آشنایی با قوانین پیچیده از SMSF مستقیم سرمایه گذاری در ملک


مستقیم مالکیت چیزی است که خود مدیریت-فوق العاده امنای صندوق را به طور جدی به عنوان بخشی از طرح های سرمایه گذاری با این دارایی کلاس ساخت تا حدود 15 درصد از تمام SMSF دارایی.

شکاف بین تجاری و مسکونی با لينک مستقيم اموال شده است نسبتا سازگار با حدود 10 درصد به 11 درصد سرمایه گذاری در ملک تجاری و 4 درصد به 5 درصد در مجتمع مسکونی با توجه به آمار سالانه منتشر شده توسط اداره مالیات استرالیا.

SMSFs invest between 10 and 11 per cent in commercial property, according to ATO statistics.

SMSFs سرمایه گذاری بین 10 و 11 درصد در ملک تجاری با توجه به ATO آمار.اعتبار:

مزایای استفاده از داشتن مستقیم ملک شامل دریافت درآمد اجاره و کاهش سرمایه, نرخ مالیات بر سود در دفع از اموال.

درآمد اجاره مشمول مالیات در نرخ حمایتی به 15 درصد. که در آن اموال متعلق به بیش از 12 ماه قبل از فروش و پس از آن تنها دو سوم از نتیجه افزایش سرمایه مشمول مالیات است و در 15 درصد صندوق نرخ مالیات.

تبلیغات

وجود دارد برخی از قوانین خاص در اطراف خرید داشتن و اجاره ملک در SMSF.

برخی از مسائل مهم را به یاد داشته باشید عبارتند از:

★ محدودیت در استفاده توسط شما و بستگان شما و سایر اشخاص مرتبط با ملک مسکونی متعلق به خود را SMSF آیا شما پرداخت اجاره بها برای استفاده از اموال یا نه ؛

★ عدم تنوع با توجه به این بزرگی از SMSF نقدی که ممکن است مورد نیاز برای به دست آوردن یک ملک;

★ برخورد با حوادث پیش بینی نشده مانند مرگ زودرس از یک عضو و یا طلاق نیاز مجبور به فروش اموال در زمان نامناسب;

★ که در آن پول قرض گرفته شده است استفاده می شود برای به دست آوردن اموال محدودیت در شیوه و نوع تغییرات است که می تواند ساخته شده در حالی که وام گرفتن در محل باقی می ماند;

★ ممکن است برای یک SMSF برای به دست آوردن ملک مسکونی از هر گونه مربوط به صندوق از قبیل عضو یا بستگان خود را. یک استثنا است اگر ملک تجاری است – به طور گسترده در ساختمان استفاده می شود تماما و منحصرا در یک یا چند کسب و کار.

یکی دیگر از جنبه به خوبی درک نشده است و این راهی است که در آن SMSFs می تواند اموال خود را.

یک SMSF می تواند تنها مالک مستقیم ملک یا مالک بخشی با سرمایه گذار دیگر. دیگر سرمایه گذار می تواند یک عضو و یا نسبی از یک SMSF عضو یا نامربوط و گذار.

مراقبت باید گرفته در رابطه با علاقه به دست آورد توسط SMSF و کسی که اموال ممکن است اجاره به عنوان ذکر شده در بالا.

SMSF متخصص مشاوره باید همیشه به دست آمده هنگامی که یک SMSF بدست می آورد علاقه مستقیم اموال با توجه به پیچیده و قوانین خاص است که اعمال می شود.

یک SMSF همچنین می توانید ملک خود را به طور غیر مستقیم با داشتن واحد در یک واحد اعتماد و یا سهام یک شرکت است که به نوبه خود اموال خود را.

به همان اندازه مهم است که ساختار SMSF سرمایه گذاری در ملک است که هیات امناء در نظر گرفتن استراتژی های سرمایه گذاری خود را SMSF جزئیات چقدر قرار گرفتن در معرض آن را باید به بازار املاک قالب قرار گرفتن در معرض و چه مناسب است در این شرایط از اعضای.

سرمایه گذاری همیشه باید منعکس شده در استراتژی تعیین شده توسط هیات امناء پس از آن مهم است به درک که این یک مجموعه و فراموش کردن مسئله اما مداوم الزامی است.

جان Maroney است که رییس اجرایی SMSF انجمن

بیشترین بازدید فیلم ها در پول

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>