مقامات ایالات متحده در نظر گرفته شده اقدام بیش از قرنطینه استرالیایی’ اسکی گردش


دو ثروتمند استرالیایی باید دقت اجتناب اقدام قانونی توسط دادستان کل در ایالت کلرادو پس از شکست خارج از coronavirus انزوا بود که بر آنها تحمیل شده در حالی که در یک سفر اسکی دو هفته پیش در آسپن.

اقدامات و شوهر که به سن انتخاب کرده است به نام, به احتمال زیاد برای اضافه کردن به خشمگین recriminations پاره شدن از طریق بالا محافل جامعه در Portsea و سورنتو و ملبورن و حومه اطراف تورک – مناطق است که در حال حاضر بالای آمار شیوع کروناویروس در ویکتوریا.

چند جامعه ارقام بودند که در میان کسانی که skied و partied در آسپن در اوایل این ماه در حال از متهم با قرار دادن مردم در معرض خطر با نادیده گرفتن انزوا پروتکل زمانی که آنها بازگشت به ویکتوریا.

Fireworks on Aspen Mountain.

آتش بازی در آسپن کوه.اعتبار:Alamy

یکی دیگر از زن و شوهر بودند که بخشی از اسپن اما تست منفی به COVID-19, خال خال شد بازی گلف و رفتن به خرید اعزامی در Portsea و سورنتو. سه عصبانی گلف بازان به طور جداگانه گفت که سن آنها تسلیم اعتراض با سورنتو باشگاه گلف در مورد زن و شوهر که در این دوره با وجود داشتن شده است در تماس با کسانی که تا به حال قرارداد COVID-19 در حالی که در کلرادو.

تبلیغات

در یک ایمیل به سنگلف باشگاه گفت: “باشگاه دریافت کرده است و نه یک شکایت در مورد هر موضوع. ما هیچ نظر بیشتر در مورد این موضوع است.”

زن دیگری که بی اطلاع بود او تا به حال شده است شما با COVID-19 در اسپن بعد از آن با حضور در بزرگ 21st, جشن تولد در ملبورن که در آن شش مهمانان را پس از آزمایش مثبت به ویروس.

تعداد زیادی از مردم که صحبت می کرد به روی سن مورد اتهام رفتار برخی از کسانی که با حضور در آسپن جمع آوری هیچ یک آماده شد به نام آنها منتشر شده است.

مقامات در ایالات متحده شد آینده بیشتر در مورد رفتار دو تن از اعضای استرالیایی اسکی ،

کلرادو وکیل-اداره تایید آن در نظر گرفته شده بود اقدام در برابر ناشناس استرالیایی, زن و شوهر برای نقض بهداشتی سفارش پس از آنها تصمیم به فرار از coronavirus انزوا و رفتن به اسکی های آسیا و اقیانوسیه بار گزارش شده است.

اقدام قانونی نیست بروید و روز بعد دو unnamed استرالیا پرواز از آمریکا به استرالیا.

آنها شده اند در میان گروه بزرگی از ثروتمند استرالیایی – بیشتر از ملبورن بودند که در 10 روز سفر اسکی سازماندهی شده توسط Flexigroup موسس و حزب لیبرال خودی اندرو Abercrombie.

آقای Abercrombie با صدور بیانیه ای گفت او یافت شده است coronavirus-رایگان پس از آزمایش دو بار. او شده است به میزبانی سالانه اسکی برای دوستان خود را برای تقریبا یک دهه است.

سن نمی کند نشان می دهد آقای Abercrombie چیزی اشتباه است و یا تا به حال دانش است که مهمانان خود را ممکن است مسخره انزوا مقررات و یا پروتکل های.

یک منبع نزدیک به آقای Abercrombie گفت که او تا به حال شده است با کمک مقامات دولتی در کلرادو. این منبع گفت که او آگاه است که هر یک از مهمانان خود تا به حال آلوده شده است تا روز پس از جمع آوری.

با توجه به آسپن بارنه استرالیایی که تا به حال اسکی در اسپن آزمایش مثبت برای coronavirus و سه نفر دیگر تا به حال حاضر تست. همه قرار داده شد در اجباری انزوا.

آقای Abercrombie صاحب دو آپارتمان مجاور در اسپن و برجسته از سفر سالانه یک پارتی برگزار شده توسط Mr Abercrombie برای مهمانان خود و دوستان است. با توجه به منابع با آگاهی از جمع آوری حدود 40 افراد معمولا شرکت کنند.

بسیاری از آنها استرالیایی, اما در این سال نیز وجود دارد مهمانان از سوئیس و آلمان و مکزیک است.

اما پیتکین شهرستان کلانتر جو DiSalvo گفت: دو نفر از اعضای حزب که بدون علائم برای “چهار یا پنج روز” چپ خود هتل و رفت و اسکی به مدت سه ساعت در روز جمعه, مارس 13. این بود که با وجود یک سفارش است که آنها باقی می ماند در انزوا.

کلرادو وزارت بهداشت و محیط زیست خواسته از کلرادو دادستان فیل Weisner به نظر اقدام قانونی.

روز بعد – بعد از وکیل-اداره کل حال بررسی و تصمیم گرفت در برابر اقدام قانونی – سلامت عمومی سفارش برداشته شد و استرالیایی چپ Aspen کلانتر DiSalvo گفت.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>