تا به کرالا: چگونه متحده در حال کمک به فقرا در میان شیوع کروناویروس

در این زمینه از coronavirus (Covid-19) ترساندن موثر بر معیشت روزانه دستمزد حقوق بگیران با توجه به کاهش رشد اقتصاد دولت های ایالتی در سراسر کشور در حال برنامه ریزی برای مزایای بیکاری به قرارداد موقت کارگران که از ترس از دست دادن شغل خود و قرار دادن یک برنامه در محل برای مقابله با چالش های اقتصادی انداخته تا با این بیماری همه گیر. به عنوان یک اندازه گیری اجتماعی فاصله و برای جلوگیری از گسترش این ویروس در بسیاری از ایالت ها اعلام کرده اند یک مستند در هند تا 31 مارس است.

کار این وزارت خواسته است تا مرکزی وزارتخانه ها و دولت نگران به اطمینان حاصل شود که کارفرمایان نمی آتش کارکنان خود را, به خصوص قراردادی و یا گاه به گاه کارگران یا کاهش دستمزد خود را در میان Covid-19 شیوع آن را به عنوان خواهد تعمیق بحران است. این وزارت نیز خواسته متحده و وزارتخانه ها که همه کارکنان در جریان ترک در طول مستند دوره باید تلقی وظیفه بدون هیچ گونه متعاقب قطع پرداخت.

تحت شرایط حاکم روزانه یا قرارداد دستمزد بگیران بدترین ضربه زیرا آنها وابسته به درآمد روزانه خود را برای دیدار با نیازهای اساسی.

همچنین بخوانید: Covid-19: دولت می گوید شرکت ها برای محافظت از دستمزد نمی خاتمه کارگران

در یک قایق ضد coronavirus اقدامات دولت در سراسر دهلی نو, Uttar Pradesh, Haryana, Maharashtra, Punjab و هیماچال پرادش در حال ramping تا تلاش برای ارائه کمک های مالی برای جبران کسب و کار و مردم به ویژه روزانه شرط. دولت در حال آمدن است تا با دستورالعمل های ایمنی و امنیتی از کسانی که در حال اجرا هستند از خدمات بهداشتی و درمانی, مالی, قدرت, حمل و نقل, آب و فاضلاب, خدمات و غیره.

اوتار پرادش

یوگی Adityanath دولت در اوتار پرادش اعلام کرده است یک بسته مالی از بیش از 353 تومان کرور روپیه برای دادن یارانه نقدی به حدود 3.53 میلیون روزانه دستمزد حقوق بگیران و کارگران که به احتمال زیاد به ضربه با توجه به شیوع کروناویروس.

همچنین بخوانید: Coronavirus لطمه می زند بخش گردشگری در اوتار پرادش; آگرا سوابق 50 درصد افت

علاوه بر این مقدار 1,000 تومان هر داده خواهد شد و به 1.5 میلیون دستمزد روزانه کارگران و 2.03 میلیون کارگر ساختمانی در سراسر کشور از طریق سود مستقیم انتقال دهید. این بدان معناست که ذینفع از جمله کالسکه دستگاه کشش, دستفروشان و کیوسک صاحبان دریافت پول به طور مستقیم به حساب های بانکی خود را.

همچنین بخوانید: Adityanath دولت رونمایی Rs 353-cr مالی طرح به صورت نقدی به 3.53 mn

دولت نیز تصمیم به ارائه رایگان مواد غذایی سبوس دار برای ماه های آوریل و مه در پیشبرد به بیش از 8.38 میلیون بیوه سن و معلول مستمری بگیران در ماه آینده. علاوه بر این از دولت خواسته است تا این مرکز به تحریم 556 تومان کرور روپیه برای پرداخت نسبت به این شغل ارائه شده توسط ذینفع تحت MNREGS.

پنجاب

پنجاب وزیر Amarinder سینگ اعلام کرده است یک تسکین فوری از 3,000 تومان برای هر ثبت نام کارگر ساختمانی در دولت است. پول منتقل خواهد شد به حساب های بانکی خود را در تلاش برای کاهش مشکلات مواجه توسط آنها را در پی شیوع کروناویروس. در مجموع مبلغ 96 تومان کرور روپیه بوده است اختصاص داده شده برای این منظور است.

سانتی متر Amarinder سینگ تحریم تومان 20 کرور در خارج از وزیر صندوق امداد برای ارائه رایگان مواد غذایی و دارو به نیازمندان در دولت است. پنجاب IAS افسران ارتباط دولت و وزرای کابینه نیز اعلام کرد برای اهدای خود را یک ماه حقوق و دستمزد به سانتی متر امدادی صندوق.

همچنین بخوانید: مردم سرپیچی مستند, Punjab بست حکومت نظامی هم اعلام کرد اقدامات امداد

پنجاب وزیر بهداشت درخواست کرده است این مرکز به انتشار 150 تومان کرور روپیه برای ساختمان isolations بخش و دیگر ساختمان های لازم برای درمان coronavirus بیماران. دولت به دنبال یک بسته جامع اقتصادی از مرکز برای کاهش مشکلات ناشی از Covid-19 به آسیب پذیر ترین افراد و موسسات در سراسر بخش.

دولت به کارگردانی محلی اداره دولتی به تسلیم در موعد مقرر از پرداخت آب و فاضلاب صورتحساب یک ماه در تمام شهرداری ها شرکت ها و شوراهای علاوه بر گسترش عفو طرح در اموال مالیاتی تا 31 ماه مه سال 2020 است.

هاریانا

دولت از هاریانا نیز اعلام ویژه کمک های مالی برای مردم در زیر خط فقر (BPL) دسته ها و گروه های کم درآمد مانند روزانه wagers, کارگران, خیابان فروشندگان و کارگران ساختمانی. این هزینه دولت حدود 1,200 تومان کرور روپیه در هر ماه وزیر منهر لعل خطار گفت.

همچنین بخوانید: Covid-19 تاثیر: MSMEs نیاز به پشتیبانی برای زنده ماندن می گوید: متخصص صنعت

به عنوان بخشی از اقدامات امداد دولت همچنین اعلام کرد راه اندازی یک هاریانا تاج صندوق امداد (HCRF) و اعتراض به مردم به کمک های داوطلبانه به عنوان او خود را کمک 500,000 تومان از حساب شخصی. پول استفاده می شود برای کاهش سختی از کسانی که تحت تاثیر Covid-19 گسترش یافته است.

بهره گرفتن اقدامات برای فقرا CM گفت: همه BPL خانواده ها ارائه خواهد شد ماهانه خود را جیره برای ماه مارس رایگان از هزینه در حالی که همه دولت مدرسه کودکان و کسانی که ثبت نام کرده با anganwadis داده خواهد شد و خشک جیره برای دوره مدارس و anganwadis ماندن بسته شده است.

همچنین بخوانید: Coronavirus مستند: پلیس تخلیه شاهین باغ معترضان پس از 3 ماه

کسانی که ثبت نام با هاریانا هیئت مدیره از ساخت و ساز کارگران اما ثبت نام نکرده اید تحت Mukhya Mantri Parivar Samriddhi طرح ارائه خواهد شد مبلغ 4,500 تومان در هر ماه بر اساس بارگیری در این هفته شروع مارس 30. مجموع اعتبار خواهد شد به طور مستقیم به حساب های بانکی خود را.

همه BPL خانواده هایی که ثبت نام نکرده تحت MMPSY ارائه خواهد شد مبلغ 4,500 تومان در هر ماه بر اساس بارگیری در این هفته شروع مارس 30. روزانه شرط از جمله کارگران و فروشندگان خیابانی ممکن است در ثبت نام با معاون کمیسر منطقه در یک پورتال است که خواهد شد مارس 27, خطار اضافه کرد: همه این افراد یافت می شود واجد شرایط و داشتن یک حساب بانکی را به طور مستقیم ارائه کمک Rs 1000 دلار در هر هفته.

همچنین بخوانید: شیوع کروناویروس: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد فاصله اجتماعی

همه coronavirus بیماران اگر نیاز به بستری شدن در بیمارستان خواهد بود بستری رایگان از هزینه. همه سلامت و خط مقدم کارگران مشغول در مهار coronavirus گسترش ارائه خواهد شد بیمه حوادث تومان 1 میلیون. یک بسته ویژه برای بخش کشاورزی و کشاورزان اعلام خواهد شد توسط دولت در ماه مارس 28.

کرالا

کرالا دولت تصمیم گرفته است به منظور تسهیل وام به ارزش 2,000 تومان کرور روپیه از طریق خودیاری گروه Kudumbashree’ در طبیعت از یک مصرف کننده وام به کسانی که تحت تاثیر Covid-19. یکی دیگر از 2,000 تومان کرور روپیه توزیع خواهد شد به عنوان ایجاد اشتغال برنامه تضمین برای آوریل و مه. رفاه اجتماعی حقوق بازنشستگی مقرر در آوریل توزیع خواهد شد در این ماه و دو ماه حقوق بازنشستگی آن است که انتظار می رود در اطراف تومان 1,320 کرور.

Foodgrains ارائه خواهد شد به خانواده ها از همه طیف که آیا آنها در زیر خط فقر یا نه. دولت اجازه داده است یک ماه دیگر تمدید برای پرداخت آب و برق و برنامه ای برای راه اندازی رستوران خواهد بود سریع ردیابی و وعده های غذایی ارائه خواهد شد در 20 تومان به جای تومان 25 است که ثابت بود پیش از آن. علاوه بر کاهش مالیات اعلام شده است به صورت خودکار rickshaws و تاکسی و اتوبوس.

همچنین بخوانید: کرالا تحمیل دولت گسترده ای قفل کردن برای جلوگیری از گسترش coronavirus

کرالا دولت اعلام کرد در حال حاضر 20 ، 000 تومان کرور روپیه بسته ویژه برای غلبه بر بیماری کروناویروس از جمله 14,000 تومان کرور روپیه برای پاک کردن تمام بدهی های معوق در بخش های مختلف و Rs 500 کرور روپیه سلامت بسته است.

دهلی نو

دولت دهلی نو پرداخت حقوق برای همه کارکنان قراردادی روزانه دستمزد کارکنان و مهمان معلمان شاغل در مکان هایی که بسته شده اند از نظر شیوع کروناویروس. معاون وزیر و وزیر دارایی Manish Sisodia گفت: رمان coronavirus بود و باعث وحشتناک استرس های مالی به فقرا و اعلام کرد که کسانی که از دریافت جیره از نمایشگاه-قیمت مغازه را 50 درصد اضافی برای ماه آینده.

همچنین بخوانید: دهلی مستند: همه چیز شما نیاز به دانستن قبل از پله خارج از خانه

سانتی متر Arvind Kejriwal دو برابر شده است و بازنشستگی برای بیوه متفاوت-abled و افراد سالمند در این ماه است. “ما بسیار نگران روزانه wagers, کارگران که ضربه سخت شده بیش از coronavirus بحران; نمی خواهید کسی به گرسنه,” او گفت:, و اضافه کرد که ناهار و شام ارائه خواهد بود برای بی خانمان در پناهگاه.

همچنین بخوانید: Coronavirus: Uber Ola تعلیق خدمات در دهلی نو تا Mar 31 میان مستند

“7.2 میلیون نفر در دهلی نو دریافت جیره از قیمت عادلانه مغازه ها. جیره هر نفر است که با افزایش 50 درصد است. از آن خواهد شد ارائه رایگان” Kejriwal گفت. او همچنین اعلام کرد که کالا و خدمات مالیات خواهد بود و همگان به آن را بیشتر مقرون به صرفه برای کسانی که نیاز به قرنطینه و امید بستن برای پرداخت امکانات هتل.

هیماچال پرادش

هیماچال پرادش دولت اعلام کرده Rs 500 کرور روپیه بسته امداد برای فقرا و نیازمندان و Rs 30 کرور برای کارگران ساختمانی که به احتمال زیاد به چهره مشکلات مالی با توجه به شیوع کروناویروس. در مورد 105,000 کارگران ثبت نام شده با ساختمان و کارگران ساخت و ساز هیئت مدیره ارائه خواهد شد 2,000 تومان به عنوان یک تسکین.

علاوه بر این جیره غذایی از جمله آرد و برنج را به مدت دو ماه داده خواهد شد و به هدف عمومی سیستم توزیع دارندگان کارت. در راه همان, Rs 160.2 کرور به عنوان سه ماهه اول بازنشستگی منتشر خواهد شد به بازنشستگی تامین اجتماعی دارندگان در هفته اول آوریل است. علاوه بر این 3,000 تومان به عنوان سه ماهه اول بازنشستگی ارائه خواهد شد در عرض دو هفته به مورد 534,000 تامین اجتماعی بازنشستگی دارندگان از جمله در مورد 125,000 زنان بیوه و افراد معلول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>