سازمان ملل متحد پلیس 26 کنفرانس تغییر آب و هوا به تعویق افتاد 2021 بیش از coronavirus

صادر شده در: اصلاح:

سازمان ملل متحد پلیس 26 اجلاس تغییرات آب و هوایی با توجه به محل در شهر گلاسکو در اسکاتلند در ماه نوامبر به تعویق افتاده است با توجه به کروناویروس همه گیر دولت بریتانیا روز چهارشنبه گفت:.

تبلیغات

“در نور مداوم در سراسر جهان اثرات COVID-19, برگزاری, بلند پروازانه فراگیر COP26 در نوامبر سال 2020 دیگر ممکن است” دولت در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که تاریخ برای موکول کنفرانس در سال 2021 خواهد بعد اعلام می شود.

برخی از 30000 نفر از جمله 200 رهبران جهان بوده است با توجه به حضور 10 روز کنفرانس مهم مذاکرات برای توقف افزایش درجه حرارت جهانی.

سازمان ملل متحد پانل در سال 2018 به این نتیجه رسیدند که اجتناب از جهانی آب و هوا هرج و مرج نیاز به یک تغییر عمده در جامعه و اقتصاد جهان است.

جهانی تولید گازهای گلخانه ای CO2 نیاز به کاهش 45 درصد تا سال 2030 و رسیدن به “شبکه صفر” تا سال 2050 به محدودیت افزایش درجه حرارت 1.5 درجه سانتیگراد — امن کلاه مجموعه به عنوان یک هدف در پاریس خبر داد.

تغییرات اقلیمی سازمان ملل متحد دبیر اجرایی پاتریشیا اسپینوزا گفت: به تعویق افتادن اجتناب ناپذیر بود اما همه گیر نیست باید منحرف کردن جهان از تغییرات آب و هوایی چالش است.

“COVID-19 ضروری ترین تهدید مواجه بشریت امروز اما ما نمی توانیم فراموش کنیم که تغییرات آب و هوایی بزرگترین تهدید بشریت رو در دراز مدت” او گفت:.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>