جهانی موسیقی لس آنجلس دفاتر بسته کارمند پس از آزمایش مثبت برای Coronavirus

گروه موسیقی جهانی را از خانه دفتر در سانتا مونیکا کالیفرنیا تخلیه شدند جمعه پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای coronavirus. همه کارکنان کارگردانی شد به ترک ساختمان “در صورت منظم” اگر چه این کشف شده بود نسبت به پایان روز و یک منبع می گوید تنوع است که بسیاری از کارکنان یا چپ برای آخر هفته و یا در حال حاضر در حال کار از خانه.

داخلی, یادداشت های به دست آمده توسط انواع خوانده شده در بخش “قبلا ما مرتکب شده اند که اگر وجود دارد به یک مورد تایید شده از coronavirus عفونت در هر یک از دفاتر ما ما خواهد فورا آن مکان. ما فقط مطلع شده است که یک مورد تایید شده از عفونت در کارکنان مستقر در ما 2220 کلرادو خیابان دفاتر.

“بر این اساس و از فراوانی از احتیاط ما بلافاصله بسته شدن همه ما سانتا مونیکا دفاتر و تمام سانتا مونیکا کارکنان مورد نیاز برای کار از خانه تا اطلاع ثانوی.” این منبع افزود که مدیریت در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای بستن دفاتر در هفته آینده.

تقریبا تمام UMG وابسته به برچسب ها و شرکت های واقع در سانتا مونیکا دفاتر, که همچنین شامل 2100 کلرادو خیابان.

خبر می آید در طول یک هفته است که دیده است و تقریبا اکثر شرکت های بزرگ در جهان سرگرمی از جمله تنوعمستقیم کارکنان خود به کار از راه دور. پس از لغو یا تعویق در طول هفته گذشته از سمت جنوب غرب, Coachella و فوق العاده, موسیقی, جشنواره, در میان بسیاری دیگر در این دو کشور زندگی می کنند-سرگرمی شرکت های AEG و زندگی ملت و چندین سازمان بزرگ (CAA, WME پارادایم و UTA) پنج شنبه اعلام کرد که آنها در حال تعلیق تور برای بقیه مارس.

“در این زمان ما در مجموع توصیه مقیاس بزرگ حوادث از طریق پایان ماه مارس به تعویق افتاد” بیانیه می خواند. “ما همچنان به حمایت از مقیاس کوچک رویدادهای دنبال هدایت مجموعه توسط خود مقامات دولت محلی. ما احساس خوش شانس به انعطاف پذیری برای برنامه ریزی مجدد کنسرت, جشنواره ها و رویدادهای زندگی می کنند به عنوان مورد نیاز و نگاه به جلو برای اتصال طرفداران با تمام هنرمندان مورد علاقه خود را زندگی می کنند و سرگرمی به زودی.”

در بیانیه جمعی از مروج و آژانس بی سابقه است در مدرن تور صنعت و تاثیر می گذارد و صدها کنسرت و هزاران بلیط خریداران در سراسر جهان. در میان اعمال در حال حاضر در جاده ها — و مجبور به توقف هستند Billie Eilish که راه اندازی گسترده در عرصه تور در دوشنبه Tame Impala که انجام شده دو شب در لس آنجلس فروم در اوایل این هفته سکته مغزی (برنامه ریزی شده برای انجمن در روز شنبه) پست مالون Michael Buble Maluma, Cher, Kenny Chesney, Zac Brown Band Trippie Redd و جوان, M. A, در علاوه بر این به بسیاری از دیگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>