آمریکا و طالبان برای رسیدن به توافق آتش بس آمریکا به ایران هموار راه را برای مذاکرات صلح

صادر شده در: ویرایش:

یک مقام ارشد آمریکایی روز جمعه گفت ایالات متحده و طالبان باید به یک توافق صلح است که اثر را “بسیار زود” است و می تواند منجر به خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان است.

تبلیغات

این مقام گفت این توافق برای هفت روز “کاهش خشونت” به دنبال شروع تمام افغانستان مذاکرات صلح ظرف مدت 10 روز است “بسیار خاص” را پوشش می دهد و کل کشور از جمله دولت افغانستان و نیروهای. وجود نشانه های رسمی اعلام می آیند به عنوان اوایل به عنوان تعطیلات آخر هفته.

این رسمی بود که مجاز به عموم بحث در مورد این موضوع صحبت کرد و به شرط ناشناس ماندن گفت که طالبان تا به حال متعهد به توقف در کنار جاده و بمب گذاری های انتحاری و همچنین حملات راکتی. این مقام گفت ایران می خواهد نظارت بر آتش بس و تعیین اگر وجود دارد هر گونه نقض.

باید طالبان پیروی “کاهش خشونت” توافق خواهد بود و پس از امضای توافق نامه ای است که آغاز مذاکرات صلح که شامل تمام افغانستان طرف.

طالبان رسمی آشنا با معامله گفت: توافقنامه دوم خواهد بود امضا شده در فوریه. 29 و که بین افغانستان گفتگو خواهد begin on Mar. 10. به گفته مقامات آلمان و نروژ ارائه شده برای میزبانی مذاکرات اما شده است وجود دارد هیچ تصمیمی در محل.

که طالبان رسمی اضافه شده است که خروج نیروهای خارجی از شروع به تدریج و مرحله به مرحله خواهد بود بیش از 18 ماه است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا به نام مذاکرات صلح به دلیل حمله ای که به کشته شدن دو آمریکایی است.

هیچ جدول زمانی هنوز برای ما سربازان خروج

مقامات ایالات متحده باید عموم نیست املای جدول زمانی خود را به صورت اولیه خروج نیروهای نظامی ایالات متحده در افغانستان اما انتظار این است که کاهش فعلی از مجموع حدود 12000 حدود 8,600 خواهد شد و پس از امضای ایالات متحده آمریکا-طالبان معامله است. که اولیه کاهش است به احتمال زیاد به کشش بیش از یک دوره از هفته یا ماه.

یک مقام ارشد نظامی ایالات متحده افسر گفت: یک گروه کوچک از خبرنگاران روز شنبه که آمریکا عملیات ضد تروریستی در افغانستان برای مبارزه با داعش و القاعده ادامه خواهد داد جداگانه از یک توافق صلح. رسمی صحبت می کرد به یک گروه کوچک از خبرنگاران آمریکایی به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد جنبه های حساس از عملیات نظامی جلوتر از انتظار اعلام متحده آمریکا-طالبان معامله است.

تحولات جدید آمد و به عنوان وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo و وزیر دفاع علامت Esper ملاقات جمعه در مونیخ با امریکا. آنها صحبت کرد و در حاشیه امنیت بین المللی در مونیخ فروم.

آتش بس تا به حال شده است به طور گسترده ای پیش بینی شده و مغلوب ساختن پیشی جستن در اصل موافقت کرد که به مقابله به گفته مقامات ایالات متحده.

جزئیات نهایی شد با چکش در روزهای اخیر ایالات متحده فرستاده ویژه امریکا برای افغانستان زلمای خلیل زاد و نمایندگان طالبان در دوحه, قطر. خلیل زاد در مونیخ و با حضور Pompeo و Esper جلسه به عنوان ژنرال اسکات میلر فرمانده آمریکا نیروی بین المللی در افغانستان است.

(AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>