چشم انداز مثبت در میراث عنوان نمایش در Streamers باعث همه گیر ممکن است کمک به ترمیم لوکارنو پنل می یابد

جای تعجب نیست coronavirus بحران باعث شده است یک چشم انداز مثبت در دیدگاه کلاسیک و میراث فرهنگی, سینما عنوان, در جریان سیستم عامل حتی تخم ریزی جدید رسانه های آنلاین برای فیلم.

در حال حاضر امید است که این افزایش علاقه می تواند به عنوان یک محرک برای تقویت هر چه بیشتر حفاظت از جهان سینمایی میراث قبل از آن خیلی دیر است.

که یکی از این ملاحظات که در ظاهر از یک لوکارنو نرم افزار وبینار در توزیع میراث فرهنگی و کتابخانه فیلم streamers برگزار شد شنبه با بازیکنان در این زمینه است.

امیلی Cauquy سر از توزیع در فرانسه فیلمخانه پاریس بازگو چگونه در طول همه گیر آنها راه اندازی یک جریان کانال به نام هانری به نام به افتخار این نهاد مقدس مشهور رئیس سابق Henri Langlois بود که یک فیلم در حفظ پایونیر. این سرویس رایگان انجام شده است بسیار خوب است.

“ما تا به حال بسیاری از کاربران youtube. بسیاری از افرادی که به دیدن فیلم های که آنها هرگز در مورد گفت:” Cauquy. او اشاره کرد که “اولین روز ما تا به حال از 50000 نفر در اتصال” به هانری که در حال حاضر رسیده “بیشتر یا کمتر از 1 میلیون” views. آنها عمدتا از فرانسه بلکه از آنجا که شیلی – که در آن خدمات است که قوی – اما همچنین برزیل و ژاپن و روسیه از این پلت فرم است نه جغرافیایی-به دلیل مسدود Langlois تا به حال امن جهانی حقوق برای بخشی از فیلمخانه کتابخانه.

پنه لوپه Bartlett, برنامه نویس, برای معیار کانال VOD پلت فرم که در جریان بیش از 2000 کلاسیک میراث عناوین در شمال امریکا گفت که در جریان همه گیر او دیده می شود “یکn سربازان ارتش در سطح تعامل.” و نه تنها مشترک سطح “بلکه فقط مقدار زمانی که مردم صرف بر روی پلت فرم و مقدار از فیلم است که آنها در حال تماشای.” با بسیاری از سالن های سینما بسته هنوز معیار کانال نیز گرفتن مقدار زیادی از درخواست از arthouse تئاتر جهان در ایالات متحده و کانادا “به work با هم به ادامه تعامل با جوامع خود را که چیزی است که ما قادر به کار با این پلت فرم است که نوع تاسیسات در طول این زمان,” او اشاره کرد.

بارتلت اضافه شده که معیار کانال نه قصد گسترش خدمات جریان به دیگر نقاط جهان چون آنها “را به مذاکره (حقوق) نرخ است و این امر می تواند بسیار طولانی و پیچیده روند.”

از فروش دیدگاه Geremia Biagiotti سر از فروش بین المللی و ایتالیا Intramovies – که دارای یک کتابخانه گسترده ای از کلاسیک – گفته است: “انجام کسب و کار خوب در طول بیماری همه گیر. اما نه که خیلی با جهانی streamers پس “آن را کاملا پیچیده برای رفتن به آنلاین VOD پلت فرم و به آنها می گویند من می تواند به شما در سراسر جهان” چرا که “ما بسیاری از سرزمین هایی که به طور انحصاری به فروش می رسد و فروخته شد بسیاری از سال پیش است.” که گفت: داخل در حال گسترش است میراث عناوین رد پا در خارج از ایتالیا Biagiotti گفت و اشاره کرد که آنها به دنبال در و احتمالا دستیابی به برخی از اسلوونی archives است و آنها در حال حاضر برخی از غیر ایتالیایی فیلم از گذشته است.

فردریک Maire مدیر فیلمخانه سوئیس اشاره کرد که در طول دهه گذشته یک “بازار واقعی” پدید آمده برای میراث سینما و همه گیر شده است به وضوح افزایش بهره برای این عناوین بر روی سیستم عامل.

“به همین دلیل ما نیاز به بازگرداندن بیشتر و نیاز ما را به رقمی بیشتر” Maire گفت. که مشکل ساز است چرا که ما در بحبوحه یک بحران اقتصادی است.

هنوز هم “افزایش مرمت رشد خواهد کرد و رشد” رانده شده توسط بازار Maire اضافه شده است. اما به عنوان تلاش برای حفظ جهان فیلم منقول به دست آوردن شتاب آنچه مهم است نه فقط با تمرکز بر روی “عناوین بزرگ که جرقه علاقه در سراسر جهان” بلکه کوچکتر از فیلمهایی که برای cinephiles ممکن است حتی بیشتر جالب است.

“ما نیاز به پیدا کردن پول برای انجام این کار” Maire اشاره کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>