واشنگتن: دادستان فدرال کاهش یافته است به اتهام سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe بسته شدن رسیدگی به اینکه آیا او به دروغ مقامات فدرال در مورد دخالت خود را در رسانه های خبری افشای McCabe تیم حقوقی می گوید.

تصمیم گیری در حل یک پرونده جنایی است که به طول انجامید بیش از یک سال و شروع با یک ارجاع از وزارت دادگستری بازرس کل که گفت: McCabe بارها و بارها دروغ گفته در مورد داشتن معتقدات یک تابع برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با یک خبرنگار روزنامه برای سال 2016 مقاله در مورد FBI تحقیقات به بنیاد کلینتون.

Former FBI acting director Andrew McCabe won't be charged, his legal team said.

سابق FBI سرپرست اندرو McCabe نخواهد بود شارژ تیم حقوقی خود را گفت.اعتبار:AP

McCabe وکلا در بیانیه ای گفت: به آنها گفته شد در یک تماس تلفنی و نامه ای که در این مورد بسته شده است و “هیچ اتهام خواهد بود علیه او بر اساس حقایق است.”

McCabe مکرر هدف حملات از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرده است که او عمدا گمراه کسی است. او گفت: 2018 شلیک – برای آنچه که وزارت دادگستری به نام “عدم خلوص و صداقت” – بود که با انگیزه های سیاسی. او شکایت کرد وزارت دادگستری در ماه اوت گفته مقامات تا به حال با استفاده از بازرس کل نتیجه گیری به عنوان بهانه ای برای خلاص شدن از شر FBI از رهبران مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مغرضانه در برابر او.

تبلیغات

در نامه ای در روز جمعه دادستان گفت: McCabe وکلا که آنها تصمیم گرفتند “به دنبال اتهامات جنایی در برابر مشتری خود را” پس از بررسی دقیق.

“بر اساس کلیت شرایط و تمام اطلاعات شناخته شده به دولت در این زمان از نظر ما این موضوع بسته گفت:” نامه امضا شده توسط رئیس ما دفتر دادستان عمومی فساد واحد.

تصمیم نازل شد در هفته شگفت انگیز تنش بین تهمت و وزارت دادگستری در طول درمان یک جمهوری خواه رئیس جمهور در زمان طولانی متحدان و خواص راجر سنگ. آن است که به احتمال زیاد بیشتر تحریک مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها و با صدای بلند شکایت کرده است که وزارت دادگستری به دنبال سابق خود دستیاران و مشاوران, اما نه تحت تعقیب خود را درک سیاسی دشمنان.

دادستان کل ویلیام بر تحت فشار قرار دادند پشت در مغلوب ساختن پیشی جستن در یک مصاحبه تلویزیونی در روز پنج شنبه گفت: رئیس جمهور توییتهایی دربارهی جاری پرونده های جنایی در حال ساخت خود کار غیر ممکن است.”

US President Donald Trump shakes hands with Attorney-General William Barr.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت دست با دادستان کل ویلیام Barr.اعتبار:AP

تصمیم به فراغت McCabe اتهامات جنایی از بین می برد چشم انداز پر شور دادگاه است که باید متمرکز توجه عمومی در هرج و مرج ماه از سال 2016 زمانی که اف بی آی بود گرفتار در انتخابات ریاست جمهوری سیاست از طریق تحقیقات لمس کردن هر دو رقیب اصلی دموکرات هیلاری کلینتون و مغلوب ساختن پیشی جستن او جمهوری خواه حریف.

این تحقیقات توسط ما در دفتر وکیل در واشنگتن به وجود آمد از یک ماه اکتبر 2016 داستان در وال استریت ژورنال که توضیح داده داخلی بحث roiling اف بی آی و وزارت دادگستری هفته قبل از انتخابات ریاست جمهوری در مورد چگونه به شدت بنیاد کلینتون باید مورد بررسی قرار گرفت. مقاله بازگو خصوص در زمان تماس تلفنی بین McCabe و یک مقام ارشد وزارت دادگستری رسمی مورد بررسی است.

بازرس کل گزارش گفت: McCabe بارها و بارها گفته محققان داخلی است که او تا به حال نه مجاز هر کسی که در اف بی آی به صحبت با خبرنگار و که او نمی دانست که او انجام داد. این گزارش گفت: McCabe در نهایت اصلاح شده که حساب و تایید کرد که او را تشویق گفتگو با خبرنگار برای مقابله با یک روایت است که او فکر کرد که نادرست بود.

McCabe را رد کرده است هر گونه تخلف و گفت: او پریشان شد و با جنجال و هیاهو در اطراف FBI و کاخ سفید در طول زمان او سوال شد.

“در طول این سوالات من پاسخ سوالات صادقانه و با دقت به عنوان من می تواند در میان هرج و مرج احاطه شده است که من” McCabe است در بیانیه ای گفت. “و هنگامی که من فکر کردم من پاسخ اشتباه من تماس گرفت محققان به آنها درست باشد.”

McCabe شده است هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن حملات پس حتی قبل از او انتخاب شد و پس از اخبار ظهور در پاییز 2016 که McCabe را پذیرفته کمک های مبارزات انتخاباتی از یک عمل سیاسی کمیته ارتباط با سابق ویرجینیا فرماندار sfmoma در طول یک اجرا ناموفق برای دولت سنا وجود دارد.

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im