سازمان ملل متحد مورد حمایت دولت در لیبی تعلیق مذاکرات پس از Haftar حملات طرابلس پورت

صادر شده در:

لیبی در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده و دولت در روز سه شنبه متوقف مذاکرات به میزبانی سازمان ملل برای توقف جنگ در سراسر پایتخت پس از شرقی نیروهای پوسته طرابلس به پورت تقریبا ضربه بسیار انفجاری تانکر گاز و اخلال در سوخت.

تبلیغات

U. N. شده است میزبانی در ژنو آتش بس بین افسران از طرابلس دولت و شرقی بر اساس ارتش ملی لیبی (LNA) است که در تلاش برای گرفتن پایتخت در یک سال کمپین جابجایی حداقل 150,000 مردم است.

این مذاکرات توافق شده بود توسط قدرت های خارجی حمایت احزاب رقیب در یک نشست در آلمان یک ماه پیش یک رویداد است که متوقف جنگ است که پاره پاره از هم جدا تولید کننده نفت پس از سرنگونی معمر قذافی در سال 2011 است.

این LNA در روز سه شنبه پوسته بندر طرابلس گفت: برای اولین بار آن را تا به حال حمله به یک کشتی ترکیه آوردن سلاح اما گفت بعد از آن برخورد کرده بود یک اسلحه انبار. سنگین آتش توپخانه می تواند همچنین شنیده می شود در اواخر شب در بخش هایی از طرابلس هر چند جزئیات بودند مشخص نیست.

در پاسخ به طرابلس مبتنی بر دولت توافق ملی گفت: در بیانیه ای آن را به حالت تعلیق مشارکت خود را در مذاکرات آتش بس “تا زمانی که شرکت پاسخ گرفته شده در برابر مهاجم و ما بصورتی پایدار و محکم پاسخ به این حمله در زمان مناسب.”

“مذاکرات به این معنی نیست که هر چیزی را بدون آتش بس دائمی تضمین بازگشت آوارگان و امنیت پایتخت و دیگر شهرها” به آن اضافه شده است.

طرابلس بندر عمده دروازه برای مواد غذایی و سوخت و گندم و دیگر واردات برای پایتخت است که به سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت است.

دولت نفت شرکت ملی المپیک در گفت و گو با فوریت تخلیه تمام سوخت نفتکش از بندر پس از یک موشک زده متر دور “از شدت انفجاری گاز مایع (LPG) تانکر تخلیه در بندر”.

“امروز حمله به طرابلس پورت می تواند منجر به یک انسانی و زیست محیطی فاجعه” NOC رئیس مصطفی Sanalla گفت.

“شهر ندارد عملیاتی سوخت تاسیسات ذخیره سازی … عواقب فوری; بیمارستان ها و مدارس و ایستگاه های برق و دیگر خدمات حیاتی مختل خواهد شد,” او گفت:.

طرابلس-بر اساس نیروهای گفت: LNA تا به حال شلیک چهار موشک.

از ژانویه ترکیه فرستاده است چندین کشتی حامل سلاح های سنگین و کامیون ها به طرابلس و مصراته یکی دیگر از پورت های غربی متفقین به طرابلس دولت و دیپلمات ها می گویند.

این LNA توسط متفقین به یک دولت موازی در شرق لیبی با حمایت امارات متحده عربی و مصر و اردن و مزدوران است. شرقی بنادر و فرودگاه ها در خارج از محدوده طرابلس و نیروهای خود در ترکیه هواپیماهای بدون سرنشین است.

مذاکرات

روز سه شنبه در حمله به بندر گشوده به عنوان افسران از طرابلس نیروهای LNA برگزار شد دور دوم مذاکرات غیر مستقیم در ژنو برای ایجاد یک آتش بس دائمی. هر دو طرف حاضر دوباره به نشستن در همان اتاق U. N. لیبی فرستاده غسان Salame گفت: هر چند او گفت که او امیدوار به پیشرفت.

“بنابراین در حالی که این وضعیت بر روی زمین باقی مانده است یک وضعیت که در آن آتش بس بسیار شکننده است… هیچ کس تا کنون reneged در اصل از پذیرش آتش بس و روند سیاسی در تلاش است برای پیدا کردن یک راه برای حرکت رو به جلو” او به خبرنگاران گفت: قبل از GNA به حالت تعلیق مشارکت خود را.

Salame اضافه شده است که او دریافت کرده بود شرایط از قبایل متحد به شرق نیروهای به لغو محاصره شرقی صادرات نفت بنادر اما گفت که این کاملا کلی بود و باید وزین در بیشتر U. N. رهبری مذاکرات هفته آینده در ژنو.

بندر اعتصاب آمد و به عنوان سفیر ایالات متحده ریچارد نرلند بازدید Haftar در پایگاه خود در نزدیکی شهر شرقی بنغازی.

“سفیر اشاره کرد کلی #Haftar را اعلام تعهد به یک آتش بس دائمی و تصریح کرد: تعهد برلین شرکت کنندگان به ده-تشدید تحریم تسلیحاتی و یک راه حل سیاسی برای جنگ” سفارت آمریکا به لیبی گفت.

در آن با اشاره به یک جلسه در آلمان در ماه گذشته که در آن قدرت های خارجی توافق بر روی کاغذ به فشار برای برقراری آتش بس و اجرای یک تحریم تسلیحاتی.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>