تا تولید اتانول بازدید 1.4 میلیارد لیتر ظرفیت بیشتر در خط لوله

اوتار پرادش کارخانه قند را یافت تا در مجموع اتانول تولید بیش از 1.4 میلیارد لیتر (BL) در هر سال و حتی بیشتر به عنوان ظرفیت های موجود در خط لوله.

با توجه به وضعیت صنعت قند و نیشکر توسعه بخش حداقل 25 کارخانه قند در حال حاضر شروع به تولید اتانول از ‘b سنگین’ ملاس در نتیجه ارائه بسیار مورد نیاز نقدینگی به دولت شکر بخش در طول زمان بار شکر تقاضا و قیمت سقوط.

دولت تخمین زده است که توسط 2021-22 حدود 60 کارخانه قند در بالا خواهد بود تولید اتانول از ‘b سنگین’ ملاس در حالی که چند تعاونی میلز نیز شروع به تولید اتانول به طور مستقیم از آب نیشکر که بازخوانی و حتی قیمت های بهتر.

این اداره گفت بدون قند شکن بود و تولید اتانول از ‘b سنگین’ ملاس قبل از 2017-18 سال مالی و شاهکار می توان به دست آورد تنها در حال حاضر یوگی Adityanath دولت با توجه به آن موضع فعال.

به تازگی وزیر Adityanath گفته بود دولت او تا به حال با موفقیت یکپارچه شکر بخش با تولید اتانول برای تعهدی پایدار به نفع نیشکر کشاورزان است.

او گفت: در حالی که کارخانه های تولید شکر در طول قبلی رژیم بود یا فروخته شده یا تعطیل, دولت او تا به حال زنده بخش شد و بازگشایی غیر کاربردی واحد به نفع کشاورزان محلی و به تقویت اقتصاد روستایی است.

شکر بخش گفت: بیش از سه سال گذشته رژیم مجموع نیشکر پرداخت ارزش بیش از 92,500 تومان کرور روپیه بوده است ساخته شده به کشاورزان پس از 2017 که شامل Rs 10,654 کرور مربوط به قبلی نیشکر خرد کردن فصل.

علاوه بر 53 خصوصی کارخانه قند در بالا ارائه شد با Rs 2,916 کرور در وام نرم افزار تحت دولت طرح در سال 2018 از 4000 تومان کرور روپیه به آنها کمک های مالی خود را روشن غرامت برجسته.

در همان زمان محاصره کارخانه قند ارائه شد اضافی کمک مالی به ارزش 483 تومان کرور روپیه در قالب Rs 4.50 هر quintal حمایت در برابر عصا تدارکات در 2017-18 قند خرد کردن چرخه.

در همین حال دولت ارائه شده 113 مجوز جدید به khandsari (فرآوری نشده شکر) واحد برای ارائه آماده نیشکر زنجیره ارزش به کشاورزان و تا حدودی عایق بندی این بخش از دوره ای اثرات. این 113 واحد به ظرفیت کل بیش از 30000 تن خرد شده در هر روز (TCD) که برابر است با 5 قند گیاهان است.

دولت برنامه ریزی شده برای راه اندازی تولید گوگرد رایگان قند و شکر در حدود 15 میلز در سال آتی.

دولت نیز خواسته بخش خصوصی میلز خود را روشن عصا غرامت آن نیز رو به افزایش به عنوان خرد کردن فصل 2019-20 است که به خوبی گذشته میدوی.

دولت تا به حال ثبت موارد در برابر بزرگترین defaulters تحت کالاهای اساسی عمل می کنند و صادر بازیابی گواهی (RC) و همچنین بیش از برجسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>