهد شد coronavirus: “هدف ما این است که سعی کنید و کاهش اوج گسترش قله نه سرکوب آن به طور کامل. همچنین از آنجا که اکثریت قریب به اتفاق مردم یک بیماری خفیف به ساخت نوعی از گله ایمنی بیشتر مردم هستند که ایمنی بدن را به این بیماری و ما کاهش انتقال در همان زمان ما محافظت از کسانی که بیشتر در معرض آن است.”

گله ایمنی یک شکل از حفاظت از بیماری است که هنگامی رخ می دهد که نسبت بالایی از جمعیت قراردادها و در نتیجه افزایش ایمنی از بیماری موجب کاهش گسترش آن.

Blue palace hotel بیانیه یک روز پس از جانسون در توصیف این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان “بدترین بحران بهداشت عمومی برای نسل” و هشدار داد که “بسیاری از خانواده ها در حال رفتن به از دست دادن عزیزان خود را قبل از زمان”.

دولت رویکرد باعث سوزش انتقاد از حداقل یک ارشد محافظه کار MP. “من فکر می کنم ما در یک اورژانس ملی گفت:” جرمی هانت رئیس مجلس عوام’ سلامت کمیته را انتخاب کنید (که scrutinises سیاست های دولت) و خوبی در نظر گرفته سابق وزیر بهداشت.

“جای تعجب است و مربوط است که ما در حال انجام هر [اجتماعی فاصله] در تمام زمانی که ما فقط چهار هفته قبل از اینکه ما به مرحله ای که در ایتالیا است که در” شکار گفت BBC Newsnight. “شما گمان کرده اند که هر چیزی که ما در این چهار هفته خواهد بود طراحی شده به سرعت گسترش از مردم ابتلا به ویروس است.”

شکار تنها کسی نیست که از جانسون رقبا در 2019 حزب محافظه رهبری انتخابات خواست که دولت را به تغییر مسیر. دیپلمات سابق و وزیر کابینه روری استوارت که چپ حزب محافظه کار در پاییز بیش جانسون Brexit سیاست, گفت, آسمان, اخبار روز جمعه که بریتانیا باید اتخاذ نوع “سخت و شدید” اقدامات اجرا شده در چین و کره جنوبی. Coronavirus عفونت کاهش یافته است در هر دو کشور پس از سخت مستندات و ممنوعیت سفر اعمال شدند.

“دولت سوال که آیا انگلیسی عمومی است تا برای این نوع از اقدامات صورت گرفته است و در کشورهای دیگر” استوارت گفت. “من مخالف: من فکر می کنم انگلیسی عمومی انجام خواهد داد آنچه مردم در کشورهای دیگر انجام داده اند و می توانید انجام دهید.”

‘خطر بسیاری از زندگی بیشتر از لازم است’

بسیاری از کارشناسان پزشکی به نظر می رسد به توافق برسند. یک گروه از 229 دانشمندان در دانشگاه های بریتانیا منتشر شد نامه سرگشاده ای در روز شنبه decrying فقدان اجتماعی فاصله اقدامات انجام شده تا کنون به عنوان یک “کافی” و پاسخ این استدلال که “اضافی و محدود تر اقدامات باید انجام شود بلافاصله”.

“اطلاعات فعلی در مورد تعدادی از عفونت در انگلستان است که در خط با منحنی رشد در حال حاضر مشاهده شده در کشورهای دیگر از جمله ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و آلمان” دانشمندان اشاره کرد. “همان داده ها نشان می دهد که تعدادی از آلوده خواهد شد را به ترتیب ده ها هزار نفر در عرض چند روز.”

در این مسیر آنها در زمان هدف blue palace hotel تکیه بر گله ایمنی: “رفتن برای ‘گله ایمنی’ در این نقطه به نظر نمی رسد یک گزینه قابل دوام به عنوان این قرار داده خواهد شد بیمه خدمات درمانی (خدمات بهداشت ملی) حتی قوی تر سطح از استرس, خطر بسیاری از زندگی بیشتر از لازم است.”

در واقع بریتانیا گرامی عمومی بهداشت و درمان خدمات در حال حاضر تحت فشار قبل از coronavirus پدید آمده در شهر ووهان در دسامبر: در پاییز Johnson, درخواست شد تا اقدامات فوری برای جلوگیری از یک “زمستان بحران” از شمعی بیمه خدمات درمانی.

وزیر بهداشت مت, Hancock, گفت, آسمان, اخبار روز یکشنبه که به زودی همه استرالیایی بیش از 70 – و دیگران را با برخی از شرایط بهداشتی اساسی – خواسته خواهد شد به ماندن در خانه برای یک “زمان بسیار طولانی”. اما بر خلاف در, فرانسه, که در آن بازدید به خانه های بازنشستگی شده اند به حالت تعلیق انگلیسی بدون هر گونه علائم هنوز اجازه دیدار با بستگان مسن اگر آنها اقامت 6 فوت (2 متر) به دور است.

این اقدامات احتیاطی را نمی خواهد آمد به اثر بلافاصله و هنکاک نمی دهد یک بازه زمانی خاص برای اجرای آنها گفت که آنها را در محل “در هفته های آینده” و این که “ما خواهید بود تنظیمات آن را با جزئیات بیشتر زمانی که آن را زمان مناسب برای انجام این کار”.

وی افزود: بیمه خدمات درمانی کافی ندارد ونتیلاتور و ماشین آلات برای مراقبت از تعداد زیادی از مردم به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به شدت بیمار با کروناویروس و التماس تولید کنندگان به تولید بیشتر از آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>