ما را مقصر می داند “دولت بازیگران’ به صورت تکان دهنده نفت در بازارهای پنجه نرم می کند برای آرام

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز دوشنبه متهم به “دولت بازیگران” لمس کردن یک رکود تاریخی در قیمت جهانی نفت و خواست سفیر روسیه به ایالات متحده در نظر گرفتن اهمیت آرام بخش بازار.

قیمت نفت رنج می برد بزرگترین روزانه تار و مار پس از سال 1991 در جنگ خلیج فارس در روز دوشنبه به عنوان تولید کنندگان برتر روسیه و عربستان سعودی راه اندازی جنگ قیمت در صورت تقاضای ضعیف باعث گسترش این کوروناویروس.

“این تلاش ها توسط دولت های بازیگران به دستکاری و شوک بازار نفت تقویت اهمیت نقش ایالات متحده به عنوان یک انرژی قابل اعتماد تامین کننده به شرکا و متحدان خود در سراسر جهان” انرژی ایالات متحده سخنگوی وزارت Shaylyn Hynes در بیانیه ای گفت.

بخش نیست نام هر کشور کرد و آن را به تماشای خرید اینترنتی از جلسه هفته گذشته که در آن سه سال و پیمان بین روسیه و عربستان سعودی بالای تولید در سازمان کشورهای صادر کننده نفت, سقوط پس از روسیه کاهش یافته است به دنبال اوپک منجر شود در برش خروجی.

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin “با تاکید بر اهمیت منظم بازارهای انرژی” که قبلا برنامه ریزی شده در جلسه روز دوشنبه با سفیر روسیه آناتولی آنتونوف وزارت خزانه داری در بیانیه ای گفت.

Mnuchin را درخواست می تواند به صورت یک مانع پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ماه گذشته سیلی تحریم یک شرکت تابعه از دولت روسیه نفت عمده روس نفت است که در آن می گوید: فراهم می کند یک راه نجات برای رئیس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro.

ایالات متحده و دیگر کشورهای غربی در نظر مادورو را در انتخابات 2018 شم.

اما روسیه که افزایش عملیات در ونزوئلا کشور را در یک بحران اقتصادی معتقد است که این ناعادلانه است به مجازات شرکت های روسی نیز بدون قرار دادن تحریم های ایالات متحده و شرکت هایی که عملیات در این کشور آمریکای جنوبی از جمله شورون Corp.

تولید کنندگان

بازار تار و مار تهدید به شلوغ ایالات متحده در صنعت حفاری مهم بخش از اقتصاد ایالات متحده ساخته شده است که این کشور را به بزرگترین تولید کننده نفت و گاز و معکوس نقش تاریخی خود را به عنوان یک طرفدار انرژی پایین قیمت ها.

غوطه می تواند فشار ایالات متحده بسیاری از تولید کنندگان که برخی از آنها در حال حاضر شده است آمار نزدیک به رکورد پایین قیمت گاز طبیعی به ورشکستگی است.

صنعت نفت و گاز عنوان اثر کاهش قیمت نفت در ایالات متحده تولید کنندگان ،

مایک Sommers رئیس موسسه نفت آمریکا گروه صنعت گفت: بهره وری پیشرفت به ارمغان آورد در مورد طول شیل انقلاب در حال حفاظت از آمریکا حفاری از gyrations جهانی نفت در بازارهای.

“ایالات متحده تولید کنندگان امروز کارآمد تر و پربار تر از آنها که تا کنون بوده است و سرمایه گذاری های خود را برای دراز مدت” Sommers در جمع خبرنگاران گفت: تلفنی.

Sommers اذعان کرد که تولید نمی توان به طور کامل محافظت از بازار جهانی نیروهای, اما.

وزیر انرژی دن Brouillette روز دوشنبه به کارگردانی بخش خود را برای تعیین اینکه آیا یک برنامه ریزی فروش 12 میلیون بشکه نفت از آمریکا ذخیره نفت استراتژیک باید در این ماه, سازمان حفاظت محیط زیست گفت.

این گروه اعلام کرده بود فروش در فوریه. 28 در انطباق با 2015 قانون دستور داده است که گاه به گاه فروش برای کمک به پرداخت هزینه برای برنامه های دولت است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که به دنبال انتخاب مجدد در ماه نوامبر تلاش برای قرار دادن یک پوشش نقره ای بر قیمت نفت رها کردن.

“خوب برای مصرف کننده قیمت بنزین پایین آمدن!,” او نوشت.

 

(فقط تیتر و عکس از این گزارش شده اند ممکن است دوباره توسط کسب و کار استاندارد کارکنان; بقیه مطالب به صورت خودکار تولید شده از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>