سازمان ملل متحد مسائل آن اول coronavirus قطعنامه به عنوان جهانی موارد فراتر از 1 میلیون

صادر شده در: Modified:

مجمع عمومی سازمان ملل روز پنج شنبه به تصویب یک قطعنامه خواستار “همکاری بین المللی” و “multilateralism” در مبارزه با COVID-19 در متن آمده از بین المللی بدن پس از وقوع آغاز شد.

تبلیغات

این قطعنامه که مورد تایید اجماع نیز بر “نیاز به احترام کامل به حقوق بشر” و این که “هیچ جایی برای هر شکل از تبعیض و نژاد پرستی و بیگانه ستیزی در پاسخ به این بیماری همه گیر.”

روسیه ناموفق بود در مخالفت با این قطعنامه با خود متن است که پشتیبانی شده توسط چهار کشور دیگر.

سازمان ملل متحد قطعنامه تنش نقش مرکزی بدن در سلامت جهانی و بحران اقتصادی است. آن فرستاده شده توسط سوئیس و اندونزی و سنگاپور و نروژ لیختن اشتاین و غنا و تصویب شده توسط 188 از 193 متحده را تشکیل می دهند که بدن دیپلمات گفت.

متن روسی-که همچنین در مورد همکاری اما شامل یک ضمنی و تقاضا به صورت کلی لغو تحریم های بین المللی دیده می شود به عنوان یک ترمز در تلاش برای مبارزه با ویروس — پشتیبانی توسط جمهوری آفریقای مرکزی کوبا و نیکاراگوئه و ونزوئلا است.

بر خلاف شورای امنیت سازمان ملل با قطعنامه های تصویب شده توسط مجمع عمومی الزام آور نیست و تنها اما قوی سیاسی ارزش بسته حمایت خود را.

یک میلیون خوانده شده را علامت

این قطعنامه که تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر جهان افزایش یافت و گذشته از یک میلیون در روز پنج شنبه و مرگ و میر در صدر 50,000 اروپا reeled از این بیماری همه گیر و ایالات متحده گزارش داد که کمترین روزانه مرگ و میر تا کنون هر کشور است.

با وجود بیش از نیمی از این سیاره تحمیل نوعی از مستند ویروس ادعا کرد بیش از هزاران زندگی ما با اسپانیا و انگلیس شاهد بیشترین تعداد مرگ و میر روزانه در عین حال.

به گفته دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ ، coronavirus است “چالش برانگیز ترین بحران ما رو پس از جنگ جهانی دوم است.”

فقط در هفته گذشته به عنوان بیماری همه گیر در سراسر جهان گسترش و کشتن هزاران نفر و آلوده کردن بسیاری دیگر اشاره به این حادثه تلخ هشدار داد که اگر جهان گرد هم آمدند تا برای مبارزه با ویروس میلیون ها نفر می میرند.

در مارس 23, او به نام برای یک “فوری جهانی آتش بس” به آسیب پذیر محافظت از غیر نظامیان در مناطق جنگی از نابسامانی های این بیماری همه گیر.

چند کشور باید توجه خود را تجدید نظر.

آمریکا و چین درگیری بیش از ریشه های ویروس

“متاسفانه جنگ رفته اند دارد” گفت: Laetitia کورتوا, سازمان ملل متحد, نماینده کمیته بین المللی صلیب سرخ (ICRC).

در شورای امنیت است که سکوت از زمان شروع این بیماری همه گیر پنج عضو دائم (آمریکا و انگلستان و روسیه و چین و فرانسه) تقسیم می شوند در رسیدن به قطعنامه ای برای حمایت از اشاره به این حادثه تلخ’ درخواست تجدید نظر.

آنها هنوز به تولید بتن راه حل برای افزایش غضب از 10 غیر عضو دائم.

آمریکا و چین همچنان به برخورد بیش از ریشه های این ویروس که اولین ظهور در چین مرکزی در اواخر سال گذشته که واشنگتن می خواهد به برجسته.

پکن و مسکو که هر دو دارای حق وتو قدرت نیز تمایلی به دیدن شورای امنیت-که مسئول صلح و امنیت جهانی — را تا یک مسئله است که تا به حال شده است در درجه اول سلامت و موضوع اقتصادی است.

“شورای فرصت از دست رفته مربوط به — در راه است که ممکن است صرفه جویی در زندگی — در طول مراحل اولیه این بیماری همه گیر” گفت: Stephen Pomper یک سیاست مدیر بین المللی اتاق فکر بحران و مدیر سابق چند جانبه امور برای رئیس جمهور باراک اوباما.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>