صادر شده در: بروز رسانی:

نخست وزیر بوریس جانسون بود که روی پای خود را در بهبودی خود را از COVID-19 روز جمعه در حالی که خود را همکار انگلیسی ها گفته بودند به مقاومت در برابر وسوسه از بیرون رفتن در آفتاب بهار در تعطیلات عید پاک به عنوان coronavirus مرگ و میر افزایش به حدود 9,000.

تبلیغات

نخست وزیر را سریع کاهش بهداشت و درمان کل کشور را تکان داد اوایل این هفته اما او از سه شب از مراقبت های ویژه در سنت توماس ” در بیمارستان در روز پنج شنبه. او بستری در بیمارستان روز یکشنبه پس از علائم خود را همچنان ادامه داشت.

یک سخنگوی جانسون گفت: نخست وزیر, 55 بود پشت در یک بیمارستان به عنوان او ادامه داد: بهبود خود را که گفته می شود در مرحله اولیه است.

“به من گفته شد او با تکان دادن خود با تشکر از تمام پرستاران و پزشکان او را دیدم به او منتقل شده از بخش مراقبتهای ویژه به بخش” سخنگوی گفت. “بیمارستان گفت که او بسیار خوب ارواح شب گذشته است.”

خود را در خیابان داونینگ دفتر گفت: بعد از آن که جانسون به حال شده است قادر به انجام پیاده روی های کوتاه, میان دوره استراحت به عنوان بخشی از مراقبت از او دریافت.

“او صحبت کرده است به پزشکان و با تشکر از کل تیم بالینی برای مراقبت های باور نکردنی,” سخنگوی گفت.

جانسون اولین رهبر جهان به بیمارستان منتقل شد با coronavirus او را مجبور به کنترل دست به وزیر امور خارجه Dominic Raab فقط به عنوان بریتانیا شیوع کروناویروس به شدت بدتر شده.

در نخست وزیر شرایطی دولت باید در نظر بگیرید که اگر آن را می تواند پایان محدودیت در حرکت است. Raab روز پنجشنبه گفت که خیلی زود به یک تصمیم از آنجا که این کشور تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به اوج شیوع.

انگلستان coronavirus مرگ و میر افزایش 980 به 8,958 مردم از 1600 به وقت تهران در مارس 9, وزیر بهداشت مت Hancock گفت: در روز جمعه – پنجم بالاترین در جهان است.

اگر چه جانسون نوسازی و بهبود آن بود معلوم نیست چه مدت او می تواند ناتوان.

او گفت: برای بهبود او تنها فقط آغاز و او را به مشاوره از تیم پزشکی.

“او باید استراحت تا” پدرش استنلی جانسون گفت: رادیو بی بی سی. “شما نمی توانید از این راه رفتن و رفتن مستقیم به خیابان داونینگ و انتخاب کنید تا کمر بدون یک دوره تنظیم مجدد.”

Johnson, حامله, نامزد, کری Symonds که نیز تا به حال علائم کروناویروس, توییتی از یک رنگین کمان تصویر در حمایت از بهداشت و درمان کارگران – همراه با دست رودررو emojis.

طولانی مستند

دولت می گوید آن را یک ایده بهتر است هفته آینده از اینکه این مستند موفق در کاهش عفونت و بستری شدن در بیمارستان.

“ما در حال حاضر آغاز شده برای دیدن plateauing” گفت: اپیدمیولوژی نیل فرگوسن استاد دانشگاه امپریال کالج در لندن است که کمک به شکل دادن به دولت را پاسخ.

آن را چند روز بیشتر برای سرعت مرگ و میر به رها کردن و بیشتر در هفته برای نتیجه گیری قطعی است که می تواند اجازه می دهد تا محدودیت برداشته شود وی افزود به رادیو بی بی سی.

انگلیسی ها با قرار دادن یک سوم هفته از محدودیت های دقیق طی آن پلیس را به عهده گرفت قدرت های جدید برای جریمه افرادی که خانه را ترک کنند مگر اینکه در کار ضروری و یا به دنبال غذا و دارو.

چهار-روز عید پاک break شروع شد و روز جمعه با آفتاب درخشان و مقامات در lookout برای کسانی که وسوسه به دیدن خانواده و دوستان است.

اسکاتلند افسر ارشد پزشکی در حال حاضر استعفا داد و پس از ايميل مشاوره خود را به ماندن در خانه و یک وزیر ارشد تحت فشار در روز جمعه پس از روزنامه ها گفت که او در سفر به خانه دوم در خارج از لندن و بازدید از پدر و مادر خود را.

“برای وضوح – پدر و مادر من از من خواست به ارائه برخی از ملزومات – از جمله داروهای” مسکن وزیر رابرت Jenrick توییتی در دفاع اضافه کرد که او در سمت چپ لندن برای بازگشت به خانه و خانواده خود را.

“ما با اعتماد به نفس است که او با پیروی اجتماعی فاصله قوانین” جانسون سخنگوی گفت.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im