صادر شده در:

ایالات متحده متهم کرده است چهار نظامی چینی هکرها در سال 2017 نقض Equifax اعتباری گزارش آژانس که تحت تاثیر نزدیک به 150 میلیون شهروندان آمریکایی دادستان کل ویلیام Barr روز دوشنبه گفت:.

تبلیغات

“این بود که عمدی و گسترده نفوذ به اطلاعات خصوصی مردم آمریکا” Barr گفت: در اعلام کیفرخواست چهار نفر از اعضای چینی ارتش آزادی در ارتباط با یکی از بزرگترین نقض داده در تاریخ ایالات متحده است.

به سفارت چین در واشنگتن بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

اعلام آخرین تهاجمی کمپین توسط مقامات آمریکایی برای ریشه کن کردن جاسوسی چینی عملیات در ایالات متحده است. پس عطف به ویژه در چین در سال 2018 ایالات متحده بریتانیایی در حال رشد از مقامات دولتی کسب و کار مردم و دانشگاهیان به دنبال اسرار آمریکا.

حدود 147 میلیون نفر تا به حال اطلاعات از جمله شماره امنیت اجتماعی, تاریخ تولد و گواهینامه رانندگی داده ها به خطر بیافتد توسط Equifax نقض.

هکرها صرف هفته در Equifax سیستم شکستن به شبکه های کامپیوتری, سرقت اسرار شرکت و اطلاعات شخصی. هکرها روت ترافیک از طریق حدود 34 سرور واقع در حدود 20 کشور به obfuscate واقعی خود را محل.

Equifax اجرایی علامت Begor گفت: این شرکت بود سپاسگزار برای وزارت دادگستری بررسی است.

“آن است که اطمینان بخش است که ما فدرال, سازمان های اجرای قانون درمان cybercrime – به خصوص حمایت دولت جرم – با جدیت آن را سزاوار” او در بیانیه ای گفت.

مقامات ایالات متحده گفته اند که هکرهای چینی بودند پشت یک نقض در دفتر مدیریت پرسنل که آمد به نور در سال 2015 و درگیر سازش از داده های شخصی حساس شده توسط متقاضیان برای دولت ایالات متحده امنیت گواهی عدم سوء پیشینه.

که در معرض نقض امنیت اجتماعی شماره و آدرس بیش از 22 میلیون فعلی و سابق ایالات متحده فدرال کارکنان و پیمانکاران و همچنین 5.6 میلیون اثر انگشت.

هکرهای چینی به طور مشابه به مشکوک بودن پشت یک نقض در گروه هتل Marriott International, Inc .

این Equifax هک متناسب با الگوی گذشته چینی حملات سایبری گفت: مایکل دانیل سابق کاخ سفید هماهنگ کننده امنیت سایبر به دلیل سرقت اطلاعات می توانید از دیگر تلاش های جاسوسی.

“این اولیه سودمند خواهد بود در توسعه اهداف بالقوه برای رویکرد توسط هوش فعالان یا تغذیه هوش مصنوعی یادگیری ماشین ابزار” گفت: Daniel که در حال حاضر به عنوان رئیس جمهور تهدید سایبری داد یک امنیت سایبر به اشتراک گذاری اطلاعات ،

سناتور بن Sasse, یک عضو جمهوری خواه مجلس سنا انتخاب کمیته اطلاعاتی خواست اقدام سخت تر برای مقابله با چینی نرم.

“حزب کمونیست چین را ترک خواهد کرد هیچ سنگ نمیماند که پشت در آن تلاش برای سرقت و بهره برداری آمریکایی داده است. این کیفرخواست در حال خبر خوب اما ما رو به انجام بیشتر برای محافظت از آمریکایی ها داده ها را از چین حزب کمونیست تاثیر عملیات” او در بیانیه ای گفت.

این Equifax نقض داده ها به دلیل آن بود که آنقدر بزرگ و درگیر خیلی اطلاعات حساس مالی در بسیاری از آمریکایی ها در حال مكيدند برای Equifax و اعتبار مصرف کننده میباشد.

این شرکت موافقت به پرداخت تا 700 میلیون دلار برای حل و فصل ادعا می کند آن را شکست قانون در طول نقض داده و به بازپرداخت صدمه مصرف کنندگان است.

رسوایی ارسال این شرکت به آشفتگی منجر به خروج از آن پس از آن مدیر عامل ریچارد اسمیت و چند کنگره جلسات به عنوان شرکت کندی به افشای نقض و شیوه های امنیتی به چالش کشیده شد توسط قانونگذاران.

سیاستگذاران و گروه های مصرف کننده را مورد سوال چگونه شرکت های خصوصی می تواند متراکم کردن خیلی اطلاعات شخصی جرقه تلاش برای تقویت مصرف کنندگان توانایی برای کنترل اطلاعات خود را. هر دو بانکی سنای و مجلس نمایندگان خدمات مالی کمیته با توجه به قانون که نیاز به شرکت ها برای حفاظت بهتر از اطلاعات مصرف کننده.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de