ما انجام تلافی جویانه حملات هوایی در عراق علیه ایران مورد حمایت شبه نظامیان

صادر شده در: Modified:

ایالات متحده برپا یک سری از دقت حملات هوایی روز پنج شنبه در برابر ایران حمایت شبه نظامیان در عراق است که آن را مقصر اصلی حمله موشکی روز گذشته که به کشته شدن دو سرباز آمریکایی و یک زن 26 ساله سرباز بریتانیایی.

تبلیغات

ایالات متحده حملات به نظر می رسد در دامنه محدود و دقت طراحی شده با هدف قرار دادن پنج سلاح و تجهیزات ذخیره سازی مورد استفاده توسط Kataib شبه نظامیان حزب الله – از جمله امکانات مورد استفاده برای ذخیره سلاح در گذشته برای حمله به ایالات متحده و ائتلاف نیروهای پنتاگون گفت.

نظامی عراق در بیانیه ای گفت که آمریکا حملات هوایی ائتلاف چهار محل در عراق است.

ارتش ایالات متحده نمی برآورد که چگونه بسیاری از مردم در عراق ممکن است کشته شده اند در این حملات که گفته شد انجام شده توسط سرنشین هواپیما.

اما وجود دارد هیچ بود هیچ نشانه ای از نوع با مشخصات بالا قتل که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجاز در ژانویه هنگامی که ایالات متحده هدف بالا ايراني, ژنرال قاسم سلیمانی.

وزیر دفاع ایالات متحده امریکا خوانده شده را علامت Esper در بیانیه پنتاگون جزئیات حملات هشدار داد که ایالات متحده آماده شد برای پاسخ دوباره در صورت نیاز.

“ما هر گونه اقدام لازم را برای حفاظت از نیروهای ما در عراق و منطقه” Esper گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود سریع به اجازه نظامی ایالات متحده برای پاسخ زیر حمله روز چهارشنبه در عراق که در آن شبه نظامیان اخراج ده ها تن از 107 میلیمتری کاتیوشا موشک از یک کامیون قابل توجه عراق تاجی اردوگاه نظامی در شمال بغداد.

خارج از حدود 30 موشک اخراج برخی از 18 آمار پایه است. هیچ کس مسئولیت این حمله است.

این سومین بار در ماه های اخیر ایالات متحده در حمله نظامی علیه Kataib حزب الله. آن کشته شدن بیش از ده ها شبه نظامیان در ماه دسامبر در پاسخ به یک حمله در عراق پایه که به کشته شدن یک آمریکایی پیمانکار است. ارتش ایالات متحده حمله هواپیماهای بدون سرنشین در ماه ژانویه است که هدف سلیمانی نیز کشته Kataib حزب الله موسس ابو مهدی Muhandis.

معلوم بود که آیا آخرین حملات جلوگیری خواهد کرد از عمل بیشتر است. موشک حمله تاجی قرار گرفت چه بوده است سلیمانی را 63 تولد نشان می دهد شبه نظامیان هنوز هم به دنبال انتقام است.

بیشتر حملات ؟

دنیس راس یک سفیر سابق ایالات متحده در حال حاضر در موسسه واشنگتن برای سیاست های خاور نزدیک در اتاق فکر تردید در پنتاگون توانایی برای جلوگیری از Kataib حزب الله.

“متاسفانه این حملات بر نیروهای ما ادامه خواهد داد به ایران هیچ مشکل مبارزه با به آخرین شبه نظامیان شیعه و باور آنها می تواند ما را وادار به خارج از عراق,” او گفت در توییتر.

ایران انتقام برای امریکا که به کشته شدن سلیمانی با راه اندازی موشک از خاک خود را در عراق پایه میزبانی نیروهای آمریکایی – خروج بیش از 100 برای نیروهای ایالات متحده با آسیب های مغزی.

در آخرین حمله 14 عربستان پرسنل زخمی شدند که از جمله آمریکا و انگلیس و لهستان و دیگر اتباع. خصوصی-صنعت پیمانکاران در میان زخمی شدند.

ارتش ایالات متحده به طور کلی علامت Milley رئیس ستاد مشترک خبرنگاران پنتاگون گفت که پنج تن از زخمی ها طبقه بندی شده به عنوان “فوری” نشان می دهد آسیب های جدی است که می تواند نیاز به سریع تخلیه پزشکی.

انگلستان نام خود را کاهش خدمات به عنوان عضو Lance Corporal برودی Gillon. ایالات متحده هنوز شناسایی ایالات متحده خدمات اعضای کشته شدند.

در نشانه ای از نگرانی است که تنش بین ایالات متحده و ایران می تواند رهبری نسبت به جنگ باز دموکراتیک به رهبری آمریکا در مجلس نمایندگان به تصویب قانون در روز چهارشنبه به حد تهمت توانایی به راه انداختن جنگ علیه ایران است.

خواه رئیس جمهور درگیر شده است و در حداکثر فشار مبارزات انتخاباتی از تمدید تحریم ها و نزدیک به ثابت لفاظی علیه ایران پس از کشیدن ایالات متحده از بین المللی ایران رسیده در طول مدیریت خود را دموکراتیک سلف, باراک اوباما.

تنش بین واشنگتن و تهران را بیشتر به بازی کردن در خاک عراق در ماه های اخیر.

ایران-حمایت گروه های شبه نظامی به طور منظم شده است موشک و بمباران پایگاه های خود در عراق که میزبان نیروهای ایالات متحده و منطقه اطراف سفارت آمریکا در بغداد.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>