صادر شده در: ویرایش:

U. N. ملل به لیبی روز سه شنبه گفت: وجود یک “واقعی را برای شروع مذاکره” میان رقیب جناح نظامی آنها به عنوان برنامه ریزی شده برای دیدار با, برای اولین بار, برای مذاکرات در ژنو با هدف تامین امنیت پایدار کشور است.

تبلیغات

اما غسان Salame به خبرنگاران گفت که یک تحریم تسلیحاتی نقض شد توسط هر دو طرف و جدید که مزدوران و اسلحه بودند و هنوز هم پس از رسیدن “از طریق هوا و دریا” در لیبی که در آن نیروهای وفادار به شرق بر اساس فرمانده خلیفه Haftar تلاش کرده اند به پایتخت طرابلس برای طی 10 ماه.

مذاکرات را همراه پنج مقام ارشد نظامی افسران از Haftar را ارتش ملی لیبی و پنج تن از نیروهای هم تراز با سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت توافق ملی (GNA) در طرابلس.

مبارزه همچنان ادامه دارد و در زمین با وجود تماس برای آتش بس با روسیه و ترکیه شروع on Jan. 12 و یک اجلاس بین المللی در لیبی در برلین در ژانویه. 19 با هدف کاهش بین المللی تداخل.

Haftar تا به حال حمایت های مادی از کشورها از جمله امارات متحده عربی و مصر و اردن و روسیه, U. N. کارشناسان و دیپلمات ها می گویند در حالی که GNA حمایت نظامی توسط ترکیه است.

Salame و شانس حضور بیش از 20 میلیون قطعه سلاح” در کشور دانست و گفت که او تا به حال خواسته شورای امنیت سازمان ملل به تصویب یک قطعنامه به تصریح موجود تحریم تسلیحاتی و تصویب اقدامات برای اطمینان از آن است که محترم است.

‘پل شکاف’

مذاکرات بین دو طرف که دیدار چهره به چهره در ژنو در روز دوشنبه هدف قرار گرفتند “به پل شکاف در دیدگاه های خود را در چگونه ماندگاری و پایداری آتش بس سازمان می تواند بر روی زمین” Salame گفت.

“ما دیروز به بحث با آنها را به یک لیست طولانی از نقاط در دستور کار ما شروع در تلاش برای تبدیل این آتش بس به یک جامد یکی, کمتر, تجاوز توسط دو طرف و همچنین برای تبدیل است که آتش بس به توافق بر سر یک آتش بس پایدار,” او گفت:.

Haftar را توهین آمیز که طرح میتوانست قبلی U. N. طرح صلح عمیقتر از خلیج فارس بین سست اتحاد است که باید به رقابت برای قدرت از غرب و شرق لیبی پس از 2014.

این GNA راه اندازی شد و در سال 2016 از قبلی U. N. صلح فشار که Haftar و حامیان رد.

جنگ توسعه یافته است که در لیبی در سال های پس از معمر قذافی سرنگون شد در سال 2011 به فضای داده شده به شبه نظامیان و قاچاقچیان مهاجر و فلج لیبی نفت متکی به اقتصاد است.

محاصره روغن بنادر و مزارع توسط گروه های وفادار به Haftar آغاز شد که درست قبل از کنفرانس برلین به کاهش تولید نفت حدود یک میلیون بشکه در روز).

پرسید: اگر او می خواهد فشار Haftar برای پایان دادن به محاصره Salame گفت: آن عمدتا یک مسئله كودكان ونوجوانان در زمین خواسته قدرت های خارجی برای بازگشت گسترده تر سازمان ملل برای از سرگیری تولید.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de