‘Uncorked’ مدیر Prentice پنی و ستاره Mamoudou Athie بحث شراب و کباب و خانواده انتظارات

آن را آسان به احساس ترس شراب. تمام کسانی که سخت به تلفظ نام بسیاری از باغ های انگور به یاد داشته باشید. که جهان ایلیا, بازی های برگزار شده توسط Mamoudou Athie می خواهد به وارد کنید در جدید Netflix فیلم “Uncorked” در مورد یک مرد جوان که در آرزوی گرفتن وحشیانه دشوار استاد sommelier امتحان به جای مصرف بیش از خانواده اش در ممفیس کباب رستوران.

آن را نیز راه مدیر Prentice پنی احساس قبل از او دعوت شد تا به یک عروسی در پاریس و به نوعی گرفتار شراب اشکال. پنی سفر به تبدیل شدن به یک شراب چرم گاومیش — گرفتن معرفی به شراب کلاس کتاب خواندن و تماشای فیلم های مستند — بخشی از الهام برای “Uncorked.”

در اوایل فیلم, الیاس, معافیت های آن را برای یک فروشگاه شراب مشتری مربوط شراب به هنرمندان هیپ هاپ. Chardonnay است مانند جی-Z از شراب شراب سفید است دریک در حالی که pinot grigio ممکن است Kanye West او توضیح می دهد که برنده تحسین خود را در روند.

“این اولین صحنه از فیلم من نوشت:” پنی می گوید. “من می خواستم به مخاطب احساس را تهدید نمی کند — راه شراب مرد شکست آن را برای من است.”

بقیه داستان در مورد خانواده و وزن انتظارات در مقابل نمودار خود دوره آمد بخشی از پنی را در خانواده خود تجربه کنند. پنی یک نویسنده در تلویزیون نشان می دهد مانند “ناامن” “Scrubs” و “Brooklyn Nine-Nine” مواجه مشابه پویا با خانواده خود را. “پدر بزرگ من شروع یک فروشگاه مبلمان و پدر من از کالج کاهش یافته است آن را اجرا کنید. در حال رشد که قرار بود مسئولیت من و من فقط نمی خواهم به آن را انجام دهد” پنی می گوید.

پنی نوشت که فیلم می سازد و خود را از ویژگی های کارگردانی اولین, می خواستم به نشان می دهد دیدگاه های مختلف از پدران و فرزندان. “به ویژه برای پدران و پسران از, رنگ, چلیپا است که اغلب پدر بودن وجود ندارد او می گوید. وجود ندارد بسیاری از خلال زندگی فیلم هایی مانند “منچستر توسط دریا.” “من می خواستم به آن برای ما,” او می گوید.

ایلیا ناهنجار پدر است که توسط Courtney B. Vance که شخصیت خود را رد رستوران به عنوان “رد از خود” پنی می گوید. بی وقفه حمایتی مادر است که توسط Niecy Nash.

هر چند نش شخصیت نیست بر اساس به طور مستقیم بر روی پنی مادر او می گوید که آنها یکی از مهم صفت مشترک است. “یکی از اشتراک آنها این است که به من ثابت عشق و حمایت برای من مایل به تبدیل شدن به یک نویسنده” پنی می گوید و توضیح داد که هنگامی که او آمد وجود ندارد بسیاری از فیلمسازان از رنگ او می تواند نگاه کردن به فراتر از اسپایک لی.

اما او می دانست که هیچ کس نمی خواست به تماشای یک فیلم در مورد یک نویسنده پس از او ساخته شده تنظیم کباب رستوران. “من می دانستم که من می خواستم آن را به یک کسب و کار خانوادگی” پنی می گوید. نگاهی به شهرهای مهم برای کباب تگزاس به نظر می رسید مانند آن را تا به حال دیده شده است و بیشتر در فیلم های پس از آن آمد به هر دو شهر کانزاس یا ممفیس که هر دو دارای یک تاثیر بزرگ از مردم آمریکا در شهر پنی می گوید.

“شما تا به حال دیده نشده ممفیس به همان اندازه” پنی می گوید, فهرست تأثیرات است که در شهرستان شخصیت خاص خود را دارد. “از آن جایی که دکتر کینگ ترور شد در Lorraine, متل, تاثیر حقوق مدنی در آن منطقه در زمان… و بدیهی است که موسیقی نه تنها هیپ هاپ اما Stax سوابق و الویس پریسلی و خورشید سوابق.”

پنی بود “”صد در صد” درگیر در انتخاب فیلم موسیقی متن فیلم — ممفیس دام موسیقی که سوئیچ به فرانسوی هیپ هاپ زمانی که الیاس سفر به پاریس. دیگر فیلم که از ویژگی های شراب ناب “به شیرین” با موسیقی او می گوید اما مانند شراب و کباب پز “Uncorked,” نقش روی در مقابل شور شیرین. “من می خواستم به قطع در سراسر تصاویر زیبا از شراب با چیزی که بر خلاف آن است.”

برای Athie که به نظر می رسد در “متاسفم برای از دست دادن” و “دایره” این فیلم فرصتی بود برای کار با یک مدیر بود که در یک ماموریت. “این واقعا هیجان انگیز وقتی یک فیلمساز به یک هدف است و چیزی در ذهن است که او انجام” Athie می گوید.

“بسیاری از فیلم های مربوط به, سیاه, تجربه کرده شبح سفید برتری در بالای آن است. اما ما دیگر داستان از مردم سیاه و سفید در آمریکا,” او می افزاید: “گاهی اوقات آنها هیچ ربطی به هیچ چیز به جز خود ما خانواده ها و خود ما تجربه فرهنگی در خارج از تروما. ما می خواستیم به کشف آن است.”

“ما دیگر این داستان است. این را باید جشن گرفته می شود و همچنین می گوید:” Athie که متولد موریتانی در آفریقای شمالی است اما بزرگ شده در ایالات متحده

Athie گفت که قبل از “Uncorked” او تا به حال یک محیطی علاقه به شراب اما در حال حاضر “من تصفیه کام من زیادی من می دانم آنچه من در خلق و خوی برای.”

او کمک به یادگیری sommelier را spiel از DLynn Proctor اشاره کرد شراب متخصص که به نظر می رسد در مستند “Somm” و که او نیز اتفاق می افتد به تولید Datari ترنر برادر. Nashville, sommelier Ryan تربچه همچنین مشورت و به پایان رسید تا بهبود هر کس دانش را از شراب.

مزه بررسی صحنه های واقع بینانه. “این واقعا احمقانه است. آن را به یک تن از حفظ می گوید:” Athie “این است که قابل مقایسه با یک دکتر آن را بسیار شدید است. آن را گیج کننده به من. اما آنها با استفاده از این شبکه پس از آن مانند یک فرایند از بین بردن, که ساخته شده آن را بسیار ساده تر برای دیدن چگونه آن را می تواند شکسته.”

Athie بود که به دنبال به جلو به سفر به لندن برای اولین بار به شلیک “جهان ژوراسیک: Dominion” قبل از آن را در انتظار قرار داده شد گفت: تیراندازی در پاریس برجسته از تجربه همراه با دنده در ممفیس ” گوشه دنج است.

“این دیوانه بود. من سوپر جت-عقب مانده اما یکی از چیزهایی که من هرگز از دست دادن حافظه من از تیراندازی در موزه Musée d’orsay. ما تا به حال تمام بال همه به خودمان” او به یاد می آورد.

پنی امیدوار بود به جشن می گیرند در این فیلم غربالگری در SXSW اما لغو با توجه به کروناویروس معنای او قادر نخواهد بود به جشن می گیرند با بازیگران و خانواده اش. به جای پنی جشن Netflix برتر جمعه با takeout از Bludso را یکی از L. A. بالا نقاط برای کباب کردن.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>