جهانی توقف تولید زنده-فیلم های اکشن از جمله ‘جهان ژوراسیک: Dominion با توجه به کروناویروس

پس از Netflix و دیزنی توقیف تمام زندگی تولیدات جهانی تصمیم گرفته است برای انجام همین کار را با “جهان ژوراسیک: Dominion,” “فلینت قوی” و untitled بیلی Eichner پروژه همه رفتن وقفه موثر جمعه.

این استودیو در ادامه به نظارت بر وضعیت نزدیک و به یک تصمیم در زمانی که به راه اندازی مجدد تولید در هفته های آینده.

“جهان ژوراسیک: Dominon” شده بود تیراندازی در لندن از فوریه اما در نور از coronavirus همه گیر مدیران احساس می کرد که بهترین حرکت برای ایمنی از همه درگیر به تاخیر شلیک به طور نامحدود.

مانند تمام محصولات دیگر بسته بودن در سراسر جهان آن ناشناخته است که شلیک شد به پایان و اگر آن را تحت تاثیر ژوئن 2021 تاریخ انتشار در این زمان.

Colin Trevorrow همچنین نوشت: این اسکریپت با امیلی کارمایکل (“حاشیه اقیانوس آرام: قیام”) از یک داستان توسط Derek Connolly. Trevorrow است exec تولید با استیون اسپیلبرگ با فرانک مارشال و پت کراولی تولید است.

کریس پرات و برایس دالاس هاوارد در حال بازگشت به عکس و, Laura dern, Jeff Goldblum و Sam Neill هستند reprising نقش خود را از سال 1993 اصلی “پارک ژوراسیک.”

“فلینت قوی” ستاره مکعب یخ و رایان سرنوشت با راشل موریسون کارگردانی.

ورزشی, درام بر اساس 2015 بوکس مستند “تی رکس” به شرح زیر Claressa “تی رکس” سپر (سرنوشت) a 17-year-old فلینت مادری که در آرزوی تبدیل شدن به اولین زن در تاریخ به برنده مدال طلای المپیک در بوکس.

این untitled بیلی Eichner فیلم در پیش تولید با تولید مورد شروع این ماه است. Nicholas Stoller کارگردانی است.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>