صادر شده در:

ایالات متحده آمریکا ممکن است آماده برای شروع به تدریج بازگشایی ماه آینده دولت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: به عنوان نشانه رشد است که coronavirus همه گیر شد و به اوج رسید.

تبلیغات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا می خواستم بزرگترین اقتصاد جهان به “مشتاق برای رفتن” توسط یکشنبه عید پاک, اما بسیاری از کشور باقی مانده در یک وقفه و کلیساها در زمان جشن های آنلاین برای متوقف کردن گسترش ویروس است که به کشته شدن بیش از 20 ، 000 نفر در ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن است بازیگران این تصمیم در زمانی که به سهولت مستند به عنوان بزرگترین ریاست جمهوری خود به عنوان چهره او رقابت فشارها از کارشناسان بهداشت عمومی و کسب و کار همراه با برخی از متحدان محافظه کار که می خواهند سریع بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است.

Anthony Fauci کهنه متخصص بیماری همه گیر است که بی سر و صدا به دنبال عمل به بنیادی عفونت و گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی که بخش هایی از این کشور می تواند شروع به کاهش محدودیت های اعمال شده در مارس — اما محتاط بود.

“من فکر می کنم آن را احتمالا می تواند شروع حداقل از برخی جهات شاید در ماه آینده” Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی با سی ان ان گفت.

“ما امیدواریم تا پایان ماه ما می توانید به اطراف نگاه کن و بگو خوب وجود دارد هر عنصر در اینجا است که ما می توانید با خیال راحت و با احتیاط شروع به عقب کشیدن؟” Fauci گفت.

“اگر آن را انجام دهد. اگر نه, پس از آن فقط در ادامه به سرپا ایستادن کردن.”

Fauci گفت که مناطق آماده خواهد بود در زمان های مختلف به جای ایالات متحده بازگشت و عطف به مانند یک “سوئیچ نور.”

استفان هان کمیسر غذا و دارو گفت: ABC او “امیدوار” در مورد بازگشایی در مارس 1, اما افزود: “من فکر می کنم آن را خیلی زود قادر به گفتن آن است.”

بر خلاف اکثر کشورهای غربی مستند تصمیم گیری در درجه اول به دولت های محلی و نه رئیس جمهور و رهبران تعدادی از سخت, ضربه, پرجمعیت متحده قول داده اند که عمل به عنوان طولانی به عنوان لازم است.

“ما می خواهیم به بازگشایی در اسرع وقت” فرماندار نیویورک اندرو کومو به خبرنگاران گفت:. “این نکته است که ما باید هوشمند در راه ما بازگشایی شده است.”

همسایه نیوجرسی فرماندار همکار دموکرات فیل مورفی گفت که یک بهبود اقتصادی در گرو یک “کامل مراقبت های بهداشتی بهبود است.”

اگر “ما شروع به عقب بر گردیم روی پای ما بیش از حد به زودی من از ترس بر اساس داده های ما در, ما می تواند پرتاب بنزین بر روی آتش” مورفی گفت: CBS.

مغلوب ساختن پیشی جستن, برای خود در توییتر نوشت گفت: “ما در حال برنده شدن و برنده شدن در این جنگ نامرئی دشمن!”

‘با احتیاط خوش بینانه’

ایالات متحده ضبط شده است نزدیک به 2000 تن در روز از coronavirus نامتناسب افراد با سیستم ایمنی ضعیف و اقلیت های قومی با کمتر دسترسی به مراقبت های بهداشتی و teleworking.

بدترین ضربه نیویورک ثبت یکی دیگر از 758 coronavirus مرگ و میر کومو گفت.

“شما شاهد یک کاهش در تعداد, اما شما در حال دیدن یک تراز وسط قرار دارد,” او گفت:.

Fauci مشابه گفت که او “با احتیاط خوش بینانه” به عنوان پذیرش به بیمارستان ها و مراقبت های ویژه را آغاز کرده بود به کاهش است.

ایالات متحده که به 4.25 درصد از جمعیت جهان حساب برای تقریبا یک پنجم از جمعیت حدود 110,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 از آنجا که این بیماری برای اولین بار پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته.

نیویورک تایمز در یک مقاله گسترده ای منتشر شده یکشنبه توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان عدم سرعت عمل در بخشی به دلیل اعتماد به نفس در خود روده غرایز و بی اعتمادی خود را از کارمندان دولت او برندها به عنوان یک توطئه “دولت عمیق.”

Fauci که شش توصیه های پی در پی رئیس جمهور اذعان کرد که خواسته در مورد مقاله ای که ما می تواند زندگی را نجات داد با بستن فضاهای عمومی که به این بیماری را جدی مشخص شد در اوایل سال.

“اما وجود دارد مقدار زیادی از پوش بک در مورد بستن همه چیز را به عقب و سپس” Fauci سی ان ان گفت بدون نام بردن از مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن به زودی پس از آن ارسال شده مصاحبه ای که در آن Fauci گفت که ایالات متحده “در اوایل نیست درست اطلاعات است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته zeroed در سازمان جهانی بهداشت برای توضیح در اوایل مشکلات گفت: سازمان ملل متحد بدن بیش از حد متکی به چین که بیماری برای اولین بار پدید آمده در ووهان.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود امید به مبارزات انتخاباتی در یک اقتصاد قوی به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر است.

در عوض برخی از 17 میلیون نفر را از دست داده اند شغل خود را در یک ماده از هفته و presumptive دموکراتیک رقیب جو بایدن بوده است چکش او را بیش از خود ویروس پاسخ.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de