سازمان ملل متحد رئیس کلینیک ‘هولناک’ افزایش خشونت در میان ویروس مستند

صادر شده در: Modified:

دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به خواست دولت شامل حفاظت از زنان در پاسخ به کشنده رمان coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات

گزارش خشونت خانگی را نیز در سطح جهانی در پی گسترده مستندات اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

“خشونت نه محدود به میدان جنگ گفت:” اشاره به این حادثه تلخ در یک بیانیه و تصویری منتشر شده در چند زبان و چند روز پس از تماس خود را برای آتش بس در سراسر جهان در پی وقوع.

“برای بسیاری از زنان و دختران را تهدید بافندگی بزرگترین جایی که آنها باید امن ترین. در خانه های خود را,” او گفت:.

>> به دام افتاده در خانه: قربانیان خشونت های خانگی در معرض خطر بالا در coronavirus سلول

توصیف افزایش خشونت خانگی به عنوان “هولناک” او خواست همه دولت ها “را برای پیشگیری و جبران خسارت خشونت علیه زنان یک بخش کلیدی از خود پاسخ ملی قصد دارد برای COVID-19.”

هند گزارش داد دو برابر تعداد معمول استفاده داخلی موارد در هفته اول در سراسر کشور جنبش محدودیت با توجه به کشور و کمیسیون ملی برای زنان است.

موارد در فرانسه یک سوم افزایش یافت و در هفته پس از آن کشور را مستند, مقامات گفت: در حالی که استرالیا گزارش 75 درصد افزایش در اینترنت جستجو مربوط به حمایت از قربانیان خشونت های خانگی.

اشاره به این حادثه تلخ به نام برای راه اندازی اورژانس سیستم های هشدار دهنده در داروخانه ها و مواد غذایی و راه های امن “برای زنان به دنبال حمایت بدون هشدار به معتادان است.”

“با هم ما می توانیم و باید جلوگیری از خشونت در همه جا از مناطق جنگی به خانه های مردم به عنوان ما به ضرب و شتم COVID-19” او گفت: به عنوان او به نام “صلح در خانه — در خانه — در سراسر جهان است.”

(AFP)

   

                  

   

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>