ما coronavirus محرک: در اینجا چه برگ برنده جمهوری خواهان و دموکرات ها می گویند

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ملاقات با همکار جمهوری خواهان در سنای آمریکا روز سه شنبه برای بحث در مورد محرک های مالی طرح به تقویت اقتصاد کشور در صورت شیوع کروناویروس.

هر گونه برنامه ریزی کاخ سفید معرفی خواهد شد نیاز به تصویب هر دو مجلس کنگره آمریکا. انتظار می رود حزب دموکرات که کنترل مجلس نمایندگان و جمهوریخواهان که کنترل مجلس سنا به نبرد بر شکل محرک در هفته آمده است.

در اینجا برخی از ایده های مطرح شده توسط گروه های مختلف.

کاخ سفید

مغلوب ساختن پیشی جستن معاون رئیس جمهور مایک پنس و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گزینه های ارائه شده برای یک بسته محرک اقتصادی ندارد و باید یک برنامه ریزی دقیق.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است با تمرکز بر حقوق و دستمزد کاهش مالیات مشاوران می گویند اما همچنین علنا متعهد امداد برای شرکت هواپیمایی و هتل و کروز صنایع در روز های اخیر.

کارکنان و کارفرمایان هر پرداخت 6.2% از یک کارگر فاحش در پرداخت حقوق و دستمزد مالیاتی که می رود به صندوق تامین اجتماعی و جبران خسارت بیکاری در میان چیزهای دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که برای انتخابات مجدد در ماه نوامبر گفت که جمهوری خواهان در این نشست که اگر مالیات حقوق و دستمزد قطع اجرا شده است او می خواهم آن را به آخرین تا زمانی که پس از انتخابات و یا آن را به دائمی تبدیل کنید.

پنس گفت: سناتور که دولت بیمه مدیکر و مدیکید و همچنین به عنوان شرکت های بیمه خصوصی توافق برای پوشش هزینه coronavirus آزمون و دیداکتبل مربوط به آنها.

Mnuchin گزینه های متعددی برای معوق پرداخت مالیات خانه های خالی گفت: از جمله اجازه دادن به شرکت ها و افراد به تسلیم و مالیات و بهره.

جمهوری خواهان

“بزرگ وجود دارد و وحدت در درون حزب جمهوریخواه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاپیتول هیل پس از این نشست است.

اما چند کلید قانونگذاران جمهوریخواه کنگره صحبت کرد که پس از آن تاکید کرد هدف کمک به جای یک در سراسر-هیئت مدیره کاهش مالیات هر چند آنها مبهم در مورد راه حل های خود را.

سناتور مارکو روبیو از فلوریدا گفت که او فشار برای سرمایه گذاری در بخش های آسیب پذیر اقتصاد و اضافه کرد که او می خواهم برای دیدن پرداخت مرخصی استعلاجی و وام به کسب و کارهای کوچک است که شده است به خصوص ضربه توسط coronavirus.

هر بسته محرک می تواند هزینه حدود $300 میلیارد روبیو گفت: تا پایان سال تقویم.

کوین مک کارتی بالا جمهوریخواه در مجلس گفت: هدف او این بود که به آدرس اثرات اقتصادی از شیوع کروناویروس در یک “فولاد راه است.” او اضافه کرد: “من می خواهم به صورت هوشمند و کمک به کسانی که به کمک نیاز دارند.”

دموکرات ها

مجلس نانسی پلوسی گفت: یک بسته بودن در کنار هم قرار توسط دموکرات ها بود که مورد تجزیه و تحلیل توسط کنگره بودجه ،

سناتور چاک شومر از نیویورک در روز سه شنبه گفت که دولت آمریکا باید اطمینان حاصل شود رایگان coronavirus تست برای همه کسانی که می خواهند این که آیا آنها باید بیمه یا نه. بیماران همچنین باید بازپرداخت شود برای دیگر coronavirus-هزینه های مربوط به او گفت.

سناتور نیویورک کریستن جیلیبرند گفت: بسته امداد باید دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی. تقریبا یک نفر از سه متحده کارگران پرداخت نمی, مرخصی استعلاجی, با توجه به وزارت کار که کار صادرات می گویند ایجاد انگیزه برای افراد بیمار برای رسیدن به محل کار و آلوده کردن دیگران است.

پلوسی و شومر نام کرده اند برای افزایش محدود پرداخت که برخی از کارگران ایالات متحده واجد شرایط برای زمانی که آنها از دست دادن شغل خود. 2009 بازیابی عمل تقویت آن پرداخت 25 دلار در هر هفته و تمدید آنها برای یک دوره طولانی تر از زمان.

دو عضو ارشد دموکرات نیز پیشنهاد گسترش مکمل تغذیه ای کمک (SNAP), معمولا شناخته شده به عنوان مواد غذایی تمبر برنامه کمک می کند که افراد کم درآمد خرید مواد غذایی و همچنین به عنوان برنامه های که ارائه رایگان صبحانه و ناهار به کم درآمد دانش آموزان.

آنها می خواهند برگ برنده دولت برای تعلیق طرح با توجه به اثر در تاریخ 1 آوریل است که مقیاس ضربه محکم و ناگهانی.

دموکرات ها نیز می خواهید سلامت کارگران و دیگر افرادی که در تماس با کسانی که در معرض این بیماری به تجهیزات حفاظتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>