گروه موسیقی جهانی و لگو پرده منحصر به فرد جهانی مشارکت

گروه موسیقی جهانی و لگو گروه امروز اعلام کرد که منحصر به فرد جهانی مشارکت متضمن محصول تجارب و بیشتر را قادر خواهد ساخت که کودکان در سراسر جهان برای کشف خلاقیت خود را از طریق بازی با بیان خود را از طریق موسیقی با توجه به اعلام.

این همکاری بر اساس اطراف توسعه یک مجموعه جدیدی از محصولات لگو راه اندازی در سال 2021, “ایجاد شده برای تشویق و الهام بخشیدن به نسل بعدی از نوازندگان معماران و طراحان و طرفداران” اعلام می خواند. “این مثبت و اهل تفریح و بازی ابتکار عمل با هدف تقویت رشد کودک و مهار روان و خلاق مزایای موسیقی و لگو بازی.” به این منظور UMG را به همکاری “هر دو محلی و جهانی ستاره همراه با بی نظیر فروشگاه از موسیقی ضبط شده و انتشارات پوشش تمام ژانرها و زبان به لگو برنامه های گروه.”

در حالی که جزئیات کامل از همکاری هستند فورا در دسترس است اگر آن را شامل چهره های لگو از Billie Eilish التون جان و یا سنگ نورد کفایت می گویند ما اینجا هستیم برای آن است.

موسیقی, البته, بوده است و بخش بزرگی از “فیلم لگو” سری نه کم “همه چیز عالی است!!!” آهنگ امضا از اولین فیلم انجام شده توسط Tegan & Sara و جزیره تنهایی.

اولیویه رابرت-مورفی جهانی سر از کسب و کار جدید گروه موسیقی جهانی نظرات: “نقش موسیقی بخشی جدایی ناپذیر در زندگی هر کودک از لحظه ای که متولد می شوند و در طول توسعه خود را. در سراسر دهه کودکان ادامه داد: برای کشف این شور و شوق از طریق وینیل, رادیو کاست, موسیقی فیلم, سی دی و جریان. در حال حاضر از طریق همکاری بین لگو و UMG ما ارائه تعاملی جدید راه الهام بخش نسل بعدی از طرفداران و متفکرین خلاق.”

در مشارکت لگو گروه CMO جولیا Goldin می گوید: “ما می دانیم که موسیقی است که شور و شوق زیادی برای بسیاری از کودکان آن را تا به توانایی های باور نکردنی به تعامل و متحد کردن فرزندان و خانواده خود را فقط مانند آجر لگو. این همکاری را ببینید ما جشن گرفتن قدرت از ادغام موسیقی و لگو سیستم در بازی ارائه کودکان با یک راه کاملا جدید برای خلاقانه بیان خود را با آوردن به زندگی موسیقی در جهان خود را راه خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>