ما شرکت های هواپیمایی را ببینید دور بهبودی به عنوان coronoavirus شیوع بازدید سفر

ما که منجر خطوط هوایی روز سه شنبه در حال غرق 2020 پیش بینی و پرده برداری گسترده تر از ظرفیت کاهش و صرفه جویی در هزینه اقدامات در پاسخ به گسترش coronavirus در حالی که هواپیمایی متحده هشدار داد یک ضربه به این بخش است.

صحبت کردن در یک صنعت کنفرانس ایالات جمهور اسکات کربی گفت که او آماده شدن برای یک “وخیم سناریو” که در آن درآمد می تواند به سقوط تا آنجا که 70 درصد در آوریل و مه و 20 درصد در نوامبر و دسامبر.

در این بخش بوده است-آمار به عنوان گردشگران انصراف از سفر و کسب و کار در سراسر جهان سرکوب هر چیزی غیر از سفر ضروری بیش از سرعت گسترش اپیدمی جرقه یک رشته از مراحل توسط شرکت های هواپیمایی برای مقابله با تاثیر از وقوع.

شیکاگو ایالات گرفته است برخی از مهمترین اقدامات تهاجمی به تاریخ گفت: در روز جمعه آن را مطرح کرده و 2 میلیارد دلار سرمایه جدید به نقدینگی به 8 میلیارد دلار و کاهش آن در سال 2020 هزینه های سرمایه بیش از یک سوم به حدود 4.5 میلیارد دلار است.

“اجازه دهید من بی پرده است. صحبت کردن برای ایالات امید است نه یک استراتژی” کربی گفت: سرمایه گذاران گفت: در آن می تواند به 18 ماه برای تقاضا به بهبود می یابند.

ایران است نه گرفتن جت تحویل برای هم بودن و نمی خواهد اضافه کردن ظرفیت بازگشت به بازار تا زمانی که آن را می بیند تقاضای بازگشت او گفت:. شرکت هواپیمایی انتظار به پست اول-از دست دادن سه ماهه با توجه به بحران و کربی و مدیر عامل اسکار Munoz در حال صرف نظر کردن از خود را پایه حقوق تا 30 ژوئن.

دلتا گفت: آن را تا به حال دیده خالص رزرو سقوط به میزان 25% تا 30% و انتظار می رود این وضعیت را بدتر کند بیشتر است.

“این واضح است که یک رویداد اقتصادی. این یک ترس رویداد احتمالا بیشتر شبیه به آنچه که ما دیدیم در 9/11 نسبت لزوما آنچه که ما در سال 2009” دلتا اجرایی اد Bastian گفت.

دلتا برش داخلی ظرفیت 10% تا 15% و بین المللی 20 درصد به 25 درصد و انجماد استخدام در سراسر شرکت ارائه داوطلبانه ترک گزینه برای کارکنان و به دنبال بازنشستگی از هواپیما.

جنوب غربی مدیر عامل شرکت Gary کلی کارکنان گفته او مصرف 10% کاهش پرداخت در پاسخ به بحران که در آن گفت: در هفته گذشته می تواند پاک کردن به 300 میلیون دلار از آن در سه ماهه اول عامل درآمد.

بهتر می چرخاند

آمریکا شرکت های هواپیمایی باید همه گفت که قوی ترازنامه به طور قابل توجهی کاهش سطح بدهی و قابل ملاحظه ذخایر نقدی در مقابل قبل از بحران آنها را بهتر آماده به آب و بحران اما حکومت نه از سرمایه اضافی افزایش و یا کاهش هزینه.

در حالی که آنها پیش بینی نیست یک کمک مالی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاپیتول هیل پس از دیدار با جمهوری خواهان مجلس سنا در روز سه شنبه است که او نگران بود و می خواست “برای محافظت از ما در صنعت هواپیمایی.”آمریکایی اجرایی داگ پارکر گفت: شرکت هواپیمایی بود $7.3 میلیارد دلار سرمایه در دسترس بود و چشم دوخته اند صرفه جویی در هزینه های مانند کاهش خلبان کلاس های آموزشی.

هواپیمایی که برش داخلی ظرفیت 7.5 درصد در آوریل و بین المللی با 10 درصد برای آینده فصل تابستان نیز انتظار کاهش قیمت سوخت به صرفه جویی 3 میلیارد دلار در سال 2020 هزینه های. نفت غرق در حدود یک پنجم ارزش روز دوشنبه.

آمریکایی دلتا و ایران نیز به حالت تعلیق در به اشتراک گذاری buybacks و گفت: آنها آماده به اقدامات اضافی به عنوان مورد نیاز است.

سهام در آمریکا و ایران شروع به پریدن کرد بیش از 15 درصد در روز سه شنبه در حالی که دلتا سهام 5 درصد بالاتر است.

در تلاش برای تشویق رزرو بزرگترین شرکت های هواپیمایی اجازه می دهد مسافران برای re-رزرو بلیط از طریق مارس 30 بدون پرداخت هزینه برای تغییر پرواز و دیگران در حال اجرا قابل توجهی کرایه فروش یا برش قیمت در برخی از راه.

هواپیمایی آلاسکا است که تبلیغات airfares به عنوان کم به عنوان $25 یکی از راه های, در حالی که روح هواپیمایی گفت: آن را برش کرایه تا 70%.

صحبت در سه شنبه, روح, مدیر عامل شرکت تد کریستی برجسته بودجه حامل های کم هزینه ،

“هر کسی می تواند فروش پایین کرایه این موضوع است که می تواند فروش قیمت های پایین کرایه در سطح سود?”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>