سازمان ملل متحد خواستار زندانی منتشر شده به بنیادی گسترش coronavirus

صادر شده در: اصلاح شده با:

کشورها باید در محافظت از افراد در بازداشت از COVID-19 همه گیر با آزاد کردن زندانیان آسیب پذیر, سازمان ملل متحد کمیساریای عالی حقوق بشر میشل باشله گفت.

تبلیغات

“Covid-19 شروع به اعتصاب, زندان ها, زندان ها و بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز و همچنین مراقبت های مسکونی خانه ها و بیمارستان های روانی و خطرات مهاجم از طریق این موسسات بسیار آسیب پذیر جمعیت گفت:” شیلی در بیانیه ای گفت.

“مقامات باید بررسی راه هایی برای انتشار آن به ویژه آسیب پذیر به COVID-19 در میان آنها زندانیان مسن و کسانی که بیمار هستند و همچنین کم خطر مجرم.”

آلمان در شمال راین وستفالن به انتشار 1,000 زندانیان

تعدادی از کشورها و مقامات محلی در حال حاضر شروع به آزاد کردن زندانیان در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش بیماری مرگبار کرونا ويروسی است که به کشته شدن بیش از 19,000 مردم در سراسر جهان.

آلمان پرجمعیت ترین ایالت شمال راین وستفالن روز چهارشنبه اعلام کرد قصد دارد برای انتشار به عنوان بسیاری از 1,000 زندانیان به منظور آزاد کردن سلول مورد استفاده قرار گیرد به عنوان قرنطینه اتاق از coronavirus نگرانی که می تواند گسترش بدون کنترل در زندان.

این طرح برای اولین بار منتشر شده توسط مجله تمرکز را ببینید زندانیان منتشر شد که تنها یک بخشی از حکم خود از چپ به اجرا. جنسیت مجرمین و کسانی که محکوم به دیگر جرایم خشونت آمیز بودند به صراحت از مطالعه حذف از طرح, دولت, وزیر دادگستری پیتر Biesenbach گفت.

“در حال حاضر ما تنها تعداد انگشت شماری از فضاهای رایگان,” Biesenbach خبرنگاران اضافه کرد که او انتظار می رود دیگر آلمانی متحده به دنبال کت و شلوار

اتیوپی به هزاران نفر از زندان به سر می برند

اتیوپی نیز چهارشنبه اعلام کرد که آن را رایگان به هزاران نفر از زندانیان در این کشور به سر می برند زندان به عنوان بخشی از یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

دادستان کل Adanech Abebe گفته رسانه های دولتی این اقدام می توانست به بیش از 4000 زندانی بسیاری از آنها قفل شده است برای “petty” جنایات جنگی و جرائم مواد مخدر و یا کمتر از یک سال باقی مانده را در جملات خود را.

“با توجه به ماهیت انتقال ویروس و برای پایان دادن به ازدحام بیش از حد در زندانها موارد 4,011 زندانیان متوقف شده است و با توجه به رضایت,” Adanech گفت که آینده آغاز خواهد شد شنبه.

شرایط در اتیوپی زندان هستند “سخت و در برخی موارد تهدید کننده زندگی” خدشه دار “ناخالص ازدحام بیش از حد و نامناسب مواد غذایی و آب و فاضلاب و مراقبت های پزشکی” با توجه به آخرین گزارش سالانه حقوق بشر در اتیوپی از وزارت امور خارجه ایالات متحده.

اتیوپی نخست وزیر Abiy احمد دستور داده است تا تعدادی از اقدامات برای جلوگیری از گسترده انتقال coronavirus از جمله بستن مرزهای زمینی و محدود کردن ازدحام بیش از حد در اتوبوس ها و تاکسی ها.

(FRANCE 24 با AFP آسوشیتدپرس و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>