آمریکایی ها باید مقاومت در برابر ضربه برای سهولت اجتماعی-جدایی اقدامات در اولین نگاه اجمالی از پیشرفت در حال حاضر دیده می شود در coronavirus نبرد دولت و سلامت رهبران در روز پنج شنبه هشدار داد که ایالات متحده مرگ و میر پیشی گرفته 16,500.

تبلیغات

خواستار افزایش هوشیاری برای مقابله با بحث از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از بازگشایی اقتصاد در ماه آینده به عنوان شواهد جدید پدید آمده است که اقامت در خانه محدودیت مشغول به کار بودند به صاف قوس از عفونت در ایالت نیویورک, ایالات متحده آمریکا کانون این بیماری همه گیر.

تعداد تازگی در بیمارستان بستری بیماران در نیویورک کاهش یافته و برای دومین روز به 200. فرماندار اندرو کومو گفت: این یک نشانه است که اجتماعی فاصله بود موفق حتی اگر تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر در کشور افزایش یافت 799 روز چهارشنبه یک رکورد برای روز سوم.

“شما نمی توانید استراحت کنید. مسطح منحنی شب گذشته اتفاق افتاده است به دلیل آنچه که ما دیروز” کومو گفت: با اشاره به شیب از داده ها در هنگام رسم نمودار.

آشکار پیشرفت در تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس بسیار مسری نیز منعکس شده در تازه های کامپیوتر مدل پوسته پوسته شدن پشت بینی مرگ و میر در سراسر کشور به 60,000 از پیش بینی های قبلی حداقل 100,000.

ایالت نیویورک در حال حاضر ثبت بیش از 7000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس است.

شاید جایی بود گریم حساب همه گیر تر مشهود از روی هارت جزیره پاتر زمینه در انتهای غربی جزیره لانگ صدا که در آن کارگران قرارداد شده اند دفن دو دوجین بدن COVID-19 قربانیان یک روز در کاج تابوت کاهش به تازه حفر ترانشه.

ایالت نیویورک به تنهایی حساب برای نزدیک به نیمی از کل از دست دادن زندگی در روزهای اخیر در سراسر ایالات متحده که منجر جهان در مجموع تعداد شناخته شده عفونت در بیش از 460,000.

‘سکوت انفجار’

Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: این مهم است که مردم همچنان به ماندن در خانه.

“ما رو به ادامه برای دو چندان کردن تلاش های ما در کاهش جدایی فیزیکی به منظور حفظ این اعداد و امیدوارم حتی آنها را پایین تر از آنچه شما شنیده ام به تازگی” Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: CBS “این صبح است.”

یک دانشگاه واشنگتن مدل اغلب ذکر شده توسط کارشناسان بهداشت عمومی پروژه هایی که COVID-19 ادعا می کنند 60,415 زندگی آمریکایی توسط Aug. 4 فرض فعلی اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود نگه داشته و با اوج آینده در یکشنبه عید پاک در این آخر هفته.

کومو تشبیه بحران به سپتامبر. 11 سال 2001 حملات که به کشته شدن تقریبا 3000 نفر آنها در مرکز تجارت جهانی در منهتن.

“9/11 آنقدر ویرانگر خیلی غم انگیز و پس از آن در راه های بسیاری را از دست میدهیم بنابراین بسیاری از نیویورکی به این قاتل خاموش” او گفت:. “این یک انفجار سکوت که فقط امواج از طریق جامعه با همان اتفاقی همان شیطانی است که ما دیدم در 9/11.”

اقامت در خانه دستور بسته شدن غیر ضروری در محل کار در 42 متحده اما متوقف بار زمزمه اقتصاد ایالات متحده و idled میلیون ها نفر از کارگران است.

متناوب 16.8 میلیون آمریکایی را در پرونده ادعا می کند برای مزایای بیکاری در طول سه هفته گذشته از روز شنبه.

“در اولین ماه آن را به تنهایی coronavirus بحران آماده است تا بیش از هر مقایسه به رکود بزرگ” گفت: Daniel Zhao, اقتصاددان ارشد در شرکت استخدام Glassdoor با اشاره به رکود است که به دنبال بحران مالی جهانی از 2008-9.

کسب و کارهای کوچک و کارگران به خصوص در صنایع خدماتی را متحمل فشار از مستند اقدامات است.

مشاغل خطرناک

خارج Grand Rapids, Michigan, 22 ساله Jocelyn Ockerse به تازگی از دست داده و کار خود را به عنوان یک آرایشگر در حالی که شوهر او یک مربی رانندگی نیز از کار. نه تایید شده برای مزایای بیکاری.

“ما در حال تلاش ذهنی و مالی اما اگر محدودیت بیشتر کند این چیزی که پایین و کمک به صرفه جویی در زندگی می کند و سپس من آن را” Ockerse به رویترز گفت از طریق پیام های توییتر.

این ویروس تبدیل شده است کار کسانی که هنوز شاغل مانند 35 ساله راننده Excelso Sabulao به مشاغل خطرناک که در آن خطر ابتلا به عفونت بافندگی با هر غذایی انتخاب کنید و تحویل او می سازد.

“من فقط قرار دادن ایمان من به خداوند که به نحوی در حالی که انجام این کار, من میخوام امان از آلوده شدن توسط این” گفت: Sabulao که با استفاده از ماشین خود را به ارائه برای آمازون در دوبلین کالیفرنیا در شرق خلیج سان فرانسیسکو. “من می توانید آن را ندارند.”

در آخرین بی سابقه تلاش برای حمایت از اقتصاد ایالات متحده فدرال رزرو در روز پنج شنبه اعلام کرد یک $2.3 تریلیون دلار بسته به نگه داشتن دولت های محلی و کوچک و متوسط کسب و کار شناور.

رئیس بانک فدرال جروم پاول هشدار داد در برابر بازگشایی اقتصاد خیلی زود است.

مقامات خدمت در مغلوب ساختن پیشی جستن تیم اقتصادی تر بودند صعودی.

خواسته در CNBC که آیا او معتقد بود که اقتصاد ایالات متحده می تواند دوباره به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: “من انجام می دهم.” به عنوان به زودی به عنوان برگ برنده “احساس می کند راحت با مسائل پزشکی” او گفت:.

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: شبکه فاکس کسب و کار اقتصاد باید قادر به بازگشایی “در نورد اساس” بیش از ماه آینده یا دو.

فرماندار میشیگان گرچن Whitmer مانند بسیاری از همسالان خود در کشورهای دیگر در حال حرکت بود در مسیر سفارش stay-at-home بخشنامه تمدید از طریق حداقل مارس 30.

با استناد به داده های اجتماعی که فاصله مشغول به کار بود, کالیفرنیا, فرماندار گاوین Newsom گفت: تعداد پذیرش روزانه به ويژه در دولت در حال کاهش یافته است برای اولین بار در هفته های اخیر با نزدیک به 2% در روز پنج شنبه.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im