‘ناراحت’: نزاع برای, دو فاک, برنامه ریزی مراسم عروسی در خارج از کشور


تماشای خورشید پایین رفتن از یک بالی ساحل کابین در سال گذشته لوقا بهین پیشنهاد به دوست دختر Juliana Junqueira آن می تواند جای خوبی برای ازدواج است.

اما ملبورن زن و شوهر قصد دارد به نکاح در اندونزی جزیره ممکن است به بی نظمی انداخته به عنوان تشدید تهدید coronavirus درخواست نخست وزیر اسکات موریسون در روز جمعه به اصرار استرالیایی به در نظر گرفتن تنها سفر ضروری است.

Juliana and Luke are likely to postpone their May wedding in Bali.

Juliana و لوقا به احتمال زیاد برای به تعویق انداختن خود را ممکن است عروسی در بالی.اعتبار: Jason جنوبی

آنها می گویند که اگر وضعیت بهبود نمی یابد در آینده دو هفته است که به نظر می رسد بعید است که آنها را به تعویق انداختن روز خود را.

“همه چیز تشدید سرعت بیش از حد و ما بسیار نگران عزیزان ما” بهداشت ” Junqueira گفت. “ما نمی توانیم از آنها بخواهید برای هر کسی که برای قرار دادن خود در معرض خطر است.”

تبلیغات

این هفته یک زن انگلیسی که از coronavirus در بالی, شد, جزیره, اولین مورد تایید شده.

دست پاچه استرالیا brides-to-be برنامه ریزی مراسم عروسی مقصد ارسال شده است ترس خود را در رسانه های اجتماعی با برخی از احساس مجبور به لغو و یا تاخیر خود را به روز و خطر از دست دادن هزاران دلار است.

تا جمعه بهین و Junqueira تا به حال مشخص شده است که اجازه نمی دهد این ویروس خراب کردن برنامه های خود را با وجود حدود 10 بیرون از 70 مهمانان بیان آنها مطمئن بودند آنها هنوز هم شرکت کنند. این زن و شوهر را باور نمی کند خود را بیمه پوشش می دهد آنها را به صورت یک بیماری همه گیر.

“وجود دارد به اندازه کافی استرس درگیر با برنامه ریزی مراسم عروسی و در حال حاضر این… این یک سال و ارزش پس انداز” Junqueira گفت.

او گفت: فکر پدربزرگ و مادربزرگ بودن غایب بود “واقعا ناراحت کننده” و بسیاری از مهمانان بوده است ابراز احساس وحشت و نگرانی در مورد سفر در زمان آب و هوا.

“[مهمان شد] درخواست, ‘آیا شما احساس در مورد کوروناویروس? آیا شما نگران آن است ؟ من باید در مورد آن نگران?'”

تصمیم به تعویق انداختن دشوار است به خصوص برای Junqueira که امید به ازدواج در همان تاریخ به عنوان پدر و مادر خود را’ سالگرد عروسی.

برنامه ریز عروسی تریستان Moy اجرا می شود که مبتنی بر استرالیا بالی عروس شده است هولناک با پیام از مشتریان نگران پرسیدن چه اتفاقی خواهد افتاد اگر آنها نیاز به لغو یا reschedule روز بزرگ خود را.

“تنها نگرانی ما واقعا خواهد بود اگر قرار بود به هر نوع ممنوعیت سفر برای جلوگیری از مردم در اینجا برای عروسی,” او گفت:.

“اگر آنها می خواهند برای به تعویق انداختن عروسی خود ما بیش از خوشحال به کار با آنها را به تغییر تاریخ.”

کریس گولدینگ مدیر کل از رویای مراسم عروسی در بالی تا به حال دو درخواست لغو این هفته از مشتریان با توجه به ازدواج در سال جاری وجود دارد.

“ما دیده ایم یک قطره در سوالات برای سال 2020 عروسی,” او گفت:. “که می شود من حدس می زنم یک نتیجه مستقیم از coronavirus.”

زن و شوهر, سامانتا تامپسون 25 و یعقوب Gasior, 26, می گویند آنها باید صبر و رویکرد خود را بالی عروسی در ماه ژوئن.

تامپسون گفت: ورود لباس عروسی خود را در این هفته بود “تلخ و شیرین” به دلیل استرس است.

Samantha Thompson, 25, and Jacob Gasior, 26, are planning on marrying in Bali in June.

سامانتا تامپسون 25 و یعقوب Gasior, 26 در حال برنامه ریزی در ازدواج در بالی در ماه ژوئن.

“برنامه های ما در برزخ… [آن را] تا خسته کننده است,” او گفت:.

“ما باید 70 نفر از آمدن بنابراین سعی کنید آنها را برای به تعویق انداختن و تغییر همه چیز خواهد بود فقط یک کابوس است.”

تامپسون این است که بسیاری نگران است که سپرده در حال حاضر برای پرداخت این رویداد غیر قابل استرداد و بیمه را پوشش نمی دهد آنها را.

Jodi پرنده یک متخصص سفر از مصرف کننده حمایت گروه انتخاب گفت: شرکت های بیمه به طور کلی شروع به قطع کردن پوشش مربوط به کروناویروس بین 21 ژانویه 31, هنگامی که آن را یک”رویداد شناخته شده”.

اگر شما خریداری یک سیاست قبل از آن که شامل بیماری های همه گیر شما باید پوشش داده شود. اما پس از آن احتمالا بعید است.

“بیمه به طور کلی در نظر گرفته شده است به محافظت در برابر آینده نامعلوم حوادث. هنگامی که شما می دانید در مورد یک رویداد آنها را پوشش نمی آن را,” او گفت:.

ارتباط با nuptials برنامه ریزی شده در ایتالیا, عروسی مقصد کانون ساخته شده اند به خصوص اضطراب کشور بزرگ شیوع و سپس توسط یک موریسون تصمیم دولت برای گسترش ممنوعیت سفر شامل ملت های اروپا. برخی به تعویق افتاد عروسی خود را تا سال آینده.

مندی Forrester-جونز از بریزبن-بر اساس Viva مراسم عروسی مقصد که قصد دارد مراسم عروسی در ایتالیا خواست زوج با توجه به نکاح در خارج از کشور به زودی به “صبر کنید آن را و ببینید چه اتفاقی می افتد”.

او گفت: تاخیر در تاریخ به جای لغو خواهد بود یک گزینه ارزان تر.

“اگر شما می خواهید برای انصراف از آن را به طور کامل به شما. اما شما باید به ادعا در بیمه برای هر گونه هزینه و یا هر آنچه که شما از دست دادن از آن,” او گفت:.

او گفت: بسیاری از مقصد خواهد “پاییز بلند” با انگیزه به زوج ها برای به تعویق انداختن و نه لغو.

بیشترین بازدید فیلم ها در شیوه زندگی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>