داد و بیداد در چتیسگر مونتاژ استفاده بیش از حد از 14 کمیسیون امور مالی صندوق

احزاب مخالف در چتیسگر کبابی به Bhupesh Baghel دولت در این مجلس بیش از این بهره برداری از 14 کمیسیون امور مالی صندوق.

هرج و مرج حکومت به زودی پس از دولت وزیر کشاورزی Ravindra Choubey مطلع خانه که دولت تا به حال ساخته شده “gothans (گاو میریزد) با استفاده از منطقه معدنی (DMF) و 14 مالی کمیسیون بودجه. این Bhupesh Baghel دولت آغاز کرده است در یک طرح بلند پروازانه برای ساخت گاو میریزد در سراسر دولت است.

Choubey گفت: 5,084 “gothans” شد تحریم در دولت که 1,771 ساخته شده بود. این کمیته تصمیم گرفته بود به 10 ، 000 تومان در هر به gothans. در برخی از مناطق gothans ساخته شد با استفاده از DMF صندوق در حالی که در دیگران سرمایه منتشر شده توسط 14th مالی کمیسیون مورد استفاده قرار گرفت او اضافه شده است.

رهبر مخالفان Dharamlal Kaushik از BJP در زمان استثنا به وزیر گفت: دولت نمی باید قدرت را به استفاده از بودجه منتشر شد 14 کمیسیون امور مالی برای ساخت گاو میریزد. “این است که در برابر قوانین و مقررات” Kaushik تأکید کرد و اضافه کرد که دولت ایالتی بود که به سوء استفاده از بودجه.

Janta کنگره چتیسگر (JCC) نیز به عضویت حزب مخالف اصلی افزایش اعتراض در برابر اتهام سوء استفاده از 14th مالی کمیسیون بودجه. JCC قانونگذار Dharamjeet سینگ دولت را متهم به گمراه کننده دولت در مورد “gothan” پروژه.

در حالی که اعضای حزب حاکم اعتراض دوزخ شکست در خانه. اعضای مخالف بعد از تحریم این سوال ساعت و صحنه از یک پیاده روی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>