‘غیر قابل تصور کابوس’: اتهام اشتباهات در سردخانه پس از, راز مرگ


عزادار پدر و مادر می گویند یک سری از “اشتباهات” در یک کالبد شکافی بر روی فرزند خود و کاستی در تحقیقات پلیس ميانگين سرنخ حیاتی است که می تواند نور را در مرگ مرموز از دست داده اند.

تحقیقات توسط هرالد نشان می دهد می تواند رشته ای از اتهام کالبد شکافی اشتباهات در Glebe سردخانه شامل شناسایی دو “شبح” خالکوبی پدر و مادر می گویند هرگز وجود آنها باعث به شک که آیا پس از مرگ انجام شد در سمت راست بدن است.

A picture of Bronson Pont from the order of service at his funeral.

یک عکس از Bronson Pont از سفارش خدمات در تشییع جنازه او.

Bronson Pont مرگ تلقی می شد مواد مخدر مصرف بیش از حد پس از او در بر داشت خود را در خودرو در Lane Cove در سال 2018 است.

اما خود پدر و مادر مایکل و میشل Pont می ترسید بازی ناپاک پس از کشف پلیس قادر به پیدا کردن یک سرنگ; Bronson و لباس خونین وجود دارد یک خراش در گردن او; و کلید ماشین از دست رفته بودند.

تبلیغات

زن و شوهر بودند وحشت زده به یاد بگیرند که از “کبودی ها و خراش ها” بیش از Bronson بدن و امکان خونین بینی زمانی که کالبد شکافی انجام شد.

یک مقام نقد و بررسی مطرح شده سوالات بیشتر زمانی که آن را پیشنهاد کالبد شکافی اشتباه شد در مورد کبودی اما آن را غیر ممکن بود برای با اطمینان می گویند که آیا مرگ بود مربوط به مواد مخدر.

مقامات عنوان کالبد شکافی اشتباهات به عنوان جزئی اعلام خواهد شد وجود ندارد استنطاق.

اما Ponts می خواهم یک توضیح استدلال اشتباهات جدی بودند زیرا آنها مربوط به شناسایی بدن و اینکه آیا Bronson قربانی خشونت قبل از او درگذشت.

یک درخواست تجدید نظر به NSW دادستان برای استنطاق است آخرین امید خود را از پیدا کردن آنچه رخ داده به خود را “بزرگ دل” و “هوشمند” ،

Bronson Pont died in 2018. He was found slumped in his car and his death was considered to be a drug overdose. His parents believe otherwise.

Bronson Pont درگذشت در سال 2018 است. او در بر داشت سقوط در ماشین و مرگ او در نظر گرفته می شود مصرف بیش از حد مواد مخدر. پدر و مادر خود را بر این باورند در غیر این صورت.

“وحشت از آنچه اتفاق افتاده است آن را پاره پاره ما را به قطعه” Ms Pont گفت. “چگونه ما فقط فراموش نکنید که در مورد آن ؟ این یک سال و ما حتی به نقطه ای که در آن ما می توانید شروع به سرند.”

مایکل Pont یک افسر سابق پلیس با 12 سال تجربه به عنوان یک کارآگاه.

“من تا به حال اعتماد به نفس در سیستم به ما به عنوان بسیاری از پاسخ های ممکن. اما ما شده اند در سمت چپ سرد با پرسش های بی پاسخ,” او گفت:.

Bronson بود که آکادمیک استعداد بود و “محبت تربیت” شروع dabbling در مواد مخدر در مدرسه شبانه روزی. این آغاز یک نبرد تمام عمر با سوء مصرف مواد است که شعله ور شدن در زمان استرس به خصوص پس از Bronson دچار محل کار آسیب در 2015.

Bronson تا به حال هیچ سابقه جنایی و مشغول به کار بود به عنوان یک boilermaker قبل از او درگذشت. او را راید تخت با معشوق خود و گربه ها شده بود غسل تعمید در کلیسای جدید.

او زده تا در رابطه با سارا** از دهات. در دسامبر آخر هفته در سال 2018, جذابیت مصرف مواد مخدر یخ بیش از حد قوی بود به مقاومت در برابر آنها را هر دو.

توسط دوشنبه شب سارا ولع مصرف بود یکی دیگر از ضربه. زمانی که Bronson حاضر آنها استدلال او به پلیس گفت. Bronson در زمان خاموش در ماشین خود را ترک کردن او به تنهایی خارج تخت خود را.

“Bronson تا به حال یک قلب بزرگ و بسیار با محبت” سارا گفت. “او اعتقاد من حتی اگر وجود دارد من آن را سخت به این باور خودم.”

Bronson سوار به موبری جاده در Lane Cove, به یک واحد بلوک محاصره شده توسط صمغ درختان و گل jacarandas. یکی از مسکن کمیسیون آپارتمان متعلق به خود را, دوست, دوست شین پادشاه.

Mr پادشاه گفت: پلیس Bronson گرفته بود متادون و “بسیار خوشحال” هنگامی که او وارد است. او گفت که او خواسته Bronson به صبر در حالی که او راه می رفت به دوست دختر خود را در خانه برای بازیابی برخی از وسایل.

The unit block where Bronson Pont's body was found.

واحد بلوک که در آن Bronson Pont بدن داشت. اعتبار:James Brickwood

Mr پادشاه را ندارد آن را به خانه. او گرفته شده بود به بازداشت پلیس بعد از یک بحث با دوست دختر خود را, اگر چه اتهامات گذاشته و در برابر او بودند کاهش یافته است.

افسران پلیس سوار به آقای کینگ واحد و جستجو برای سلاح تصرف دو چاقو. بدن دوربین فیلم اسیر Bronson خودرو در پارک ماشین.

Mr پادشاه گفت: او کاهش یافته بود خانه توسط پلیس در 5.40 هستم و کشف Bronson “شکست” در ماشین. Bronson کاهش یافته و به داخل می آیند به خواب چون او “در مورد به ترک در حال حاضر و به خانه برگشت” آقای شاه گفت.

Mr پادشاه گفت: او از خواب بیدار شد در 9.45 هستم و دیدم Bronson خودرو هنوز هم وجود دارد. حدود 20 دقیقه بعد او زنگ زد سه گانه صفر به گزارش Bronson بی توجه بود در صندلی راننده. او سعی احیا فایده ای نداشت.

در زیر ماه, آقای شاه شد متهم با تهیه مقدار کم از گیاه شاهدانه و متادون به Bronson از جمله در ساعت قبل از مرگ او.

Mr پادشاه التماس کرد گناه را به حشیش شارژ خواهد شد و بازگشت به دادگاه ماه آینده به عنوان او مبارزه می کند متادون شارژ.

در یک ضبط مصاحبه با کارآگاهان, آقای شاه به نسخه های مختلف از وقایع در مورد صبح از Bronson مرگ است. او گفت که او کاهش یافته است خانه توسط پلیس در 7 نه 5.40 هستم.

“سپس شما به طبقه بالا رفت?” یک کارآگاه پرسید.

“من به خانه رفت راست” آقای شاه گفت. “به رختخواب رفت … و سپس بیدار شد در 9.30 که … صبح روز بعد و سپس او را متوجه [Bronson] خارج شوند.”

پلیس در صحنه مشخص Bronson درگذشت از مواد مخدر مصرف بیش از حد اما نمی تواند پیدا کردن یک سوزن. افسران ذکر یک “کمیت های کوچک خون آغشته” در Bronson ماشین های خون در لباس و کوچک “سطحی” گردن آسیب است.

“Bronson را خونین لباس نمی شد به دست گرفت. اتومبیل خود را در سمت چپ بود باز با لکه های خون روی آن واضح و روشنی از یک مدرسه دولتی” Ms Pont گفت.

یک منبع پلیس گفت: هرالد خودرو معمولا توقیف اگر معلوم شد خون spattered و با بدن داخل.

The parents of Bronson Pont say they have been "left in the cold" after his mysterious death.

پدر و مادر Bronson Pont می گویند که آنها شده اند “در سمت چپ سرد” پس از مرگ مرموز. اعتبار:James Brickwood

Bronson پدر جستجو “exhaustively” برای کلید ماشین با آقای شاه کمک کند اما هیچ چیز یافت می شود.

آقای Pont گفت: آقای شاه زنگ زد او مدت کوتاهی پس از آن به می گویند که او تا به حال یافت کلید های زیر یک لبه. شرایط گیج Bronson پدر و مادر.

“من باور نمی کنم این کلید می تواند کاهش یافته است به طور طبیعی در این نقطه” Ms Pont گفت. Bronson بود “موشکاف” در مورد امنیت او گفت:.

این Ponts همچنین نگرانی خود را آشکار 20 دقیقه تاخیر در آمبولانس نامیده می شود.

زمانی که Ponts بازدید Glebe سردخانه آنها درخواست Bronson گردن خراش بود forensically مورد بررسی قرار گرفت.

به نظر می رسد که هرگز رخ داده است که کالبد شکافی انجام شده توسط یک آسیب شناس پزشکی قانونی با بیش از سه دهه تجربه است.

او به این نتیجه رسیدند Bronson درگذشت از متادون و متامفتامین مصرف بیش از حد. بیماری عروق کرونر تلقی شد یک عامل کمک.

او اشاره کرد خراش و کبودی در Bronson صورت و دستها و پاها و گردن ابتدا ممکن است بینی, خونریزی بیش از حد متورم ریه راست و استفراغ در گلو.

Bronson سه خالکوبی بودند با دقت ثبت شده: ستاره های یک عنکبوت و اژدها. گزارش شناسایی دو بیشتر “پژمرده خالکوبی” در دست چپ و سمت چپ شین.

It was "entirely possible" that drugs played no role in the death of Bronson Pont, an external review of his autopsy said.

آن را “کاملا ممکن است” که مواد مخدر هیچ نقشی در مرگ Bronson Pont های خارجی نقد و بررسی خود را کالبد شکافی گفت.

A Facebook post tribute written by Bronson Pont for his grandfather.

یک Facebook پست ادای احترام نوشته شده توسط Bronson Pont برای پدر بزرگ خود را.

Bronson ندارد خالکوبی بر روی دست چپ و سمت چپ شین با توجه به پدر و مادر خود را. “شبح” خالکوبی “پاشیدند بذر شک و تردید نیست” که آیا خانواده داده شده بود Bronson خاکستر.

“آن را تقریبا به عنوان بد به عنوان روز درگذشت” Ms Pont گفت. “من وحشتناک ترین کابوس من پسر خرد شده روی میز و مردم نمی دانستند چه بخشی از بدن چیزی بود.”

سازمان پزشکی قانونی راه اندازی یک بررسی داخلی و, دفتر پزشکی قانونی به دستور خارجی نقد و بررسی.

داخلی بررسی یافت “کبودی” شد و به احتمال زیاد به جای بود پس از مرگ lividity که در آن گرانش باعث می شود خون به حل و فصل در پایین بدن پس از مرگ است. آن را با تخفیف هر گونه پیشنهاد کالبد شکافی انجام شده در بدن است.

خارجی نقد و بررسی انجام شده توسط پروفسور یوهان Duflou سابق مدیر گروه پزشکی قانونی.

استاد Duflou ادعا وجود دارد “تعداد خطاها” در گزارش کالبد شکافی از جمله این که Bronson شدید اسکولیوز “باید ثبت شده اگر قابل مشاهده است”.

استاد Duflou قادر به شناسایی این دو “پژمرده خالکوبی”.

او به این نتیجه رسیدند که مواد مخدر مصرف بیش از حد با یک ممکن است سهم از بیماری بود که “به احتمال زیاد” و آن را “منطقی امکان پذیر است” این باعث Bronson مرگ است.

با این حال آن را نیز “کاملا ممکن است” که مواد مخدر هیچ نقشی در مرگ بر اساس سم شناسی.

“همچنین به نظر من که هیچ نشانه ای وجود دارد که نیروی فیزیکی … نقش مهمی در مرگ با فرض هر گونه عمل رخ داده است” استاد Duflou نوشت.

استاد Duflou رد پلیس نظریه که گردن ابتدا یک “خود تزریق نقطه” نوشتن “این امر می تواند غیر معمول ترین محل از بدن به صورت داخل وریدی مواد مخدر”.

او تعیین خطاهای شد “یا در نتیجه ناقص و نادرست و یا اشتباه بودن اطلاعات ارائه شده در مراحل اولیه تحقیقات و یا خطاهای جزئی در طول انجام کالبد شکافی که نمی گذارد یک ارزیابی از شرایط و علت مرگ”.

این نظر به عنوان یک “ضربه در احشاء” توسط Ponts.

“اشتباهات جزئی نیست که همه آنها مربوط به آنچه اتفاق افتاد به پسر ما” آقای Pont اضافه کرد: این مهم به منظور تعیین اگر “کم رنگ تتو” بودند اشتباه نشانه ای از آسیب به بدن است.

Ms Pont گفت: آن را “مضحک” برای پلیس نشان می دهد Bronson تزریق به سمت چپ گردن او داده شده و او تا به حال هیچ سابقه ای از انجام این کار شد و دست چپ غالب است.

این زوج موفق به دریافت یک نامه نوشته شده از طرف دولت معاون پزشکی قانونی بازپرس الیزابت رایان اطلاع آنها Bronson مرگ بود مشکوک در “تعادل احتمالات”.

“دادرس Ryan راضی است که تحمیل خشونت ایجاد نمی کند و یا کمک در هر راه به آقای Pont مرگ به عنوان یک نتیجه از مواد مخدر سمیت” در این نامه می گوید و اضافه کرد: “برخی از شرایط اطراف آقای Pont مرگ توضیح داده نمی شود”.

“کسانی که در مناطق شواهد آن نامشخص باقی می ماند و یا متناقض هستند بعید به نظر می رسد روشن با تحقیقات بیشتر” در این نامه می گوید.

آقای Pont گفت: “باور من این است که شرایط اطراف Bronson مرگ مشکوک هستند. اگر پزشکی قانونی مسئول است و برای توضیح این مسائل در استنطاق پس از آن چه کسی است؟”

NSW Police نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مایکل Symond مدیر اجرایی NSW سلامت آسیب شناسی را قانونی و تحلیلی علوم سرویس گفت: این سرویس خود را تمدید همدردی به Bronson خانواده.

“ما می دانیم این است فوق العاده ناراحت کننده زمان برای آنها را” او گفت:.

آقای Symond گفت: پزشکی قانونی مشخص بود وجود دارد “بدون نیاز به تحقیقات بیشتر و یا استنطاق”.

“بررسی تکمیل شده توسط پزشکی قانونی دادگاه که تعیین علت مرگ در اعلام اولیه گزارش کالبد شکافی دقیق,” او گفت:. “این تصمیم حمایت شد نتايج مستقل آسیب شناس پزشکی قانونی.”

Ms Pont, لباس سفید برای Bronson تشییع جنازه خواندن نامه ای به پسرش در مقابل 200 عزاداران.

“عشق یک مادر به پسرش, خاطرات, در, نامه,” او گفت:. “در پایان, من خواست او را فراموش نکنید برای نوشتن به زودی.”

**نام تغییر یافته است برای محافظت از حریم خصوصی.

آیا می دانید بیشتر ؟ ایمیل carrie.fellner@smh.com.au

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر