داعش coronavirus بدترین بحران جهانی پس از جنگ جهانی دوم

صادر شده در:

Coronavirus همه گیر است که بدترین بحران جهانی پس از جنگ جهانی دوم, دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: ابراز نگرانی که از آن می تواند باعث درگیری در سراسر جهان است.

تبلیغات

اشاره به این حادثه تلخ گفت که ابعاد این بحران بود که با توجه به “یک بیماری است که نشان دهنده یک تهدید برای همه در جهان و… یک اقتصادی است که به یک رکود اقتصادی است که احتمالا هیچ موازی در گذشته بوده است.”

“ترکیبی از این دو واقعیت و خطر آن منجر به افزایش بی ثباتی و افزایش ناآرامی و افزایش درگیری ها چیزهایی هستند که ما را بر این باورند که این بیشتر به چالش کشیدن بحران ما رو پس از جنگ جهانی دوم,” او گفت.

نیویورک-بر اساس سازمان ملل متحد تاسیس شد و در پایان جنگ در سال 1945 و دارای 193 عضو.

“قوی تر و موثر تر پاسخ… تنها ممکن است در همبستگی اگر همه با هم می آید و اگر ما را فراموش کرده ام بازی های سیاسی و درک آن است که نوع بشر که در معرض خطر” اشاره به این حادثه تلخ اضافه شده است.

بیش از 40 ، 000 نفر کشته شده اند و تا کنون به عنوان گسترش بیماری در سراسر جهان و علل ویرانی اقتصادی.

“ما به دور از داشتن یک جهانی بسته برای کمک به کشورهای در حال توسعه به ایجاد شرایط هر دو به سرکوب بیماری و به آدرس چشمگیر عواقب” اشاره به این حادثه تلخ هشدار داد, وی با اشاره به بیکاری سقوط از شرکت های کوچک و افراد آسیب پذیر در اقتصاد غیررسمی.

“ما به آرامی در حال حرکت در مسیر درست است, اما ما نیاز به سرعت بالا و ما نیاز به انجام خیلی بیشتر اگر ما می خواهیم به شکست است. virus.”

سازمان ملل متحد روز سه شنبه ایجاد یک صندوق جدید برای کمک به کشورهای در حال توسعه پس از هفته گذشته جذاب برای کمک به فقیر و جنگ زده کشور ،

فراتر از سنتی کمک از کشورهای ثروتمند “ما نیاز به نوآورانه ابزارهای مالی” به طوری که کشورهای در حال توسعه قادر به پاسخ دادن به این بحران اشاره به این حادثه تلخ گفت.

او هشدار داد که شیوع کروناویروس می تواند بازگشت از کشورهای فقیر به ویژه در آفریقا به آمار کشورهای ثروتمند دوباره که میلیون ها نفر می میرند.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>