تحت رادار: Tencent نفوذ ممکن است به سختی برای حل کردن


در نزدیکی$US700 میلیارد دلار ($978 میلیارد دلار) ارزیابی Tencent است فروزان ستاره چین, رسانه های اجتماعی, کهکشان, کشیدن تقریبا کل کشور را به مدار خود با آن فوق العاده نرم افزار WeChat.

WeChat استفاده می شود با 1.2 میلیارد نفر از مردم تبدیل شده است راه اصلی مردم در فروشگاه چین, چت و پرداخت هزینه برای خدمات. آن را ترکیبی از خدمات مشابه به Facebook, WhatsApp, Instagram و Venmo در یک مکان و آن را از رفتن به برنامه برای تقریبا همه چیز.

Ma \"Pony\" Huateng, chairman and chief executive officer of Tencent Holdings.

Ma \”اسب\” Huateng رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی Tencent Holdings.اعتبار:جروم Favre

اما Tencent را در حوزه نفوذ را متوقف نمی وجود دارد. پرواز در زیر رادار آن ساخته شده است که سرمایه گذاری در تمام مناطق جهان اقتصاد دیجیتال با یک لیست از بزرگترین شرط خواندن مانند یک که که از تکنولوژی giants: تسلا Spotify در اسنپ چت و ق تعداد آن در میان حامیان. پس هم امثال Uber و Lyft.

همچنین بزرگترین ناشر بازی و همکاری با ما رهبران صنعت مانند اکتیویژن و الکترونیک آرتز است. آن را دارای سهم بزرگی در Fortnite ساز بازی حماسی و صاحب League of Legends توسعه دهنده بازی ضد شورش.

تبلیغات

که یک روز رفتن نیست که در آن یک سرویس است که در غرب استفاده می شود بدون Tencent را پشتوانه دور نمانده است در ما. این که چرا در پنجشنبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد یک فرمان اجرایی به ممنوعیت WeChat بیش از نگرانی های امنیتی در یک حرکت است که محو $US30 میلیارد خاموش پدر و مادر خود ارزش شرکت است.

“این آخرین سالوو احساس می کند مانند یک بمب ساعتی به یک تکنولوژی و جنگ تجاری بین چین و ایالات متحده می گوید:” نیل Campling تحلیلگر در Mirabaud اوراق بهادار. “چین خواهد رفت بالستیک در این حرکت است.”

چگونه Tencent پاسخ خواهند داد هنوز مشخص نیست اما این حرکت از Washington دیده خواهد شد به عنوان یک مرحله در جریان رویارویی با چین است که در حال حاضر دیده می شود ما هدف امثال Huawei و Infinite از برنامه های رسانه های اجتماعی متعلق به پکن بر اساس ByteDance.

به عنوان ما یو پی اس حول و حوش چقدر بزرگ است Tencent امپراتوری و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اقدامات تهدید به لغو آن وسیع امپراتوری ؟ آمار و ارقام از Technode یک تحلیلگر صنعت نشان می دهد که این شرکت با جمع آوری مجموعه ای از حدود 700 شرکت ها در سطح جهان در طول دهه گذشته با قرار دادن انگشت خود را در به عنوان بسیاری از کیک به عنوان امکان پذیر است.

“Tencent شده است یک حامی از بسیاری از فن آوری و شرکت های بازی کمک به شرکت ها در ساختار معاملات و ارائه یک پلت فرم توزیع مسیر به چین” Campling می گوید. علاوه بر آن با تکنولوژی و بازی سرمایه گذاری Tencent ساخته شده است که یک فشار بزرگ به مناطق هستند که به احتمال زیاد به درخواست تجدید نظر به چین تورم طبقه متوسط که می تواند شامل حدود 550 میلیون نفر تا سال 2022 با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط مک کینزی در سال گذشته است.

نگاهی به صنعت سرگرمی که در آن Tencent گرفته مالکیت و یا پمپ نقدی به امثال موسیقی وارنر و برخی از هالیوود بزرگترین فیلم های پرفروش در سال های اخیر مانند مردان در سیاه و سفید: بین المللی و 2017 را Wonder Woman.

Tencent is estimated to have amassed a portfolio of roughly 700 companies globally over the past decade.

Tencent برآورد شده است به انباشته اند و یک نمونه از حدود 700 شرکت ها در سطح جهان بیش از دهه گذشته است.اعتبار:بلومبرگ

نیاز به سرمایه گذاری به بازارهای بین المللی شده است برانگیخته با رقابت شدید در خانه. در چین “فایروال بزرگ” جلوگیری از شرکت های غربی فعال در این کشور به معنای آن است که قدرتمند تیتان مانند Alibaba, Baidu و دیگران پدید آمده در چین است. Tencent به سرمایه گذاری هستند در مورد اقامت پیش از بسته.

کاخ سفید را مبهم فرمان به سمت چپ بسیاری از سوالات در مورد چگونه به طور گسترده این ممنوعیت می تواند کاربردی و کامل برای انشعابات Tencent. در حال حاضر به نظر می رسد شرکت های ایالات متحده خواهد بود مجبور به توقف استفاده از WeChat که احتمال دریافت ضربه خاموش اپل و گوگل فروشگاه برنامه در 45 روز.

Tencent را گسترده تر امپراتوری است که در حال حاضر امن است. اما که ممکن است که در راه ماندن برای مدت طولانی. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان اجرایی علیه WeChat افزایش عدم قطعیت در اطراف Tencent توانایی حفظ مالکیت غربی آن دارایی” نوشت: بلومبرگ هوش تحلیلگران Vey-Sern لینگ و متی Kanterman. “اگر مقاومت مواجه گسترش به اروپا و Tencent ممکن است مجبور به محروم و حتی بیشتر شرکت های تابعه و سرمایه گذاری است.”

سوفیا china xinhua news, آکادمی دیپلم در Chatham House اذعان دارد که “نگرانی های امنیتی” در اطراف Tencent. WeChat استفاده شده توسط پلیس در چین برای پیگیری شهروندان به عنوان مثال در حال گسترش دولت چین نظارت دستگاه.

اما او معتقد است یک ممنوعیت آشکار است که یک دست سنگین اندازه گیری. “اگر شما نگران در مورد چگونه یک کشور خارجی است که با استفاده از خود را به شهروندان داده… شما لازم نیست برای رفتن به جلو و ممنوعیت یک شرکت از کشور خود را,” او می گوید. “در راه آن به نظر می رسد مانند یک قالب تجاری امپریالیسم از طرف ایالات متحده است.”

این تصمیم شامل WeChat در فرمان اجرایی علیه Infinite است به عنوان یک شگفتی آمده اما آن می تواند به عنوان یک سیگنال از قصد رئیس جمهور تهمت برنامه های او به عنوان نزدیک شدن روز انتخابات.

“در آن قطعی است, حرکت به دور از باز کردن مدل از اینترنت می گوید:” Tiernan کنی از مشاوره دسترسی مشارکت و اضافه کرد که هر شرکت چینی فعال در ایالات متحده باید خود را “سیاسی آنتن تا” در ماه های آینده.

برای شرکت هایی که گرفته اند Tencent به در به عنوان یک سرمایه گذار می تواند مطرح پرسش دشوار است. “وجود خواهد داشت یک ترس برای شرکت هایی که سرمایه گذاری شده است در توسط Tencent به و یا به دنبال سرمایه گذاری از آنها داده شده و آنها در حال حاضر به نظر می رسد بسیار به وضوح سیاسی آلوده در ما,” او می گوید. “اگر آنها قابل کنترل از یک شرکت وجود دارد خواهد شد بدیهی است یک خطر برای آنها و همچنین برای شرکت هایی که حتی نمی خواهد نظر خود را چینی.”

تلگراف لندن

جلسه توجیهی کسب و کار

شروع روز با داستان, پوشش منحصر به فرد و نظر کارشناس از ما پیشرو در کسب و کار روزنامه نگاران به صندوق پستی خود تحویل. ثبت نام برای هرالد‘s اینجا و سن‘s اینجا.

بازار روکش

مختصر قرار دادن این روز در بازارهای شکستن اخبار کسب و کار و نظر کارشناس به صندوق پستی خود تحویل هر بعد از ظهر. ثبت نام برای هرالد‘s اینجا و سن‘s اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>