ما coronavirus مرگ و میر بالا می رود که فدرال رزرو اقدام به حمایت از اقتصاد

صادر شده در: اصلاح:

ایالات متحده فدرال رزرو در کاهش نرخ بازگشت به نزدیک صفر دوباره شروع خرید اوراق قرضه و پیوست با دیگر بانک های مرکزی برای اطمینان از نقدینگی در دلار وام برای کمک به قرار دادن یک طبقه در زیر به سرعت در حال از هم پاشیده اقتصاد جهانی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شده است و انتقاد در خانه و خارج از کشور برای گاهی اوقات کم اهمیت جلوه دادن جدیت coronavirus و overstating دولت او توانایی آن را اداره کند.

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: ایالات متحده آمریکا وارد فاز جدیدی از کروناویروس تست اما خو رئیس جمهور خوش بینی.

“بدترین هنوز پیش رو برای ما” Fauci گفت: یک هشدار او صادر شده است اغلب در هفته گذشته. “این است که چگونه ما در پاسخ به این چالش است که به آنچه در نهایت نقطه پایان است برای رفتن به.”

معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس گفت: تست برای coronavirus گسترش با بیش از 2000 آزمایشگاه در سراسر کشور آماده به روند آزمون و 10 متحده عامل درایو-از طریق آزمایش.

آمریکا معاون وزیر بهداشت برت Giroir گفت: وجود خواهد داشت 1.9 میلیون high-throughput آزمون این هفته در دسترس.

ایالات متحده عقب مانده دیگر صنعتی سازمان ملل در توانایی خود را به آزمون برای کوروناویروس. در اوایل ماه مارس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: نزدیک به 1 میلیون coronavirus آزمون را به زودی در دسترس خواهد بود و هر کسی که نیاز به یک آزمون را دریافت کنید یک وعده از آن موفق به نگه داشتن.

با محدود تست در دسترس مقامات ایالات متحده را ثبت نزدیک به 3,000 موارد و 65 مورد مرگ و میر تا از 58 روز شنبه. در سطح جهان بیش از 162,000 آلوده هستند و بیش از 6000 فوت کرده اند.

پنس همچنین گفت: دولت در صبح روز دوشنبه خواهد موضوع به روز رسانی دستورالعمل های فدرال که از او به عنوان “broad-بر اساس توصیه های برای مردم آمریکا.”

مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری در روز یکشنبه توصیه می شود که حوادث با تجمعات از 50 یا بیشتر مردم در طول هشت هفته بود به تعویق افتاده و یا لغو.

نمی hoard

کاخ سفید در اعتراض به آمریکایی ها نه به ذخیره کردن به عنوان coronavirus اسپرد اطمینان آنها را که مواد غذایی زنجیره تامین قوی بودند.

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار می شود یک تماس تلفنی روز یکشنبه با 30 مدیران از فروشگاه های مواد غذایی از جمله Amazon.com وارز, Whole Foods, هدف, پارسیان, Costco Wholesale پارسیان و خارج Inc کاخ سفید گفت.

“یک شام خوب, استراحت, به دلیل وجود مقدار زیادی, اما شما لازم نیست که … شما لازم نیست برای خرید مقادیر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما واقعا, واقعا خوبی است. بسیاری از چیزهای خوب می رویم به اتفاق می افتد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایش منفی برای coronavirus پزشکان او گفت: به عنوان رئیس جمهور تمدید ممنوعیت سفر به بریتانیا و ایرلند به سعی کنید به سرعت همه گیر.

مسافران بازگشت به ایالات متحده و حال نمایش برای coronavirus بودند ملاقات با صف های طولانی و تاخیر در برخی از فرودگاه های بزرگ باعث مقامات فدرال برای استقرار بیشتر کارکنان و تهمت به درخواست تجدید نظر برای صبر و شکیبایی است.

جو بایدن و برنی ساندرز تربیع در یک بحث دموکراتیک لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus و تبلیغ برنامه های خود را برای مقابله با آن است.

در اول خود را در یک بحث دو دموکراتیک مدعی به صورت مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ماه نوامبر گفت: جمهوری خواه رئیس جمهور تا به حال منجر به نگرانی در مورد همه گیر با به حداقل رساندن خطر قبل از اعلام ملی اضطراری در روز جمعه.

تعطیلی گسترش

ایالات متحده در مهار اقدامات تا کنون خفیف در مقایسه با سراسر کشور مستندات اعمال شده در ایتالیا و فرانسه و اسپانیا. اما اوهایو و ایلینوی در روز یکشنبه دستور داد تمام کافه ها و رستوران ها به نزدیک اگر چه حمل و تحویل هنوز هم مجاز است.

“من فکر می کنم آمریکایی ها باید آماده شود که آنها در حال رفتن به مجبور به سر خم کردن به طور قابل توجهی بیشتر از ما به عنوان یک کشور در حال انجام” Fauci گفت: در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.” افراد مسن و کسانی که با بیماری های زمینه ای باید به خصوص مراقب باشند.

Fauci گفت: او را نمی بیند داخلی محدودیت های مسافرتی در آینده است.

حتی اگر آمریکایی ها هستند نه منع از رفتن به فیلم, فروش بلیط در آمریکای شمالی کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در بیش از دو دهه آخر این هفته با توجه به اندازه گیری شرکت کام اسکور.

نیویورک مدارس بسته

دموکرات ایالت نیویورک اندرو کومو فرماندار اعلام کرد که مدارس در نیویورک, شهرستان Westchester ناسائو و Suffolk شهرستان خواهد دید از دوشنبه و به نام او در مغلوب ساختن پیشی جستن به بسیج سپاه مهندسان ارتش به ایجاد تخت بیمارستان.

کومو شده بود انتقاد برای بسته شدن مدارس به عنوان دیگر کشورها انجام داده است که نیویورک یک خوشه coronavirus موارد است.

یک کارآزمایی بالینی برای ارزیابی یک واکسن طراحی شده برای محافظت در برابر coronavirus آغاز خواهد شد در روز دوشنبه آسوشیتد پرس گزارش با استناد به ناشناس دولت آمریکا شد.

آن را از یک سال تا 18 ماه به طور کامل اعتبار هر بالقوه واکسن AP افزود: با استناد به مقامات بهداشت عمومی.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>