ما راه اندازی کمیته تحقیق تهمت تصمیم به توقف که بودجه

ما خانه کمیته امور خارجی راه اندازی یک تحقیق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به توقف کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی (WHO) رئیس کمیته Eliot Engel روز دوشنبه گفت:.

در نامه ای به وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo دموکراتیک کنگره تقبیح تصمیم به توقف کمک های مالی به عنوان یک سیاسی حواس پرتی از دولت در پاسخ به Covid-19 و خواستار آن شد که دولت بخش تولید سوابق و اطلاعات در برخورد با این تصمیم شین هوا اخبار آژانس گزارش شده است.

“رئیس جمهور تهمت تصمیم به توقف کمک های مالی برای سازمان بهداشت جهانی (WHO) در میان همه گیر جهانی است, معکوس قرار می دهد و زندگی در معرض خطر” انگل نوشت: در این نامه است.

انگل گفت که هر چند که ناقص این سازمان تا به حال “نقش اساسی هماهنگی میان دولت ها در سراسر جهان شد و سریع به اعلام گسترش Covid-19 بهداشت و درمان اضطراری و یک بیماری همه گیر.”

ارشد کنگره با اشاره به این که کسانی که تا به حال ساخته شده ارزشمند تلاش برای کمک به کاهش سرعت گسترش و پهن کردن منحنی از این بیماری همه گیر.

“حمله به کسانی که به جای Covid-19 شیوع فقط بدتر خواهد شد در حال حاضر وضعیت وخیم تضعیف یکی از ابزار کلیدی برای مبارزه با گسترش این بیماری گفت:” Engel.

همچنین بخوانید: Coronavirus زندگی: هند موارد در 29,451; همه گیر مراتب بیش از هشدار میدهد که

رئیس مهلت تعیین مه 4 برای وزارت امور خارجه به دست بیش از اسناد و مدارک در مورد این تصمیم به خودداری بودجه از چه کسی است.

به عنوان تلفات از Covid-19 در حال افزایش است در سراسر ایالات متحده آمریکا و کاخ سفید تلاش کرده است برای منحرف کردن انتقادات در مورد آن زودتر اشتباهات سرزنش دیگران است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در مارس 14 او را به توقف کمک های مالی به کسانی که در انتظار یک نقد و بررسی گفت که پوشش این سازمان “نقش مهمی در شدت mismanaging و پوشش گسترش coronavirus.” به ما کمک حدود میلیون حواله 500 دلار امریکا به این که سالانه با توجه به مقامات دولت.

همچنین بخوانید: Covid-19: در مذاکرات برگ برنده را پیش بینی 70,000 مرگ و میر به عنوان ویروس تلفات می رسد 55,000

Pompeo نیز گفت که این سازمان موفق به ارائه در ماموریت خود در طول کشنده بیماری همه گیر. هر دو رئیس جمهور و وزیر امور خارجه را متهم کرد که از بودن مهم نیست به اندازه کافی به سمت چین با مغلوب ساختن پیشی جستن تماس با سازمان “چین-محور.”

از بعد از ظهر دوشنبه ایالات متحده گزارش داد بیش از 980,000 Covid-19 موارد با بیش از 55000 مرگ و میر با توجه به مرکز سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>