بازداشت چهار نظامی چینی هکرها در سال 2017 Equifax نقض


واشنگتن: ایالات متحده متهم کرده است چهار نظامی چینی هکرها در سال 2017 نقض Equifax اعتباری گزارش آژانس که تحت تاثیر نزدیک به 150 میلیون شهروندان آمریکایی دادستان کل ویلیام Barr روز دوشنبه گفت:.

“این بود که عمدی و گسترده نفوذ به اطلاعات خصوصی مردم آمریکا” Barr گفت: در مورد یکی از بزرگترین نقض داده در تاریخ ایالات متحده آمریکا. کیفرخواست اتهامات چهار تن از اعضای چینی ارتش آزادی.

Attorney General William Barr said it was one of the largest data breaches in history.

دادستان کل ویلیام Barr گفت: این یکی از بزرگترین نقض داده در تاریخ است.اعتبار:AP

به سفارت چین در واشنگتن بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

اعلام آخرین تهاجمی کمپین توسط مقامات آمریکایی برای ریشه کن کردن جاسوسی چینی عملیات در ایالات متحده است. پس عطف به ویژه در چین در سال 2018 به ما بریتانیایی در حال رشد از مقامات دولتی کسب و کار مردم و دانشگاهیان به دنبال اسرار آمریکا.

تبلیغات

حدود 147 میلیون نفر تا به حال اطلاعات از جمله شماره امنیت اجتماعی و گواهینامه رانندگی داده ها به خطر بیافتد توسط Equifax نقض.

هکرها صرف هفته در Equifax سیستم شکستن به شبکه های کامپیوتری, سرقت اسرار شرکت و اطلاعات شخصی. هکرها زد حدود 9000 نمایش داده شد در Equifax سیستم در نظر گرفتن نام و تاریخ تولد و شماره امنیت اجتماعی برای نزدیک به نیمی از شهروندان آمریکایی است.

آنها روت ترافیک از طریق حدود 34 سرور واقع در حدود 20 کشور به obfuscate واقعی خود را محل.

نقض داده ها به دلیل آن بود که آنقدر بزرگ و درگیر خیلی اطلاعات حساس مالی در بسیاری از آمریکایی ها در حال مكيدند برای Equifax و اعتبار مصرف کننده میباشد.

Equifax بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این شرکت موافقت به پرداخت تا $US700 میلیون دلار برای حل و فصل ادعا می کند آن را شکست قانون در طول نقض داده و به بازپرداخت صدمه مصرف کنندگان است.

رسوایی ارسال این شرکت به آشفتگی منجر به خروج از آن پس از آن مدیر عامل ریچارد اسمیت و چند کنگره جلسات به عنوان شرکت کندی به افشای نقض و شیوه های امنیتی به چالش کشیده شد توسط قانونگذاران.

سیاستگذاران و گروه های مصرف کننده را مورد سوال چگونه شرکت های خصوصی می تواند متراکم کردن خیلی اطلاعات شخصی جرقه تلاش برای تقویت مصرف کنندگان توانایی برای کنترل اطلاعات خود را. هر دو بانکی سنای و مجلس نمایندگان خدمات مالی کمیته با توجه به قانون که نیاز به شرکت ها برای حفاظت بهتر از اطلاعات مصرف کننده.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر